Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#235534 12/07/2004 20:42
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Po mojemu powinno byc cos w granicach 1.65 na Bibrzycka jak jest wiecej to grac. Mozna przykryc remisem.

Lennox wrocila do skladu po kontuzji nosa i gra w specjalnej masce , widac ze przeszkadza jej w celowaniu ostatnio zrobila 0 pkt.

Bibrzycka przez kontuzje w druzynie awansowala do pierwszej piatki. Gra i rzuca duzo wiecej niz to w statystykach widac.

Bonus: Unibet
#235535 13/07/2004 10:24
Dołączył: May 2004
Posty: 619
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 619
Quote
Oryginalnie wysłał Bron:
[qb]Po mojemu powinno byc cos w granicach 1.65 na Bibrzycka jak jest wiecej to grac. Mozna przykryc remisem.

Lennox wrocila do skladu po kontuzji nosa i gra w specjalnej masce , widac ze przeszkadza jej w celowaniu ostatnio zrobila 0 pkt.

Bibrzycka przez kontuzje w druzynie awansowala do pierwszej piatki. Gra i rzuca duzo wiecej niz to w statystykach widac.[/qb]
NO dzis neistety nasza zawodniczka sie niepopisała i zdobyła zaledwie 5 ptk grajac 33 minuty natomiat lennox zdobyła tych punktów 9 i stawka elegancko weszła <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#235536 16/07/2004 01:13
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904
Jak byscie typowali dzisiejsze mecze???

#235537 16/07/2004 01:25
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Houston - Detroit zdecydowanie 1
New York - Minnesota raczej 1
San Antonio - Connecticut pewne 2
Washington-Charlotte raczej 1
Sacramento-Seattle raczej 2

#235538 16/07/2004 02:15
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904
Ja postawilem na Houston i Connecticut, mam nadzieje ze wjedzie, pozdro

#235539 18/07/2004 01:49
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904
02:30 Connecticut Suns +3,5 1.91
Houston Comets -3,5 1.91
04:00 Washington Mystics +7 1.83
Seattle Storm -7 2.00
04:30 Sacramento Monarchs +6 1.87
LA Sparks -6 1.95

Jak myslicie jak to typowac???

#235540 18/07/2004 01:51
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904
02:30 Connecticut Suns +3,5 1.91
Houston Comets -3,5 1.91
04:00 Washington Mystics +7 1.83
Seattle Storm -7 2.00
04:30 Sacramento Monarchs +6 1.87
LA Sparks -6 1.95

Jak myslicie jak to typowac??? za wszelkie sugestie bede wdzieczny!!!

#235541 18/07/2004 01:54
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
sacramento +6
seattle -7
i raczej houston -3

#235542 18/07/2004 17:19
Dołączył: Aug 2003
Posty: 12
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 12
Witam
czy Detroit jest dzisiaj w stanie wygrac z San Antonio?

#235543 18/07/2004 22:30
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Detroit powinno sobie poradzic ale lepiej zagraj Sacramento

#235544 20/07/2004 19:56
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
Typ na dziś:

TOTO-MIX
Charlotte-New York(0-5)-2-(1,9) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (70:70)
Wyniki obu zespołów w tym sezonie
Charlotte-New York-(53:63)
New York-Charlotte-(75:58)
W ubiegłym sezonie spotkały się owe zespoły 4-krotnie z czego 3 spotkania wygrał zespół New York (56:48,69:57,61:59) a jedno przegrał (65:54) wówczas bardzo słabe spotkanie rozegrała Robinson.
Tak więc liczę na dobrą grę tej zawodniczki i jej zespołu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Ok.12 podam typ na dziś

#235545 21/07/2004 15:04
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
Na dziś proponuję taki oto zestaw:

TOTO-MIX
Los Angeles-Washington-1(1,3) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Na przełomie 2 lat oba zespoły spotkały się 3-krotnie i za każdym razem górą był zespół Los Angeles(95:79,97:91 na wyjeżdzie oraz u siebie 77:73)
Mabika-Holdsclaw-2(1,5) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
Holdsclaw to najlepsza zawodniczka zespołu Washington.Porównując ją z jej rywalką ma bardzo dobry bilans punktowy(3:0)M/H-(20-29),M/H-(16/27),M/H-(22/24)
De Forge-Bibrzycka-1(1,45) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
Jak wiemy "nasza zawodniczka" dopiero debiutuje w WNBA i jeszcze musi się dużo uczyć od lepszych zawodniczek takich jak np:De Forge.Przykład mamy porównując obie zawodniczki w tym sezonie.w 2 spotkaniach rozegranych między zespołami obu zawodniczek więcej ilości pkt uzyskiawła bardziej doświadczona De Forge:D/B-(26-10),D/B-(11/8)
Te 3 zdarzenia zagram za 100zł

