|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
PHILADELPHIA-PORTLAND DALLAS-SACRAMENTO LA LAKERS-HOUSTON
Za duzo to dzisiaj nie mamy, ale z reguły wtedy sie właśnie wygrywa.... Aha....i primaaprilisowe mumery na bok prosze... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
Dla ułatwienia podaje linie i hc oferowane przez Toto...
PHILADELPHIA-PORTLAND H(2-0) 171 pkt DALLAS-SACRAMENTO H(0-4) 220 pkt LA LAKERS-HOUSTON H(0-8) 185 pkt
poniżej pary:
KN.THOMAS-RANDOLPH 2.10 - 1.75 NOWITZKI-STOJAKOVIC 1.60 - 2.30 S.ONEAL-Y.MING 1.65 - 2.20
no to do dzieła...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
Ok, sam zaczne jak niema chetnych.... Mysle, ze Philadelphii ze swoim szpitalem nie pomoze nawet własna hala, zdecydowanie zarówno czysta dwójeczka jak i hc na Portland...co do linii, to chyba może być róznie, ale raczej skłaniałbym sie ku overkowi...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955 |
LA pewniak dzis ?? czy cos przeciwko zeby na nich nie stawiac??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970 |
Zgadzam sie z przedmówcą HC na Portland tylko -3 wiec można smiało grać to spotkanie. Phila jak wiadomo bez czołowych graczy jednak trzeba na nich uważać ponieważ potrafia dobrze grać co pokazli w ostatnich meczach. Portland natomiast co widać było w dzisiejszym spotkaniu wygrywa i chce wygrywac aby wejsc spokojnie do play-offów. W pierwszym meczu tych druzynw tym sezonie Phila wygrała z Blaizers 94 - 83. Dzisieja jednak będzie rewanż!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
Oryginalnie wysłał meler: [qb]LA pewniak dzis ?? czy cos przeciwko zeby na nich nie stawiac??[/qb] Ja osobiscie dałem handy na LA i mysle ze powinien wejsc, we własnej hali lubia troche popajacować, więc -8 to nie jest duzo, powyzej 10 bym sie zastanowił, ale -8 gram...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Witam ! Uff,wrocilem z pracy,do niedzieli wolne,to pewnie razem przepieprzymy troche kasy dzis ,jutro i pojutrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Cudna wiadomoscia jest dla mnie wygrana Blazers,tak wiec progres naprawde oplacil sie. I wlasnie pare slow co do dzisiejszego meczu Blazersuff z Sixers.
Sytuacja w tabelach superciekawa,Obie druzyny jak wiadomo walcza o PO i na poczatek uwaga : absolutnie nie zgadzam sie co do typowania Portland na zwyciezce dzisiejszego meczu. Ich,ja Ktos napisal ,"spokojny awanas do PO" wisi na wlosku - zobaczcie plan meczuff - Utah i Denver nie odpuszcza. Niemniej jednak niewiele zlego sie zdarzy,jezeli Blazers przegraja ten mecz,natomiast to spotkanie to ostatnia szansa dla Sixers. Nie lubie tej druzyny,ale...jesli zagraja tak jak z GS - wystarczy to na Portland. Porownawczo : Portland 2 dni temu przegralo z NY ,majac wygrana w kieszeni - ten sam Nowy Jork przepieprzyl niedawno ,w ostatniej kwarcie,pewna wygrana z Sixers (doszlo do OT i Phila wygrala). Sixers grali bez Iversona,graja bez Iversona i...osiagaja calkiem niezle wyniki. Jak pisalem pare dni temu plan Blazers zakladal IMHO wygranie 1 meczu z 3 (NY,BOS,PHI),wczoraj wygrali w Bostonie i starczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Sixers "nie leza" Blazersom i dlatego przestrzegam przed zbyt pochopnym stawianiem na Portland. Ja postawie dzis na Sixers,ale 5/10 normal stake,co zas sie tyczy u/o ...totolotek.
LAL - HOU Sklaniam sie do typowania wygranej Lakersuff (cholera,ida jednak na 1 miejsce po fazie zasadniczej !),ale bardziej mnie korci dac jednak +hc na Rockets (tez im sie gotuje w tylku - popatrzcie na tabele). Natomiast za OVER w tym meczu dalbym sie pokroic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
DAL - SAC IMHO Mavs to wygraja,ale -hc=6,0..hmm i badz tu madry,chyba jednak dam to. Pytanie : czy w meczu dwoch superoverowych druzyn moze pasc under? Odpowiedz:IMO jak najbardziej.
To tyle na pierwszy rzut oka - Wasza kolej
Pozdrawiam
amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
dziś niewiele ,ale ciekawie Sixers-Blazers 2
Z sympati do Portland gram 2,ale jest to poparte ich wysoka forma i sytuacja kadrowa w Phili,jednak Sixers mają nóż na gardle a goście nie są tuzami wyjazdów,więc skromnie zagrane.Mi,o wszystko play-off bez Portland jakoś do mnie nie docierają,myślę,że stać ich na to.
Dallas-Kings 1 Under 220
Mavs mają patent na Kings,ponadto ostatnio Sacramento coś słabo,myślę,że gospodarze wygrają,ale wielkiej strzelaniny może nie być,głównie królowie ostatnio ponizej 100.
LA-Houston (-8) 2 under 185
Houston nie leżą Lakem,ponadto potrafią grać mecze w trudnych halach,under ożliwy,zależy jak sie mecz ułoży i jak do tego podejdą gwiazdki z Kaliforni
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 226
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 226 |
Portland Trail Blazers -4 Dallas Mavericks -6,5 Los Angeles Lakers -9
Sacramento Kings at Dallas Mavericks Under 219 Houston Rockets at Los Angeles Lakers Under 185.5
from bet&win
stats: [win&lost last night 4-5; yet 35-27]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
amkwish...mówisz i masz mielismy przepieszyc troche kasy i przepieprzyliśmy, ale dzisiaj trzeba juz coś trafić, a jest co, tylko tzra poprawic skuteczność bo nie bedzie czym.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Oryginalnie wysłał Fozzie: [qb]amkwish...mówisz i masz mielismy przepieszyc troche kasy i przepieprzyliśmy, ale dzisiaj trzeba juz coś trafić, a jest co, tylko tzra poprawic skuteczność bo nie bedzie czym.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] Hehe,to prawda. Ja mialem na szczescie na dublu hc na Dallas i Houston i ten jeden wszedl,ratujac ,po raz nie wiem ktory,moje zasoby. Ale smutna prawda brzmi : "w ostatniej dekadzie marca bylo cienko" i chyba nie tylko u mnie. Pozdrawiam amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 282
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 282 |
Oryginalnie wysłał amkwish: [qb] Oryginalnie wysłał Fozzie: [qb]amkwish...mówisz i masz mielismy przepieszyc troche kasy i przepieprzyliśmy, ale dzisiaj trzeba juz coś trafić, a jest co, tylko tzra poprawic skuteczność bo nie bedzie czym.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] Hehe,to prawda. Ja mialem na szczescie na dublu hc na Dallas i Houston i ten jeden wszedl,ratujac ,po raz nie wiem ktory,moje zasoby. Ale smutna prawda brzmi : "w ostatniej dekadzie marca bylo cienko" i chyba nie tylko u mnie. Pozdrawiam amkwish - Sulphur City[/qb] Oj amkwish...mozesz byc pewny, ze nie tylko u Ciebie...juz niedlugo to nam nawet na <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: nie zostanie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdro
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|