Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
#236320 29/03/2004 03:53
Dołączył: Feb 2004
Posty: 26
?
newbie
newbie
? Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 26
czesc!mam do was prosbe pomózcie mi czy wejda mi te mecze!robie to dzisiaj poniewaz mnie jutro niema a akurat moze ktos mi dziisaj odpisze i skcze póscic zakłady!o to mecze:
nowy york-portland-1
new yersey-boston-1
atlanta-mephis-2
houston-minesota-2
san antonio-clevlend-1
phoenix-waszyngton-1

Bonus: Unibet
#236321 29/03/2004 04:10
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
wszystkie napewno nie wejdą - moge Cie o tym zapewnić !!!

#236322 29/03/2004 04:44
Dołączył: Feb 2004
Posty: 26
?
newbie
newbie
? Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 26
skad ty to wiesz??

#236323 29/03/2004 07:35
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,263
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,263
Quote
Oryginalnie wysłał łukasz87:
[qb]skad ty to wiesz??[/qb]
Z doświadczenia i tyle... Niespodzianki są wkalkulowane w sport. ostatnio nie weszło mi zdareznie po kursie 1.1, a zagrane na mus (musiały byc 3 na kuponie w STS) po kursie 1.08 weszło prawie cudem. Przeanalizuj z tydzień wstecz mecze ligowe i sam zobaczysz jak często faworyci daja ciała. Niestety nie tak często, żeby opłacało sie grać przeciwko!
Pozdrawiam

#236324 29/03/2004 12:48
Dołączył: May 2003
Posty: 607
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 607
Atlanta - Memphis
Miami - Chicago
New Jersey - Boston
New York - Portland
Houston - Minnesota
San Antonio - Cleveland
Phoenix - Washington

Jeszcze raz lista, bo ta poprzednia była niekompletna - kolega wdać nie idzie na łatwizne - opuścił Miami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#236325 29/03/2004 13:04
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
-//-

#236326 29/03/2004 14:22
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał szakatak:
[qb]-//-[/qb]
Szaq,skasuj ten temat i zaloz,prosze,od nowa.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#236327 29/03/2004 14:30
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał łukasz87:
[qb]czesc!mam do was prosbe pomózcie mi czy wejda mi te mecze!robie to dzisiaj poniewaz mnie jutro niema a akurat moze ktos mi dziisaj odpisze i skcze póscic zakłady!o to mecze:
nowy york-portland-1
new yersey-boston-1
atlanta-mephis-2
houston-minesota-2
san antonio-clevlend-1
phoenix-waszyngton-1[/qb]
Nigdy tego na tym forum nie robilem,ale...]

K**** !!!!!!!!!!!!!
Co to jest ?!

Prosze moderatora o skasowanie tematu ,a Lukasza o powazniejsze potraktowanie nas,uczestnikow tego forum.

amkwish - Sulphur City

#236328 29/03/2004 15:54
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Dobra,nie ma co sie wqrzac :-)
Podaje dzisiejsze mecze (gospodarze na pierwszym miejscu ,zaznaczylem tez od razu hc i linie na u/o,ktore zaczerpnalem z oferty Pinnacle)

NY (-1,0) - POR 175,0
NJ - BOS (na razie brak oferty)
MIA (-10,5) - CHI 186,0
ATL - MEM (-6,0) 195,0
HOU - MIN (-1,0) 177,5
SA (-11,0) - CLE 183,0
PHO (-7,0) - WAS 200,5

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#236329 29/03/2004 17:00
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
MIAMI-CHICAGO H(0-9)1
JEFFERSON-PIERCE 2
J.JOHNSON-ARENAS 2
ATLANTA-MEMPHIS SP 195 under
NEW YORK-PORTLAND 2
AKO=28
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#236330 29/03/2004 17:18
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Pare typuff na poczatek (niewykluczone,ze dzis nie zagram singli :-) )

ATL - MEM 2 (-6,0)
SA - CLE 1 (-11,0)
MIA - CHI 1 (-10,5)

Te wydaja mi sie dosc dobre,choc wysokosc handi 2 ostatnich nie zacheca do grania "za wszystko" :-)

Trudniejsze IMO mecze :

NY - POR 2(+1,0)
HOU - MIN 1 (+1,0)

Underdog
PHO - WAS 2

Z "liniowych"
ATL - MEM under 195,0
HOU - MIN over 177,0
NY - POR over 175,0

Tak na 100% przekonany jestem co do wygranej Blazers w Nowym Jorku i pokonaniu minusowego hc przez Grizzlies w Atlancie i wszystko wskazuje na to,ze zagram dzis double :-)

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

PS. Do Szaka - zagralem wtedy Lakers,ale na under i weszlo ,hehe.

