|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977 |
Witam,
może dziś ja zacznę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
BOS Celtics - MIA Heat CLE Cavaliers - MIL Bucks (hcp +1.5/-1.5, linia 204) PHI 76ers - IND Pacers DET Pistons - WAS Wizards ATL Hawks - NJ Nets MIN T'wolves - UTA Jazz (hcp -9/+9, linia 171) NO Hornets - NY Knicks CHI Bulls - ORL Magic (hcp -7/+71 linia 197.5) DEN Nuggets - SAC Kings SEA S'sonics - HOU Rockets (hcp -2.5/+2.5, linia 184) POR T'blazers - SA Spurs
gospodarze po lewej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> kursy z bet365
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977 |
I od razu parę uwag.. Na chłopski rozum Heat, Bucks, Nuggets i Jazz powinni zrobić wszystko dla zwycięstwa. 2 drużyny ze Wschodu mają dość kapryśnych rywali. Status Probable Odom'a potęguje tylko mój znak zapytanie przy meczu z Celtics. Drużyny z Zachodu to już chyba większa pewność. Ciekaw jestem jakie kursy pojawią się na czyste zwycięstwo Nuggets. Hcp na Jazz doś spory i warty zagrania. Pytanie dzisiejszego dnia brzmi jednak kogo Minnesota jest w stanie wyeliminować w pierwszej rundzie mniejszym nakładem sił? Jazz czy Nuggets? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> mała analiza tutaj: http://konkurent.BasketBet.com <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,472
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,472 |
Ja puscilem na kuponie z profa Philadelphia - Indiana 2 @1.55
Indiana juz ma najlepszy bilans w historii 59-21 (do tej pory najlepszy bilans mieli za czasow Larry Bird'a 58-24). Mysle, ze za wszelka cene beda chcieli przekroczyc magiczna 60-tke juz dzisiaj (potem pozostaje im tylko mecz z Chicago). W Philadelphi nie zagra Iverson (chociaz juz wiele razy mowilo sie o jego kontuzjach, a on poskladany jednak wystepowal), ale w tym meczu raczej nie zagra. Iverson to prawie 27 punktow i 6 asyst na mecz, wiec bardzo wazne ogniwo w ataku 76ers. Bilans meczow pomiedzy tymi zespolami wynosi 3-0 dla Indiany (w Indianapolis bylo 90-77 i 81-74, w Philadelphi 85-74). Indaianie 76ers po prostu "leza". Philadelphia przegrala ostatnio u siebie nawet z Wizards 83-80, co prawda wygrali przedostatni mecz po dogrywce z Atlanta 103-100, ale zarowno Atlanta jak i Washington to teamy znacznie slabsze od Indiany. Philadelphia ma jeszcze teoretyczne szanse na awnas do play-off, jednak musieliby wygrac pozostale 3 mecze i liczyc na porazki Bostonu w dwoch ostatnich pojedynkach, jak dla mnie to jest nierealne. Dlatego wlasnie zagralem Indiane i licze, na pewne zwyciestwo Pacers
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977 |
Na Wschodzie jest już wszystko jasne. Boston 8, Cavs i 76ers poza PO bez względu na wyniki do końca sezonu.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,472
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,472 |
a rzeczywiscie przeciez Sixers dzis w nocy przegrali z Nets.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
Myślę, ze trochę radosnej koszykówki mozna spodziewac się w Chicago, więc zdecydowany over....
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 80
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2004
Posty: 80 |
Widzę że nie ma zbyt dużo typów więc może ja rozruszam forum!!! Proponuje zagrać:
Denver - Sacramento - 1 Denver marzy jeszcze o PO, a Sacramento gra w kratkę, raz świetnie tak jak wczoraj z L.A. ale wcześniej dostało od Phoenix, jest to typ dosyć ryzykowny, ale we wszystkich poprzednich 3 meczach wygrywał gospodarz, denver zrobią wszystko by wygrać i dziś w nocy im się to uda!!!
