|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 26
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Feb 2004
Posty: 26 |
czesc!mam do was prosbe pomózcie mi czy wejda mi te mecze!robie to dzisiaj poniewaz mnie jutro niema a akurat moze ktos mi dziisaj odpisze i skcze póscic zakłady!o to mecze: nowy york-portland-1 new yersey-boston-1 atlanta-mephis-2 houston-minesota-2 san antonio-clevlend-1 phoenix-waszyngton-1
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
wszystkie napewno nie wejdą - moge Cie o tym zapewnić !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 26
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Feb 2004
Posty: 26 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,263
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,263 |
Oryginalnie wysłał łukasz87: [qb]skad ty to wiesz??[/qb] Z doświadczenia i tyle... Niespodzianki są wkalkulowane w sport. ostatnio nie weszło mi zdareznie po kursie 1.1, a zagrane na mus (musiały byc 3 na kuponie w STS) po kursie 1.08 weszło prawie cudem. Przeanalizuj z tydzień wstecz mecze ligowe i sam zobaczysz jak często faworyci daja ciała. Niestety nie tak często, żeby opłacało sie grać przeciwko! Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 607
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2003
Posty: 607 |
Atlanta - Memphis Miami - Chicago New Jersey - Boston New York - Portland Houston - Minnesota San Antonio - Cleveland Phoenix - Washington
Jeszcze raz lista, bo ta poprzednia była niekompletna - kolega wdać nie idzie na łatwizne - opuścił Miami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Oryginalnie wysłał szakatak: [qb]-//-[/qb] Szaq,skasuj ten temat i zaloz,prosze,od nowa. Pozdrawiam amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Oryginalnie wysłał łukasz87: [qb]czesc!mam do was prosbe pomózcie mi czy wejda mi te mecze!robie to dzisiaj poniewaz mnie jutro niema a akurat moze ktos mi dziisaj odpisze i skcze póscic zakłady!o to mecze: nowy york-portland-1 new yersey-boston-1 atlanta-mephis-2 houston-minesota-2 san antonio-clevlend-1 phoenix-waszyngton-1[/qb] Nigdy tego na tym forum nie robilem,ale...] K**** !!!!!!!!!!!!! Co to jest ?! Prosze moderatora o skasowanie tematu ,a Lukasza o powazniejsze potraktowanie nas,uczestnikow tego forum. amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Dobra,nie ma co sie wqrzac :-) Podaje dzisiejsze mecze (gospodarze na pierwszym miejscu ,zaznaczylem tez od razu hc i linie na u/o,ktore zaczerpnalem z oferty Pinnacle)
NY (-1,0) - POR 175,0 NJ - BOS (na razie brak oferty) MIA (-10,5) - CHI 186,0 ATL - MEM (-6,0) 195,0 HOU - MIN (-1,0) 177,5 SA (-11,0) - CLE 183,0 PHO (-7,0) - WAS 200,5
Pozdrawiam
amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987 |
MIAMI-CHICAGO H(0-9)1 JEFFERSON-PIERCE 2 J.JOHNSON-ARENAS 2 ATLANTA-MEMPHIS SP 195 under NEW YORK-PORTLAND 2 AKO=28 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Pare typuff na poczatek (niewykluczone,ze dzis nie zagram singli :-) )
ATL - MEM 2 (-6,0) SA - CLE 1 (-11,0) MIA - CHI 1 (-10,5)
Te wydaja mi sie dosc dobre,choc wysokosc handi 2 ostatnich nie zacheca do grania "za wszystko" :-)
Trudniejsze IMO mecze :
NY - POR 2(+1,0) HOU - MIN 1 (+1,0)
Underdog PHO - WAS 2
Z "liniowych" ATL - MEM under 195,0 HOU - MIN over 177,0 NY - POR over 175,0
Tak na 100% przekonany jestem co do wygranej Blazers w Nowym Jorku i pokonaniu minusowego hc przez Grizzlies w Atlancie i wszystko wskazuje na to,ze zagram dzis double :-)
Pozdrawiam
amkwish - Sulphur City
PS. Do Szaka - zagralem wtedy Lakers,ale na under i weszlo ,hehe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662 |
phoenix houston takie jest moje skromne zdanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987 |
under to w totomixie 1 czy 2????????
