BOS Celtics - MIA Heat CLE Cavaliers - MIL Bucks (hcp +1.5/-..."> BOS Celtics - MIA Heat CLE Cavaliers - MIL Bucks (hcp +1.5/-...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#235773 12/04/2004 16:39
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
Witam,

może dziś ja zacznę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

BOS Celtics - MIA Heat
CLE Cavaliers - MIL Bucks (hcp +1.5/-1.5, linia 204)
PHI 76ers - IND Pacers
DET Pistons - WAS Wizards
ATL Hawks - NJ Nets
MIN T'wolves - UTA Jazz (hcp -9/+9, linia 171)
NO Hornets - NY Knicks
CHI Bulls - ORL Magic (hcp -7/+71 linia 197.5)
DEN Nuggets - SAC Kings
SEA S'sonics - HOU Rockets (hcp -2.5/+2.5, linia 184)
POR T'blazers - SA Spurs

gospodarze po lewej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> kursy z bet365

Bonus: Unibet
#235774 12/04/2004 16:59
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
I od razu parę uwag..

Na chłopski rozum Heat, Bucks, Nuggets i Jazz powinni zrobić wszystko dla zwycięstwa.

2 drużyny ze Wschodu mają dość kapryśnych rywali. Status Probable Odom'a potęguje tylko mój znak zapytanie przy meczu z Celtics.

Drużyny z Zachodu to już chyba większa pewność. Ciekaw jestem jakie kursy pojawią się na czyste zwycięstwo Nuggets. Hcp na Jazz doś spory i warty zagrania. Pytanie dzisiejszego dnia brzmi jednak kogo Minnesota jest w stanie wyeliminować w pierwszej rundzie mniejszym nakładem sił? Jazz czy Nuggets? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

mała analiza tutaj: http://konkurent.BasketBet.com <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#235775 12/04/2004 18:27
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,472
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,472
Ja puscilem na kuponie z profa Philadelphia - Indiana 2 @1.55

Indiana juz ma najlepszy bilans w historii 59-21 (do tej pory najlepszy bilans mieli za czasow Larry Bird'a 58-24). Mysle, ze za wszelka cene beda chcieli przekroczyc magiczna 60-tke juz dzisiaj (potem pozostaje im tylko mecz z Chicago).
W Philadelphi nie zagra Iverson (chociaz juz wiele razy mowilo sie o jego kontuzjach, a on poskladany jednak wystepowal), ale w tym meczu raczej nie zagra. Iverson to prawie 27 punktow i 6 asyst na mecz, wiec bardzo wazne ogniwo w ataku 76ers. Bilans meczow pomiedzy tymi zespolami wynosi 3-0 dla Indiany (w Indianapolis bylo 90-77 i 81-74, w Philadelphi 85-74). Indaianie 76ers po prostu "leza". Philadelphia przegrala ostatnio u siebie nawet z Wizards 83-80, co prawda wygrali przedostatni mecz po dogrywce z Atlanta 103-100, ale zarowno Atlanta jak i Washington to teamy znacznie slabsze od Indiany. Philadelphia ma jeszcze teoretyczne szanse na awnas do play-off, jednak musieliby wygrac pozostale 3 mecze i liczyc na porazki Bostonu w dwoch ostatnich pojedynkach, jak dla mnie to jest nierealne. Dlatego wlasnie zagralem Indiane i licze, na pewne zwyciestwo Pacers

#235776 12/04/2004 19:22
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
Na Wschodzie jest już wszystko jasne. Boston 8, Cavs i 76ers poza PO bez względu na wyniki do końca sezonu.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#235777 12/04/2004 19:37
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,472
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,472
a rzeczywiscie przeciez Sixers dzis w nocy przegrali z Nets.

#235778 12/04/2004 23:44
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Myślę, ze trochę radosnej koszykówki mozna spodziewac się w Chicago, więc zdecydowany over....

#235779 12/04/2004 23:56
Dołączył: Apr 2004
Posty: 80
F
journeyman
journeyman
F Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 80
Widzę że nie ma zbyt dużo typów więc może ja rozruszam forum!!!
Proponuje zagrać:

Denver - Sacramento - 1
Denver marzy jeszcze o PO, a Sacramento gra w kratkę, raz świetnie tak jak wczoraj z L.A. ale wcześniej dostało od Phoenix, jest to typ dosyć ryzykowny, ale we wszystkich poprzednich 3 meczach wygrywał gospodarz, denver zrobią wszystko by wygrać i dziś w nocy im się to uda!!!