Detroid - Washington - 1 tu typ jest pewny, Detroid są na fali a z tym składem zajdą w PO bardzo wysoko, a dziś zmiotą chłopaków ze stolicy
Philadelphia - Indiana - 2 Philadelphia już poza PO, nie walczy o nic, jest rozbita, ostatnio 1 -4, a Indiana notuje rekordowy bilans, w tym sezonie 3 - 0 dla Indiany, pewna 2
Seattle - Houston - 1 Seattle wczoraj zagrało kapitalnie rozbijając Dallas, a Houston ostatnio wyraźnie nie idzie, bilans 3 - 7, moim zdaniem pewna 1, szkoda tylko że ponaddzwiękowców nie zobaczymy w PO bo to naprawde niezła ekipa, a dziś pokona pewnie Houston!!!
myśle jeszcze nad postawieniem na MIAMI i NEW ORLEANS, co o tym myślicie, pozdrawiam!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977 |
Oryginalnie wysłał Filip2004:
Denver - Sacramento - 1 Denver marzy jeszcze o PO, a Sacramento gra w kratkę, raz świetnie tak jak wczoraj z L.A. ale wcześniej dostało od Phoenix, jest to typ dosyć ryzykowny, ale we wszystkich poprzednich 3 meczach wygrywał gospodarz, denver zrobią wszystko by wygrać i dziś w nocy im się to uda!!! Mój pierwszy wniosek był identyczny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> tym bardziej, że Kings raz już zawiedli po dobrym meczu.. Mimo wszystko doszukiwałbym się tutaj teorii spiskowej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Tak też to widzę: Kings grają ostro o 1 miejsce, żeby w 1 rundzie grać z Utah (które dziś przegra max różnicą 8 pkt z Minnesotą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) a nie z Rockets. Dziś przyczyniają się do eliminacji Nuggets z PO i przy ewentualnej porażce Timberwloves są liderem Zachodu. troche zamieszałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 243
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2002
Posty: 243 |
A ja bym dzis dal na NEW JERSEY - ATLANTA handi jest +5 na NETS mysle ze wygraja do druzyny wrocili po kontuzji KIDD i MARTIN ja daje singielek na NETS kurs 2,6 i singielek na hani +5 kurs 1,91
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
3 picks I-go rzedu
PHI - IND 2 (-7,0) CHI - ORL 1 (-5,5) POR - SA 2 (-2,0)
Z tego 3 duble za 10/10 stake każdy.
Teraz typy do złożenia nastepnych 3 dubli /podaję w kolejności,tak jakbym układał wg prawdopodobieństwa,jakie przewiduję,a jak ułożę to jeszcze nie wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> /
MIN - UTAH 1 (-8,0) CLE - MIL 2 (+1,0) NO - NY 1 (-5,0) BOS - MIA 2 (-5,0) SEA - HOU 1 (-2,0) ATL - NJ 1 (-5,5)
Typy rezerwowe (a może i siódmy dubel) ATL - NJ over 186,5 NO - NY under 181,5
Dziś wyjatkowo bez uzasadnienia,ale musiałbym bardzo długo pisać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam
amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
Ja dzisiaj stawiam na Chicago - over Minnesota - under
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
I jak to Siara zwykł mawiać: "...i cały misterny plan, też w pizdu..."
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
A tak swoja drogą to Minnesota to jest jednak firma, zero kalkulacji i jazda na maxa do samego końca....
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977 |
ehhh... jednak pierwsza myśl najlepsza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Utah out, Sacramento przegrało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Nie była to najlepsza noc,jesli chodzi o zarobek (2 duble na 6 ,ale zawsze 7,2 z 6,0 lepsze niż strata - kto sie spodziewał,że Orlando wygra,hehe).
Natomiast jeśli chodzi o suche wyniki,to bardzo mnie cieszy to,że w PO zabraknie "basketu pitekantropów" z miasta mormonuff.
I IMHO ważne spostrzeżenie - jesli w play-off's drużyny z niższymi lokatami po sesjii zasadniczej,bedą grały z taka determinacja ,jak Nuggets z Kings,to zapowiada sie trudne typowanie ,ale progresy winny wypalić.
Pozdrawiam
amkwish - Sulphur City
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|