Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 13 1 2 6 7 8 9 10 12 13
kadus #2353285 20/05/2008 02:29
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
jakby ktos mial odcinek Detektywa Inwektywa - Izba wytrzeźwień to bylbym wdzieczny smile niezla polewka, ze 2 tygodnie temu slyszlaem w radiu

Bonus: Unibet
kadus #2353881 20/05/2008 05:59
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Originally Posted by kadus
Komiczny Odcinek Cykliczny - Izba przyjęć wink

KOC - Obrona pracy magisterskiej laugh


Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172

shane #2353884 20/05/2008 06:00
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172

shane #2353898 20/05/2008 06:09
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Originally Posted by shane
terzci lvl juz wymaga troche starania ale latwe grin

bazyl #2353966 20/05/2008 07:23
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Mapa warszawiaka:
[Linked Image] [fotosik.pl]

Dołączył: Nov 2004
Posty: 279
P
Pav Offline
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 279

Pav #2354802 20/05/2008 20:20
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
@Kameleon teksty z Rogerem w dechę laugh laugh laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 790
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 790
Originally Posted by siwy212
Originally Posted by garmin
Mam jeszcze lepszy:

Ślimak solidnie orał swoje pole i dziwił się skąd mu sie biorą dzieci laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh

hrhrhrhr dobre te dowcipy grin

zapalmy wszyscy jarunek zajebisty heh

Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,723
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,723
Pewien misjonarz pojechał na misje do Afryki. Był tam jakiś czas, aż
pewnego razu spotkał słonia, który miał gwoździa w nodze. Postanowił mu
pomóc. Wyciągnął więc gwoździa a słoń miał twarz, która mówiła:
"Dziękuje Ci przyjacielu, nie zapomnie Ci tego nigdy". Po czym odszedł
szczęśliwy. Misjonarz wiele lat później gdy już opuścił Afryke, poszedł do
cyrku. W pewnym momencie zauważył słonia, który wydawał mu się znajomy.
Nie był pewnien czy podejść w końcu tyle lat mięło i to nie musi być
właśnie ten słoń. Ale przezwyciężył się i podszedł, już chciał go
pokłaskać kiedy słoń złapał go trąbą i zaczął uderzać o ziemie.
Słychać było tylko dźwięk łamanych kości i krzyk, na końcu rzucił go we
własną kałuże krwi. Wtedy okazało się, że to nie był ten sam słoń.

Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,252
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,252
ludzie laugh co wy ćpacie? laugh

Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
ten ostatni jest dobry laugh

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Szedł facet koło koparki i dał się nabrać.

Szedł reżyser ulicą i film mu się urwał.

Wyjrzał żołnierz z okopu i coś mu do łba strzeliło.

Szedł krawiec w nocy ulicą i zaszył się w ciemnościach.

Wchodzi facet do windy i guziki sie z niego smieją.

Idzie blondynka przez pustynie i zobaczyla piasek

Czy wróbel siedzi na galązce czy kuca?
Kuca bo jakby siedzial to by mu nóżki wisiały.


Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
NY. Haarlem. Taxi zatrzymuje Murzyn:
- Na lotnisko, bracie.
- Jaki, jak kurw*a, dla ciebie brat jestem?!
- Sto dolarów, bracie.
- Siadaj, bracie!
laugh


Okęcie. Minuta do startu samolotu. Do budynku Portu Lotniczego im. F.Chopina wpada facet. Roztrącając ludzi wbiega, przeskakując po trzy stopnie na górny poziom i dalej pędzi przez salę odpraw. Dobiega do terminalu. Wyrywa się próbującemu go zatrzymać WOPiście i zeskakuje na płytę lotniska. Samolot właśnie kołuje na pas startowy więc nasz gość rzuca na ziemią obciążającą go torbę podróżną i biegnie w jego kierunku. Już prawie jest przy samolocie gdy ten najwidoczniej otrzymawszy pozwolenie na start zaczyna jechać. Klient nie daje za wygraną i z językiem prawie na wysokości pasa jeszcze przyśpiesza. Samolot jedzie już bardzo szybko ale ścigający go człowiek nie daje za wygraną i biegnie. W końcu samolot wzbija się w powietrze i ostro idzie w górę. Facet siłą rozpędu przebiega jeszcze kilkadziesiąt metrów, zatrzymuje się zasapany, wyciera pot z czoła i mówi:
- No i k*rwa jego mać nie zdążyłem.

lelu #2355310 20/05/2008 23:28
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447

stopUwaga głupie stop

Dobra a teraz mój żart, który powstał kiedy źle odczytałem słowo napisane w gazecie "Sport" odnoście polskich siatkarek.

-Jak będzie nazywać się kobieca reprezentacja Chin w siatkówkę, kiedy wygrają złoty medal?

-Żółtka.

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,354
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,354
Jasiu na lekcji strzelił z worka po śniadaniu pani przestraszyła się i wylała kawe na dziennik zdenerwowana krzyczy:Jasiu jutro z ojcem do szkoły!
Następnego dnia Jasiu przychodzi z ojcem, pani opisuje sytuację a
ojciec na to: to jeszcze nic! jak za stodołą kozę ruchałem a Jasio strzelił z worka po nawozie to mi w rękach tylko rogi zostały

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
wiecie czemu slon ma czerwone oczy?

zeby mogl sie schowac w borowkach...

a widzieliscie kiedys slonia w borowkach?

(odp. niee tongue )

no widzicie jak sie dobrze schowal?



nie ma to jak madre dowcipy laugh laugh laugh

Dołączył: Dec 2006
Posty: 324
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 324
O 2-giej w nocy ślimak dzwoni do Ryszarda Rynkowskiego. Ten odbiera a wtem slimak zaczyna śpiewac "życie zycie jest nowelą...."

laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
jak glupie to glupie laugh

Jedzie facet rowerem, otworzył drzwi i wypadł.
Szedł sobie bezrobotny i spotkał go zawód.
Szedł sobie Szopen i BACH!

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Szla sobie baba przez las, zmeczyla sie i pobiegla ;]

Strona 8 z 13 1 2 6 7 8 9 10 12 13

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, burbon, Sensei, aker, Lukasz111, alfa, betowiec, 11kera11, Szuman), 3,120 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,795
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1