#235546 22/07/2004 16:31
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
Typ na dziś

TOTO-MIX
Sacramento-Phoenix(0-6)-1(1,9) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> (69:71)
W ciągu 2 lat oba zespoły spotkały się 6-krotnie i za każdym razem wygrywały zawodniczki Sacramento.
2003-Sacramento-Phoenix-(61:54)
2003-Sacramento-Phoenix-(69:49)
2003-Phoenix-Sacramento-(56:65)
2003-Phoenix-Sacramento-(61:65)
2004-Sacramento-Phoenix-(63:57)
2004-Phoenix-Sacramento-(66:72)
Bilans poszczególnych zespołów wygląda następująco:
Sacramento(dom)-5-0-5
Phoenix(wyjazd)-3-0-7
Tak więc liczę na to że Griffith i spółka odniosą 6 zwycięstwo u siebie.
TYP:Sacramento

#235547 01/08/2004 21:33
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
TU w temacie WNBA wklejam post Keramera.
Zanim wygenerujecie nowy temat,spójrzcie,może takowy juz istnieje ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Keramer napisał :

Dzisiaj proponuje typy odnośnie WNBA:
Washington-Phoenix 2 H(0-3)dla pewności.Phoenix na fali z Tourasi na czele,zaś Washington prawdopodobnie nadal bez jednej z najlepszych w lidze HOLDSCLAW.Nawet jezeli zagra nic nie zdziałaja.Washington sezon ma juz w plecy,Phoenix toczy heroiczna walke o PLAY OFF. GRUBO

DETROIT-MINNESOTA 1 Jeszcze pewniejsze niz w/w.W Minnesocie tragedia-K.Smith prawdopodobnie nie zagra jeszcze kilka meczy(niektóre źródła twierdzą nawet że do końca sezonu).Bez niej to tylko z Silver Star mogą powalczyć(Dydek,Bibrzycka)JESZCZE GRUBIEJ

SEATTLE-CHARLOTTE H(0-7) 2 Sadzę,ze Cherlotte nie powinno przegrac tego meczu,a jezeli tak sie stanie to nie taką dużą różnicą punktów.nie cały miesiąc grały ze sobą te drużyny i Cherlotte wygrało 70-67,gdzie jeszcze w Seattle szalała Lauren Jackson(teraz przechodzi lekki kryzys i dużo nie zdziała) GRUBO ODRADZAM(na wszelki wypadek)
TYPY TOTO-MIX

#235548 02/08/2004 00:55
Dołączył: Aug 2003
Posty: 696
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 696
Czesc Czy zna ktoś stronke gdzie podaner śa na dany dzień składy zespołów interesuje mnie głównie pierwsza 5, i przy okazji gdzie mogę znależć dane zawodniczek.Chce pobawić sie w biorytmy .Proszę o odpowiedz dzieki

#235549 02/08/2004 00:58
Dołączył: Jan 2004
Posty: 89
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 89
KATASTROFA!!!!!!!!!Washington-Phoenix 82-62!Szkoda,Holdsclaw nie grała tak jak sądziłem,no i pech...w Phoenix DIANA TAURASI kontuzja w 4 min.gry.Szkoda,ze to przewidziałem zamiast wynik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#235550 02/08/2004 01:05
Dołączył: Jan 2004
Posty: 89
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 89
Czesc.Wszystkie informacje dotyczące kosza WNBA.com.Tam jest wszystko,od statystyk pkt,zbiórki,asysty,itp.Tabele konferancji,rozkład jazdy.Odnośnie poszczególnych zawodniczek najlepiej wejsc w drużynę jaką reprezentuje i odpowiednio w skład,i zawodniczkę-i masz wszystkie indywidualne statystyki.W razie jakiś problemów zapraszam na GG
Pozdro!

#235551 04/08/2004 22:36
Dołączył: Aug 2003
Posty: 696
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 696
Czesc Znacie może stronę gdzie są zapowiedzi meczy na dany dzień w WNBA?Interesuje mnie również jak mozna zczaić które zawodniczki są w pierwszej piątce.Interesuje mnie również jaka litera odpowiada obronczyniom. Z góry dzieki za pomoc

Strona 8 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, burbon, latajaca_holenderka, 11kera11, ElNinho[mmdea], kamel), 2,772 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,250
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1