|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Po mojemu powinno byc cos w granicach 1.65 na Bibrzycka jak jest wiecej to grac. Mozna przykryc remisem.
Lennox wrocila do skladu po kontuzji nosa i gra w specjalnej masce , widac ze przeszkadza jej w celowaniu ostatnio zrobila 0 pkt.
Bibrzycka przez kontuzje w druzynie awansowala do pierwszej piatki. Gra i rzuca duzo wiecej niz to w statystykach widac.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 619
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2004
Posty: 619 |
Oryginalnie wysłał Bron: [qb]Po mojemu powinno byc cos w granicach 1.65 na Bibrzycka jak jest wiecej to grac. Mozna przykryc remisem.
Lennox wrocila do skladu po kontuzji nosa i gra w specjalnej masce , widac ze przeszkadza jej w celowaniu ostatnio zrobila 0 pkt.
Bibrzycka przez kontuzje w druzynie awansowala do pierwszej piatki. Gra i rzuca duzo wiecej niz to w statystykach widac.[/qb] NO dzis neistety nasza zawodniczka sie niepopisała i zdobyła zaledwie 5 ptk grajac 33 minuty natomiat lennox zdobyła tych punktów 9 i stawka elegancko weszła <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904 |
Jak byscie typowali dzisiejsze mecze???
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Houston - Detroit zdecydowanie 1 New York - Minnesota raczej 1 San Antonio - Connecticut pewne 2 Washington-Charlotte raczej 1 Sacramento-Seattle raczej 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904 |
Ja postawilem na Houston i Connecticut, mam nadzieje ze wjedzie, pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904 |
02:30 Connecticut Suns +3,5 1.91 Houston Comets -3,5 1.91 04:00 Washington Mystics +7 1.83 Seattle Storm -7 2.00 04:30 Sacramento Monarchs +6 1.87 LA Sparks -6 1.95 Jak myslicie jak to typowac???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904 |
02:30 Connecticut Suns +3,5 1.91 Houston Comets -3,5 1.91 04:00 Washington Mystics +7 1.83 Seattle Storm -7 2.00 04:30 Sacramento Monarchs +6 1.87 LA Sparks -6 1.95 Jak myslicie jak to typowac??? za wszelkie sugestie bede wdzieczny!!!
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
sacramento +6 seattle -7 i raczej houston -3
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 12
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2003
Posty: 12 |
Witam czy Detroit jest dzisiaj w stanie wygrac z San Antonio?
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Detroit powinno sobie poradzic ale lepiej zagraj Sacramento
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885 |
Typ na dziś:
TOTO-MIX Charlotte-New York(0-5)-2-(1,9) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (70:70) Wyniki obu zespołów w tym sezonie Charlotte-New York-(53:63) New York-Charlotte-(75:58) W ubiegłym sezonie spotkały się owe zespoły 4-krotnie z czego 3 spotkania wygrał zespół New York (56:48,69:57,61:59) a jedno przegrał (65:54) wówczas bardzo słabe spotkanie rozegrała Robinson. Tak więc liczę na dobrą grę tej zawodniczki i jej zespołu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Ok.12 podam typ na dziś
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885 |
Na dziś proponuję taki oto zestaw:
