Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#2363176 23/05/2008 22:33
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,902
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,902
Witam,
Nie widzę podobnego tematu. Bawicie się w coś takiego? Counter Strike w terenie:)
W ostatnim czasie złapałem zajawkę na tego rodzaju zabawę i mam zamiar przeznaczyć jakieś 1200 PLN na profesjonalny sprzęt.

http://www.madonion.eu/wyswietl_produkt.php?id_k=76&id_p=33227dd46f422fc816f7
Na razie mam coś takiego na oku.
Do tego oczywiście bateria, kulki i obowiązkowe google i zabawa przednia.

Bonus: Unibet
dextereq1 #2363253 23/05/2008 22:56
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Kiedyś w liceum się w to bawiłem. Fajna sprawa. Zostało mi do teraz tylko, że mocniejsze smile

Pierniczek #2365828 25/05/2008 01:55
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
@Pierniczek : wyczyść skrzynkę wink

odgdog #2365969 25/05/2008 02:35
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Duzo lepsza zabawa jest z PaintBall'em .W ASg kiedys bawil sie moj brat ,ale jak dostal w lape markera to od tego czasu tylko Painball. naprawde duzo lepsza zabawa .Sam sie takze w to bawie przynajmniej 2 razy w miesiacu.Wprawdzie na poczatek trzeba troche kasy wylozyc ale naprawde warto .najdrozszy jest marker dobrej klasy mozna kupic juz za 900-1300zl .
A pozniejsza zabawa to kwestia groszy wiadomo im wiecej ludzi tym tansza ilepsza zabawa. srednio dzien zabawy ok 5h kosztuje mnie srednio 100zl na ta kwote skladaja sie kulki +gaz + wynajem toru/terenu. Kwota na 20osob.

raiders_ #2369565 26/05/2008 01:41
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228
a.k.a. "dave_k.o."
a.k.a. "dave_k.o."
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228
Też bawie się w paintballa, mamy ekipe około 16 osób, srednio 3 razy w miesiacu koszt zabawy to około 35 zloty na worek kulek, mamy duza butle do spawania, to sie nabija samemu i wychodzi taniej teren też zrobilismy sami, takze impreza nie jest zbyt kosztowna

davccio #2370549 26/05/2008 06:08
Dołączył: Apr 2005
Posty: 4,024
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 4,024
Asg wiekszy realizm klameczki to wierne kopie org, ale macie racje w paincie lepsza frajda, jak masz jakies pyt to wal na priv w painta bawie sie juz pare lat.

yacub #2370742 26/05/2008 13:38
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Ja w swoim AKM prawie skończyłem wymieniać drewienka na z prawdziwka teraz luks wygląda. Niedawno byłem na zlocie w twierdzy Boyen w Giżycku ponad 80 osób. W paintballa też sie bawiłem ale akurat moim zdaniem ASG ciekawsze smile

siwy212 #2372507 27/05/2008 01:22
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,902
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,902
Do ASG z tego co teraz robiłem rozeznanie to naprawdę bardzo konkretny zestaw replika+google+strój można dostać za ok 1500-1600zł.

Jak koszty przedstawiają się w paintballu?
Rozpatruję wszystkie za i przeciw.

Może i paint rzeczywiście większa frajda?

dextereq1 #2382270 30/05/2008 05:00
Dołączył: Apr 2005
Posty: 4,024
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 4,024
Originally Posted by dextereq1
Do ASG z tego co teraz robiłem rozeznanie to naprawdę bardzo konkretny zestaw replika+google+strój można dostać za ok 1500-1600zł.

Jak koszty przedstawiają się w paintballu?
Rozpatruję wszystkie za i przeciw.

Może i paint rzeczywiście większa frajda?

Maska 150
Butla hp 200
Klamka 400-1000
Loader 150
i masz fajne sprzecicho
kulki 1000 szt ok 70 zl

pozdro

yacub #2384532 30/05/2008 23:47
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Quote
Do ASG z tego co teraz robiłem rozeznanie to naprawdę bardzo konkretny zestaw replika+google+strój można dostać za ok 1500-1600zł.

Jak koszty przedstawiają się w paintballu?
Rozpatruję wszystkie za i przeciw.

Może i paint rzeczywiście większa frajda?

Maska 150
Butla hp 200
Klamka 400-1000
Loader 150
i masz fajne sprzecicho
kulki 1000 szt ok 70 zl

pozdro

Do asg:
dobre okulary bo tylko miętkie faje chodzą w maskach ok 70 zł
mundur z demobilu w dobrym stanie no nawet niech będzie 100 zł ale to sporo za dużo chyba, że jakieś unikaty jak radzieckie nowe po 300 zł
buty wojskowe 100 zł chociaż oczywiście w zwykłych strzelankach nikt nie wymaga ani munduru ani butów wojskowych
no ewentualnie jakaś kamizela taktyczna to też od 80 zł
karabin bardzo dobre z tych najtańszych firmy cyma boya około 380-600 zł i w górę do około 5000 ale to już dla bogaczy
kulki za 4000szt około 45 zł
Bawiłem się i w paintballa i bawię sie w ASG to w airsofcie frajda dużo większa. Jak ktoś lubi militaria irealizm to napewno tylko ASG.

siwy212 #2439198 23/06/2008 17:37
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
[Linked Image]

hrhrhr


Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, latajaca_holenderka, rymoholik, alfa, $-man, Akhu, ElNinho[mmdea], aker, Lukasz111, Sensei), 2,926 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,400
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1