Detroid - Washington - 1
tu typ jest pewny, Detroid są na fali a z tym składem zajdą w PO bardzo wysoko, a dziś zmiotą chłopaków ze stolicy

Philadelphia - Indiana - 2
Philadelphia już poza PO, nie walczy o nic, jest rozbita, ostatnio 1 -4, a Indiana notuje rekordowy bilans, w tym sezonie 3 - 0 dla Indiany, pewna 2

Seattle - Houston - 1
Seattle wczoraj zagrało kapitalnie rozbijając Dallas, a Houston ostatnio wyraźnie nie idzie, bilans 3 - 7, moim zdaniem pewna 1, szkoda tylko że ponaddzwiękowców nie zobaczymy w PO bo to naprawde niezła ekipa, a dziś pokona pewnie Houston!!!

myśle jeszcze nad postawieniem na MIAMI i NEW ORLEANS, co o tym myślicie, pozdrawiam!!!

#235780 13/04/2004 00:10
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
Quote
Oryginalnie wysłał Filip2004:

Denver - Sacramento - 1
Denver marzy jeszcze o PO, a Sacramento gra w kratkę, raz świetnie tak jak wczoraj z L.A. ale wcześniej dostało od Phoenix, jest to typ dosyć ryzykowny, ale we wszystkich poprzednich 3 meczach wygrywał gospodarz, denver zrobią wszystko by wygrać i dziś w nocy im się to uda!!!
Mój pierwszy wniosek był identyczny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> tym bardziej, że Kings raz już zawiedli po dobrym meczu.. Mimo wszystko doszukiwałbym się tutaj teorii spiskowej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Tak też to widzę: Kings grają ostro o 1 miejsce, żeby w 1 rundzie grać z Utah (które dziś przegra max różnicą 8 pkt z Minnesotą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) a nie z Rockets. Dziś przyczyniają się do eliminacji Nuggets z PO i przy ewentualnej porażce Timberwloves są liderem Zachodu.

troche zamieszałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#235781 13/04/2004 00:13
Dołączył: Feb 2002
Posty: 243
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 243
A ja bym dzis dal na NEW JERSEY - ATLANTA handi jest +5 na NETS mysle ze wygraja do druzyny wrocili po kontuzji KIDD i MARTIN ja daje singielek na NETS kurs 2,6 i singielek na hani +5 kurs 1,91

#235782 13/04/2004 00:47
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
3 picks I-go rzedu

PHI - IND 2 (-7,0)
CHI - ORL 1 (-5,5)
POR - SA 2 (-2,0)

Z tego 3 duble za 10/10 stake każdy.

Teraz typy do złożenia nastepnych 3 dubli /podaję w kolejności,tak jakbym układał wg prawdopodobieństwa,jakie przewiduję,a jak ułożę to jeszcze nie wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> /

MIN - UTAH 1 (-8,0)
CLE - MIL 2 (+1,0)
NO - NY 1 (-5,0)
BOS - MIA 2 (-5,0)
SEA - HOU 1 (-2,0)
ATL - NJ 1 (-5,5)

Typy rezerwowe (a może i siódmy dubel)
ATL - NJ over 186,5
NO - NY under 181,5

Dziś wyjatkowo bez uzasadnienia,ale musiałbym bardzo długo pisać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#235783 13/04/2004 01:14
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Ja dzisiaj stawiam na
Chicago - over
Minnesota - under

#235784 13/04/2004 08:52
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
I jak to Siara zwykł mawiać: "...i cały misterny plan, też w pizdu..."

#235785 13/04/2004 09:02
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
A tak swoja drogą to Minnesota to jest jednak firma, zero kalkulacji i jazda na maxa do samego końca....

#235786 13/04/2004 12:52
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
ehhh... jednak pierwsza myśl najlepsza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Utah out, Sacramento przegrało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#235787 13/04/2004 18:02
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Nie była to najlepsza noc,jesli chodzi o zarobek (2 duble na 6 ,ale zawsze 7,2 z 6,0 lepsze niż strata - kto sie spodziewał,że Orlando wygra,hehe).

Natomiast jeśli chodzi o suche wyniki,to bardzo mnie cieszy to,że w PO zabraknie "basketu pitekantropów" z miasta mormonuff.

I IMHO ważne spostrzeżenie - jesli w play-off's drużyny z niższymi lokatami po sesjii zasadniczej,bedą grały z taka determinacja ,jak Nuggets z Kings,to zapowiada sie trudne typowanie ,ale progresy winny wypalić.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, JelineK, aker, Sensei, Akhu, bukma, alfa, burbon), 1,223 gości, oraz 18 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,823
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1