TOTO-MIX Los Angeles-Washington-1(1,3) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Na przełomie 2 lat oba zespoły spotkały się 3-krotnie i za każdym razem górą był zespół Los Angeles(95:79,97:91 na wyjeżdzie oraz u siebie 77:73) Mabika-Holdsclaw-2(1,5) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> Holdsclaw to najlepsza zawodniczka zespołu Washington.Porównując ją z jej rywalką ma bardzo dobry bilans punktowy(3:0)M/H-(20-29),M/H-(16/27),M/H-(22/24) De Forge-Bibrzycka-1(1,45) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> Jak wiemy "nasza zawodniczka" dopiero debiutuje w WNBA i jeszcze musi się dużo uczyć od lepszych zawodniczek takich jak np:De Forge.Przykład mamy porównując obie zawodniczki w tym sezonie.w 2 spotkaniach rozegranych między zespołami obu zawodniczek więcej ilości pkt uzyskiawła bardziej doświadczona De Forge:D/B-(26-10),D/B-(11/8) Te 3 zdarzenia zagram za 100zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885 |
Typ na dziś
TOTO-MIX Sacramento-Phoenix(0-6)-1(1,9) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> (69:71) W ciągu 2 lat oba zespoły spotkały się 6-krotnie i za każdym razem wygrywały zawodniczki Sacramento. 2003-Sacramento-Phoenix-(61:54) 2003-Sacramento-Phoenix-(69:49) 2003-Phoenix-Sacramento-(56:65) 2003-Phoenix-Sacramento-(61:65) 2004-Sacramento-Phoenix-(63:57) 2004-Phoenix-Sacramento-(66:72) Bilans poszczególnych zespołów wygląda następująco: Sacramento(dom)-5-0-5 Phoenix(wyjazd)-3-0-7 Tak więc liczę na to że Griffith i spółka odniosą 6 zwycięstwo u siebie. TYP:Sacramento
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
TU w temacie WNBA wklejam post Keramera. Zanim wygenerujecie nowy temat,spójrzcie,może takowy juz istnieje ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Keramer napisał :
Dzisiaj proponuje typy odnośnie WNBA: Washington-Phoenix 2 H(0-3)dla pewności.Phoenix na fali z Tourasi na czele,zaś Washington prawdopodobnie nadal bez jednej z najlepszych w lidze HOLDSCLAW.Nawet jezeli zagra nic nie zdziałaja.Washington sezon ma juz w plecy,Phoenix toczy heroiczna walke o PLAY OFF. GRUBO
DETROIT-MINNESOTA 1 Jeszcze pewniejsze niz w/w.W Minnesocie tragedia-K.Smith prawdopodobnie nie zagra jeszcze kilka meczy(niektóre źródła twierdzą nawet że do końca sezonu).Bez niej to tylko z Silver Star mogą powalczyć(Dydek,Bibrzycka)JESZCZE GRUBIEJ
SEATTLE-CHARLOTTE H(0-7) 2 Sadzę,ze Cherlotte nie powinno przegrac tego meczu,a jezeli tak sie stanie to nie taką dużą różnicą punktów.nie cały miesiąc grały ze sobą te drużyny i Cherlotte wygrało 70-67,gdzie jeszcze w Seattle szalała Lauren Jackson(teraz przechodzi lekki kryzys i dużo nie zdziała) GRUBO ODRADZAM(na wszelki wypadek) TYPY TOTO-MIX
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2003
Posty: 696 |
Czesc Czy zna ktoś stronke gdzie podaner śa na dany dzień składy zespołów interesuje mnie głównie pierwsza 5, i przy okazji gdzie mogę znależć dane zawodniczek.Chce pobawić sie w biorytmy .Proszę o odpowiedz dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 89
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2004
Posty: 89 |
KATASTROFA!!!!!!!!!Washington-Phoenix 82-62!Szkoda,Holdsclaw nie grała tak jak sądziłem,no i pech...w Phoenix DIANA TAURASI kontuzja w 4 min.gry.Szkoda,ze to przewidziałem zamiast wynik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 89
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2004
Posty: 89 |
Czesc.Wszystkie informacje dotyczące kosza WNBA.com.Tam jest wszystko,od statystyk pkt,zbiórki,asysty,itp.Tabele konferancji,rozkład jazdy.Odnośnie poszczególnych zawodniczek najlepiej wejsc w drużynę jaką reprezentuje i odpowiednio w skład,i zawodniczkę-i masz wszystkie indywidualne statystyki.W razie jakiś problemów zapraszam na GG Pozdro!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2003
Posty: 696 |
Czesc Znacie może stronę gdzie są zapowiedzi meczy na dany dzień w WNBA?Interesuje mnie również jak mozna zczaić które zawodniczki są w pierwszej piątce.Interesuje mnie również jaka litera odpowiada obronczyniom. Z góry dzieki za pomoc
|
|
|
Link skopiowany do schowka