#236331 29/03/2004 17:20
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
phoenix
houston
takie jest moje skromne zdanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#236332 29/03/2004 17:23
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
under to w totomixie 1 czy 2????????

#236333 29/03/2004 17:47
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Quote
Oryginalnie wysłał amkwish:
[qb]
ATL - MEM 2 (-6,0)

PS. Do Szaka - zagralem wtedy Lakers,ale na under i weszlo ,hehe.[/qb]
co do meczu Atlanty

Memphis w sumie męczyło się wczoraj ze słabiutkim Toronto, uważałbym na ten meczyk...
Atlanta 2 dni odpoczywała i jak podleczyli kontuzjowanych może być ciężko.

ps.

Gra w Lakersiki daje wyniki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#236334 29/03/2004 19:01
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Quote
Oryginalnie wysłał piotrekmilan:
[qb]under to w totomixie 1 czy 2????????[/qb]
1

#236335 29/03/2004 19:02
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
new jersey-boston 2
co wy na to

netsi bez kidda i martina <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#236336 29/03/2004 19:07
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
Miami - Chicago 1

Miami cały czas walczą żeby awansować o jedną pozycję wyżej i nie trafić w pierwszej rundzie na Detroit a CHicago jak wiadomo nic nie reprezenntuje soba. Jednak kurs 1.18 jest troszke za mały na grę można pokusić sie o Handi.

Sa- Cleveland +11

Co do meczu SA- Cleveland 1.15 na Spurs to troszke przesada gdyz ten mecz może nie być tak jednostronny jak można wnioskować po kursie. Cleveland cały czas walczy o play -off maja tylko jeden mecz straty do Bostonu i jeżeli chcą wejsc do dalszej rozgrywki muszą dać z siebie wszystko.Jedyny problem to brak kontuzjowanego McInnis bez, którego Cleveland dużo traci.
San Antonio w tej chwili trafia na Memphis i jest to dla nich chyba najoptymalniejsze ustawienie w play-off. Ta pozycję będą chcieli na bank utrzymać. Wygra dzisiaj pewnie SA lecz handi jest kuszący
Gamebookers oferuje +11

#236337 29/03/2004 19:38
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
Miami - Chicago Under 186 1.8

Co o tym myslicie moim zdaniem calkiem niezly typ.
Chicago prezentuje soba marny poziom i nie zdobywa duzej ilosci bramek wiec nie przegra tak drastycznie by suma pkt przekroczyla 186

#236338 29/03/2004 19:59
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał szakatak:

Gra w Lakersiki daje wyniki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/QB]
Chyba bukom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
BTW pierwszy raz od dluzszego czasu zrobili -hc i jakby grac na nich od dluzszego czasu to juz IMHO nie byloby czym:-)

BTW rozemocjonowaliscie sie do tego stopnia,ze juz widzicie LAL mistrzem.
Nie ma sprawy...mozecie na to postawic w expekcie.
Ja postawilem stuffke,ze NIE BEDA - kurs 1,65,jak dla mnie promocja.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#236339 29/03/2004 20:22
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Quote
Oryginalnie wysłał amkwish:
[qb][QUOTE]
Ja postawilem stuffke,ze NIE BEDA - kurs 1,65,jak dla mnie promocja.
[/qb]
twoje słowa ranią moje serce... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

co do handi i LAL - poczytałem LA Timesa dzisiaj i wnioski: chłopaki grają i tego nie ukrywają tylko na tyle gwizdka na ile potrzeba żeby wygrać, im szybciej wskoczą w dwupunktową przewagę, tym wieksze prawdopodobieństo, że pod koniec może być gorąco. Biorąc pod uwagę wiek zawodników i kontuzjogenność mogę ich zrozumieć.

Reasumując:

1. odradzam generalnie granie LAL na minusowe handi.
2. killer-instinct w przypadku LAL nie istnieje (chyba, że personalnie)
3. szybciej wejdzie under niz over, chyba, że Koby wróci właśnie z przesłuchania...

Strona 1 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, JelineK, Sensei, alfa, forty, betowiec, burbon), 1,058 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,678
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1