|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
Oryginalnie wysłał Fozzie: [qb]hm...za późno.... poszło:
Indiana Pacers - New York Knicks under Golden State Warriors - Houston Rockets (-3) 2
najwyzej bedzie w plecy... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] No to se qrwa porzucali troche w trzeciej.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,539
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,539 |
..mysle,ze mamy jeszcze szanse na over w spotkaniu sacramento_New Orleans
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,539
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,539 |
jest ch..... tyle kasy ostatni mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
No no,jednego punkty dla Mavs zabraklo,by plan dublowy powiodl sie w 100% - ale nie jest zle - 3 dubelki na 6,to i tak zarobek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ewidentnie, zawiodlo Houston,ale co tam ...........Portland prowadzi i mam nadzieje ,ze wygra (jaki piekny kurs,hehe). Chyba zaczne obstawiac underdogi z progresem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Pozdrawiam
amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
a mi na 4 duble żaden nie wszedł, ale za to wszedł zakładzik z 4 zdarzeń: DAL over + SACR over + 2x baseball
czyli jestem na zero.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Nie licząc nie przespanej nocy.... A swoją drogą to ze Lakersi dali ciała to norma, ale to co Houston odstawiło..... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Załuje tylko, ze nie zdecydowałm sie na Toronto, bo naprawdę chodziło za mną....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,539
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,539 |
Oryginalnie wysłał Fozzie: [qb]a mi na 4 duble żaden nie wszedł, ale za to wszedł zakładzik z 4 zdarzeń: DAL over + SACR over + 2x baseball
czyli jestem na zero.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Nie licząc nie przespanej nocy.... A swoją drogą to ze Lakersi dali ciała to norma, ale to co Houston odstawiło..... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Załuje tylko, ze nie zdecydowałm sie na Toronto, bo naprawdę chodziło za mną....[/qb] U mnie to samo-noc bez snu -troszeczke do przodu-ale malo brakowalo by over nie wlazl na Kingach (wczoraj pierdzielony real spieprzyl mi kupona za 170 zl)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Oryginalnie wysłał KRAJAN: [qb]Moje typy i rozkłady (EXP): single: full stake: New Jersey - Milwaukee 1 -3.0 1.90 A <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Dallas - Seattle ov 215 pkt. 1.90 B <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Sacramento - NO ov 194 pkt. 1.90 C <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
50% stake: Atlanta - Philadelphia 2 2.14 D <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Dallas - Seattle 1 -10.5 1.90 E <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Sacramento - NO 1 -12.0 1.90 F <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> LA - Portland ov 184.5 pkt. 1.90 G <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
TRIXIE = A+B+C (FULL STAKE)
Tak że bilans około +/- 0
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Krajan[/qb]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
sorry ale nie moge się powstrzymać;
****Y Z <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: LAKERS,OBYŚCIE ZGNILI W PALY-OFF
|
|
|
Link skopiowany do schowka