Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#236080 01/04/2004 16:52
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
PHILADELPHIA-PORTLAND
DALLAS-SACRAMENTO
LA LAKERS-HOUSTON

Za duzo to dzisiaj nie mamy, ale z reguły wtedy sie właśnie wygrywa....
Aha....i primaaprilisowe mumery na bok prosze... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#236081 01/04/2004 16:56
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Dla ułatwienia podaje linie i hc oferowane przez Toto...

PHILADELPHIA-PORTLAND H(2-0) 171 pkt
DALLAS-SACRAMENTO H(0-4) 220 pkt
LA LAKERS-HOUSTON H(0-8) 185 pkt

poniżej pary:

KN.THOMAS-RANDOLPH 2.10 - 1.75
NOWITZKI-STOJAKOVIC 1.60 - 2.30
S.ONEAL-Y.MING 1.65 - 2.20

no to do dzieła...

#236082 01/04/2004 17:29
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Ok, sam zaczne jak niema chetnych....
Mysle, ze Philadelphii ze swoim szpitalem nie pomoze nawet własna hala, zdecydowanie zarówno czysta dwójeczka jak i hc na Portland...co do linii, to chyba może być róznie, ale raczej skłaniałbym sie ku overkowi...

#236083 01/04/2004 18:15
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
LA pewniak dzis ??
czy cos przeciwko zeby na nich nie stawiac??

#236084 01/04/2004 18:17
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
Zgadzam sie z przedmówcą HC na Portland tylko -3 wiec można smiało grać to spotkanie. Phila jak wiadomo bez czołowych graczy jednak trzeba na nich uważać ponieważ potrafia dobrze grać co pokazli w ostatnich meczach. Portland natomiast co widać było w dzisiejszym spotkaniu wygrywa i chce wygrywac aby wejsc spokojnie do play-offów. W pierwszym meczu tych druzynw tym sezonie Phila wygrała z Blaizers 94 - 83. Dzisieja jednak będzie rewanż!!

#236085 01/04/2004 18:35
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Quote
Oryginalnie wysłał meler:
[qb]LA pewniak dzis ??
czy cos przeciwko zeby na nich nie stawiac??[/qb]
Ja osobiscie dałem handy na LA i mysle ze powinien wejsc, we własnej hali lubia troche popajacować, więc -8 to nie jest duzo, powyzej 10 bym sie zastanowił, ale -8 gram...

#236086 01/04/2004 18:59
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Witam !
Uff,wrocilem z pracy,do niedzieli wolne,to pewnie razem przepieprzymy troche kasy dzis ,jutro i pojutrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Cudna wiadomoscia jest dla mnie wygrana Blazers,tak wiec progres naprawde oplacil sie.
I wlasnie pare slow co do dzisiejszego meczu Blazersuff z Sixers.

Sytuacja w tabelach superciekawa,Obie druzyny jak wiadomo walcza o PO i na poczatek uwaga : absolutnie nie zgadzam sie co do typowania Portland na zwyciezce dzisiejszego meczu.
Ich,ja Ktos napisal ,"spokojny awanas do PO" wisi na wlosku - zobaczcie plan meczuff - Utah i Denver nie odpuszcza.
Niemniej jednak niewiele zlego sie zdarzy,jezeli Blazers przegraja ten mecz,natomiast to spotkanie to ostatnia szansa dla Sixers.
Nie lubie tej druzyny,ale...jesli zagraja tak jak z GS - wystarczy to na Portland.
Porownawczo : Portland 2 dni temu przegralo z NY ,majac wygrana w kieszeni - ten sam Nowy Jork przepieprzyl niedawno ,w ostatniej kwarcie,pewna wygrana z Sixers (doszlo do OT i Phila wygrala).
Sixers grali bez Iversona,graja bez Iversona i...osiagaja calkiem niezle wyniki.
Jak pisalem pare dni temu plan Blazers zakladal IMHO wygranie 1 meczu z 3 (NY,BOS,PHI),wczoraj wygrali w Bostonie i starczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Sixers "nie leza" Blazersom i dlatego przestrzegam przed zbyt pochopnym stawianiem na Portland.
Ja postawie dzis na Sixers,ale 5/10 normal stake,co zas sie tyczy u/o ...totolotek.