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
Oryginalnie wysłał amkwish: [qb] ATL - MEM 2 (-6,0)
PS. Do Szaka - zagralem wtedy Lakers,ale na under i weszlo ,hehe.[/qb] co do meczu Atlanty Memphis w sumie męczyło się wczoraj ze słabiutkim Toronto, uważałbym na ten meczyk... Atlanta 2 dni odpoczywała i jak podleczyli kontuzjowanych może być ciężko. ps. Gra w Lakersiki daje wyniki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662 |
Oryginalnie wysłał piotrekmilan: [qb]under to w totomixie 1 czy 2????????[/qb] 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662 |
new jersey-boston 2 co wy na to
netsi bez kidda i martina <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970 |
Miami - Chicago 1
Miami cały czas walczą żeby awansować o jedną pozycję wyżej i nie trafić w pierwszej rundzie na Detroit a CHicago jak wiadomo nic nie reprezenntuje soba. Jednak kurs 1.18 jest troszke za mały na grę można pokusić sie o Handi.
Sa- Cleveland +11
Co do meczu SA- Cleveland 1.15 na Spurs to troszke przesada gdyz ten mecz może nie być tak jednostronny jak można wnioskować po kursie. Cleveland cały czas walczy o play -off maja tylko jeden mecz straty do Bostonu i jeżeli chcą wejsc do dalszej rozgrywki muszą dać z siebie wszystko.Jedyny problem to brak kontuzjowanego McInnis bez, którego Cleveland dużo traci. San Antonio w tej chwili trafia na Memphis i jest to dla nich chyba najoptymalniejsze ustawienie w play-off. Ta pozycję będą chcieli na bank utrzymać. Wygra dzisiaj pewnie SA lecz handi jest kuszący Gamebookers oferuje +11
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930 |
Miami - Chicago Under 186 1.8
Co o tym myslicie moim zdaniem calkiem niezly typ. Chicago prezentuje soba marny poziom i nie zdobywa duzej ilosci bramek wiec nie przegra tak drastycznie by suma pkt przekroczyla 186
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Oryginalnie wysłał szakatak:
Gra w Lakersiki daje wyniki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/QB] Chyba bukom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> BTW pierwszy raz od dluzszego czasu zrobili -hc i jakby grac na nich od dluzszego czasu to juz IMHO nie byloby czym:-) BTW rozemocjonowaliscie sie do tego stopnia,ze juz widzicie LAL mistrzem. Nie ma sprawy...mozecie na to postawic w expekcie. Ja postawilem stuffke,ze NIE BEDA - kurs 1,65,jak dla mnie promocja. Pozdrawiam amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
Oryginalnie wysłał amkwish: [qb][QUOTE] Ja postawilem stuffke,ze NIE BEDA - kurs 1,65,jak dla mnie promocja. [/qb] twoje słowa ranią moje serce... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> co do handi i LAL - poczytałem LA Timesa dzisiaj i wnioski: chłopaki grają i tego nie ukrywają tylko na tyle gwizdka na ile potrzeba żeby wygrać, im szybciej wskoczą w dwupunktową przewagę, tym wieksze prawdopodobieństo, że pod koniec może być gorąco. Biorąc pod uwagę wiek zawodników i kontuzjogenność mogę ich zrozumieć. Reasumując: 1. odradzam generalnie granie LAL na minusowe handi. 2. killer-instinct w przypadku LAL nie istnieje (chyba, że personalnie) 3. szybciej wejdzie under niz over, chyba, że Koby wróci właśnie z przesłuchania...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|