Do ASG z tego co teraz robiłem rozeznanie to naprawdę bardzo konkretny zestaw replika+google+strój można dostać za ok 1500-1600zł.
Jak koszty przedstawiają się w paintballu?
Rozpatruję wszystkie za i przeciw.
Może i paint rzeczywiście większa frajda?
Maska 150
Butla hp 200
Klamka 400-1000
Loader 150
i masz fajne sprzecicho
kulki 1000 szt ok 70 zl
pozdro
Do asg:
dobre okulary bo tylko miętkie faje chodzą w maskach ok 70 zł
mundur z demobilu w dobrym stanie no nawet niech będzie 100 zł ale to sporo za dużo chyba, że jakieś unikaty jak radzieckie nowe po 300 zł
buty wojskowe 100 zł chociaż oczywiście w zwykłych strzelankach nikt nie wymaga ani munduru ani butów wojskowych
no ewentualnie jakaś kamizela taktyczna to też od 80 zł
karabin bardzo dobre z tych najtańszych firmy cyma boya około 380-600 zł i w górę do około 5000 ale to już dla bogaczy
kulki za 4000szt około 45 zł
Bawiłem się i w paintballa i bawię sie w ASG to w airsofcie frajda dużo większa. Jak ktoś lubi militaria irealizm to napewno tylko ASG.