LAL - HOU
Sklaniam sie do typowania wygranej Lakersuff (cholera,ida jednak na 1 miejsce po fazie zasadniczej !),ale bardziej mnie korci dac jednak +hc na Rockets (tez im sie gotuje w tylku - popatrzcie na tabele).
Natomiast za OVER w tym meczu dalbym sie pokroic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

DAL - SAC
IMHO Mavs to wygraja,ale -hc=6,0..hmm i badz tu madry,chyba jednak dam to.
Pytanie : czy w meczu dwoch superoverowych druzyn moze pasc under?
Odpowiedz:IMO jak najbardziej.

To tyle na pierwszy rzut oka - Wasza kolej

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#236087 02/04/2004 01:10
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
dziś niewiele ,ale ciekawie
Sixers-Blazers 2

Z sympati do Portland gram 2,ale jest to poparte ich wysoka forma i sytuacja kadrowa w Phili,jednak Sixers mają nóż na gardle a goście nie są tuzami wyjazdów,więc skromnie zagrane.Mi,o wszystko play-off bez Portland jakoś do mnie nie docierają,myślę,że stać ich na to.

Dallas-Kings 1
Under 220

Mavs mają patent na Kings,ponadto ostatnio Sacramento coś słabo,myślę,że gospodarze wygrają,ale wielkiej strzelaniny może nie być,głównie królowie ostatnio ponizej 100.

LA-Houston (-8) 2
under 185

Houston nie leżą Lakem,ponadto potrafią grać mecze w trudnych halach,under ożliwy,zależy jak sie mecz ułoży i jak do tego podejdą gwiazdki z Kaliforni

#236088 02/04/2004 02:30
Dołączył: Mar 2004
Posty: 226
2
enthusiast
enthusiast
2 Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 226
Portland Trail Blazers -4
Dallas Mavericks -6,5
Los Angeles Lakers -9

Sacramento Kings at Dallas Mavericks Under 219
Houston Rockets at Los Angeles Lakers Under 185.5

from bet&win

stats:
[win&lost last night 4-5; yet 35-27]

#236089 02/04/2004 13:22
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
amkwish...mówisz i masz mielismy przepieszyc troche kasy i przepieprzyliśmy, ale dzisiaj trzeba juz coś trafić, a jest co, tylko tzra poprawic skuteczność bo nie bedzie czym.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#236090 02/04/2004 20:10
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał Fozzie:
[qb]amkwish...mówisz i masz mielismy przepieszyc troche kasy i przepieprzyliśmy, ale dzisiaj trzeba juz coś trafić, a jest co, tylko tzra poprawic skuteczność bo nie bedzie czym.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Hehe,to prawda.
Ja mialem na szczescie na dublu hc na Dallas i Houston i ten jeden wszedl,ratujac ,po raz nie wiem ktory,moje zasoby.
Ale smutna prawda brzmi : "w ostatniej dekadzie marca bylo cienko" i chyba nie tylko u mnie.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#236091 02/04/2004 20:16
Dołączył: Jun 2003
Posty: 282
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 282
Quote
Oryginalnie wysłał amkwish:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Fozzie:
[qb]amkwish...mówisz i masz mielismy przepieszyc troche kasy i przepieprzyliśmy, ale dzisiaj trzeba juz coś trafić, a jest co, tylko tzra poprawic skuteczność bo nie bedzie czym.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Hehe,to prawda.
Ja mialem na szczescie na dublu hc na Dallas i Houston i ten jeden wszedl,ratujac ,po raz nie wiem ktory,moje zasoby.
Ale smutna prawda brzmi : "w ostatniej dekadzie marca bylo cienko" i chyba nie tylko u mnie.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City[/qb]
Oj amkwish...mozesz byc pewny, ze nie tylko u Ciebie...juz niedlugo to nam nawet na <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: nie zostanie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdro


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, $-man, Sensei, Lukasz111, rymoholik, alfa, betowiec, rafal08, ANZELMO), 997 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,152
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1