Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#236562 22/03/2004 12:59
Dołączył: Nov 2003
Posty: 214
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 214
Indiana-Chicago
Philad.-Dallas
N.York-Atlanta
Denver-LA.Clip.
Portl.-Houston

Bonus: Unibet
#236563 22/03/2004 13:01
Dołączył: Nov 2003
Posty: 214
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 214
Philadelphia - Dallas 2 1,75
Denver - LA Clippers 1 1.30
Indiana - Chicago 1 1.15

#236564 22/03/2004 13:31
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,040
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,040
tak na pierwszy rzut oka:
Indiana-Chicago 1
Philad.-Dallas 2
N.York-Atlanta 1
Denver-LA.Clip. 1
Portl.-Houston 1

Indiana - gra w playoffach zapewniona, gra ze slabym Chicago, po ostatnich 2 porazkach pora na zwyciestwo ale kurs 1.1x nie wart zachodu
warto zagrac under 175.5

Phila - Dallas czuje ze gospodarze sa w stanie zrobic niespodzianke po 4 porazkach, goscie wczoraj ciezki mecz, dlatego no bet

New York po prostu musi wygrac ten mecz inaczej ich sytuacja w tabeli mocno sie skomplikuje
Atlanta na wyjazdach gra bardzo slabo 8-28

Denver - Clippers
goscie rozczarowali mnie wczorajsza gra
sadzilem ze po wyrownanych meczach z lakersami wygrajaja z Golden State ale wyszla kupa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
gospodarze po 2 porazkach musza wygrac sytuacja tego wymaga

Portland - Houston upatruje tutaj zwyciestwa gospodarzy

#236565 22/03/2004 22:56
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Czy ktos się orientuje o której EXPEKT będzie dostępny - podobno maja jakas przerwę?

#236566 22/03/2004 22:58
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
w clippersach sa kontuzje magetie i quentin wiec denver to wygra na luzie!

#236567 22/03/2004 23:36
Dołączył: Feb 2004
Posty: 432
1
addict
addict
1 Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 432
PANOWIE sorry ze sie wpierdzielam ale mam pytanie co tu stawiac na to co na dole bo ja nie wiem i pojecia o nba nie mam:
23-03 Wtorek
285 23:55 Chicago - New Jersey 2.20 12.00 1.70 1.86 1.49
286 23:55 Cleveland - Phoenix 1.45 14.00 2.75 1.31 2.30
287 23:55 Memphis - Toronto 1.35 15.00 3.20 1.24 2.64
288 23:55 Minnesota - San Antonio 1.70 12.00 2.20 1.49 1.86
289 23:55 New Orleans - Detroit 2.20 12.00 1.70 1.86 1.49
290 23:55 Sacramento - Milwaukee 1.25 15.00 4.00 1.15 3.16
291 23:55 Utah - Washington 1.25 15.00 4.00 1.15 3.16

prosilbym o jakies konstruktywne wnioski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#236568 23/03/2004 01:14
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
Dla mnie
285 23:55 Chicago - New Jersey 2 1.70
287 23:55 Memphis - Toronto 1.35 1
289 23:55 New Orleans - Detroit 2.20 1
291 23:55 Utah - Washington 1.25 1 :5gw:
290 23:55 Sacramento - Milwaukee 1.25

#236569 23/03/2004 02:24
Dołączył: Nov 2003
Posty: 104
T
member
member
T Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 104
10/10 na Dallas (-8) po kursie 1.90 w Unibet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#236570 23/03/2004 02:27
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
phila bez iversona!

