Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 3 1 2 3
#235946 07/04/2004 08:18
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Quote
Oryginalnie wysłał Fozzie:
[qb]hm...za późno....
poszło:

Indiana Pacers - New York Knicks under
Golden State Warriors - Houston Rockets (-3) 2

najwyzej bedzie w plecy... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
No to se qrwa porzucali troche w trzeciej.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#235947 07/04/2004 09:24
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,539
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,539
..mysle,ze mamy jeszcze szanse na over w spotkaniu sacramento_New Orleans

#235948 07/04/2004 09:43
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,539
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,539
jest ch..... tyle kasy ostatni mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#235949 07/04/2004 10:40
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
No no,jednego punkty dla Mavs zabraklo,by plan dublowy powiodl sie w 100% - ale nie jest zle - 3 dubelki na 6,to i tak zarobek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Ewidentnie, zawiodlo Houston,ale co tam ...........Portland prowadzi i mam nadzieje ,ze wygra (jaki piekny kurs,hehe).
Chyba zaczne obstawiac underdogi z progresem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#235950 07/04/2004 11:30
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
a mi na 4 duble żaden nie wszedł, ale za to wszedł zakładzik z 4 zdarzeń:
DAL over + SACR over + 2x baseball

czyli jestem na zero.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Nie licząc nie przespanej nocy....
A swoją drogą to ze Lakersi dali ciała to norma, ale to co Houston odstawiło..... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
Załuje tylko, ze nie zdecydowałm sie na Toronto, bo naprawdę chodziło za mną....

#235951 07/04/2004 12:14
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,539
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,539
Quote
Oryginalnie wysłał Fozzie:
[qb]a mi na 4 duble żaden nie wszedł, ale za to wszedł zakładzik z 4 zdarzeń:
DAL over + SACR over + 2x baseball

czyli jestem na zero.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Nie licząc nie przespanej nocy....
A swoją drogą to ze Lakersi dali ciała to norma, ale to co Houston odstawiło..... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
Załuje tylko, ze nie zdecydowałm sie na Toronto, bo naprawdę chodziło za mną....[/qb]
U mnie to samo-noc bez snu -troszeczke do przodu-ale malo brakowalo by over nie wlazl na Kingach
(wczoraj pierdzielony real spieprzyl mi kupona za 170 zl)

#235952 07/04/2004 14:27
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
Oryginalnie wysłał KRAJAN:
[qb]Moje typy i rozkłady (EXP):
single:
full stake:
New Jersey - Milwaukee 1 -3.0 1.90 A <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Dallas - Seattle ov 215 pkt. 1.90 B <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Sacramento - NO ov 194 pkt. 1.90 C <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

50% stake:
Atlanta - Philadelphia 2 2.14 D <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Dallas - Seattle 1 -10.5 1.90 E <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Sacramento - NO 1 -12.0 1.90 F <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
LA - Portland ov 184.5 pkt. 1.90 G <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

TRIXIE = A+B+C (FULL STAKE)

Tak że bilans około +/- 0

Pozdrawiam
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Krajan[/qb]

#235953 07/04/2004 15:49
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
sorry ale nie moge się powstrzymać;

****Y Z <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: LAKERS,OBYŚCIE ZGNILI W PALY-OFF

Strona 3 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, aker, betowiec, JelineK, Lukasz111, alfa), 2,532 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,139
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1