#236571 23/03/2004 02:31
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
sa takie dni, w ktore lepiej postac z boku i popatrzec na spokojnie... i dzis jest wlasnie taki dzien <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> btw jak widze ze ktos pisze o dallas -8 ze to 10/10 to mysle ze nie warto tu nic pisac bo poziom w sumie systematycznie sie obniza...
zapraszam na www.basketbet.com [basketbet.com]

#236572 23/03/2004 02:32
Dołączył: Nov 2003
Posty: 104
T
member
member
T Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 104
<tak>

#236573 23/03/2004 02:35
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
No tak rzeczywiście ale dla mnie to 76ers +8 jest dobrym rozwiązaniem, bez AI Phila pokonała już MIN oraz SAS, a DAL jest makabrycznie śmieszne w tej swojej grze, narazie to wygląda na OUT w 1.rundzie play-off !

#236574 23/03/2004 02:44
Dołączył: Mar 2004
Posty: 226
2
enthusiast
enthusiast
2 Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 226
-6 Portland Trail Blazers
-8 Dallas Mavericks
Los Angeles Clippers +11

Houston Rockets-Portland Trail Blazers u170
Chicago Bulls-Indiana Pacers o177.5

from bet&win

#236575 23/03/2004 02:59
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
nie stawiaj na clipersów! dostaną na bank co najmniej 20pkt! Grają bez richardsona jarica i magettiego! Denver w pełnym składzie i w dodatku u siebie!

#236576 23/03/2004 03:26
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
:5gw:

Indiana-Chicago, poniżej 177. @1.90
Phila-Dallas, powyżej 194, @1.90
NY-Atlanta, poniżej 196.5, @1.90
Denver-Clippers, poniżej 199.5, @1.90
Portland-Houston, 1(-5), @1.90

dzisiaj ciężka noc, w dodatku po weekendzie, ja proponuję taki systemik za malusieńką stawkę, tak dla sportu:) Argumenty w większości zostały już przez innych przedstawione. Pozdro

#236577 23/03/2004 04:33
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
K
kp Offline
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
Witam...
Na dzis 3 typy:
1. Denver under 199,5 Unibet
Troche podobna sytuacja jak wczoraj w Seattle... Trzeba wygrac, przeciwnik stracil najlepszych strzelcow (Corey Maggette, Marko Jaric and Quentin Richardson) wiec zbyt duzo punktow nie rzuci, co bylo widac wczoraj w meczu z GS.

2. NY under 196,5 unibet - prawie jak wyzej, NY bez Houstona i Thomasa, Marbury tez cos na plecy chyba narzeka), wiec punktow tez nie powinno za wiele wpasc...

3. Dallas over 194 - to juz bardziej przeczucie albo raczej chec zagrnia sobie tego meczu... Dallas duzo rzuca, duzo traci, a Phila po ostatnich wyczynach powinna sie zrehabilitowac... A ze u siebie lubia rzucac ok 100-tki, wiec over bardzo prawdopodobny...

#236578 23/03/2004 05:16
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
K
kp Offline
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
Wyglada na to, ze Iverson nie gra... No to bedzie powazny problem z overem...

#236579 23/03/2004 11:17
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
K
kp Offline
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
[QUOTE]Oryginalnie wysłał kp:

Na dzis 3 typy:
1. Denver under 199,5 Unibet 102-80 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
2. NY under 196,5 unibet - 96-84 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
3. Dallas over 194 - 107-98 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Calkiem sympatyczna noc... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#236580 23/03/2004 13:17
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał kp:
[qb][QUOTE]Oryginalnie wysłał kp:

Na dzis 3 typy:
1. Denver under 199,5 Unibet 102-80 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
2. NY under 196,5 unibet - 96-84 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
3. Dallas over 194 - 107-98 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Calkiem sympatyczna noc... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
Gratulacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
A ja po raz kolejny przekonalem sie,ze jak jestem w pracy i obstawiam tylko "na niby" to prawie zawsze trafiam,hehe.
Wczoraj w wolnej chwili wypisalem typy na kartce,teraz mam ja przed sobą - pomylilem sie tylko co do meczu w Portland - typowalem wygrana Blazers.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, betowiec, forty, rafal08, Sensei, Lukasz111, burbon, 11kera11, ElNinho[mmdea]), 2,825 gości, oraz 13 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,505
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1