|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 214
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 214 |
Indiana-Chicago Philad.-Dallas N.York-Atlanta Denver-LA.Clip. Portl.-Houston
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 214
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 214 |
Philadelphia - Dallas 2 1,75 Denver - LA Clippers 1 1.30 Indiana - Chicago 1 1.15
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,040
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,040 |
tak na pierwszy rzut oka: Indiana-Chicago 1 Philad.-Dallas 2 N.York-Atlanta 1 Denver-LA.Clip. 1 Portl.-Houston 1
Indiana - gra w playoffach zapewniona, gra ze slabym Chicago, po ostatnich 2 porazkach pora na zwyciestwo ale kurs 1.1x nie wart zachodu warto zagrac under 175.5
Phila - Dallas czuje ze gospodarze sa w stanie zrobic niespodzianke po 4 porazkach, goscie wczoraj ciezki mecz, dlatego no bet
New York po prostu musi wygrac ten mecz inaczej ich sytuacja w tabeli mocno sie skomplikuje Atlanta na wyjazdach gra bardzo slabo 8-28
Denver - Clippers goscie rozczarowali mnie wczorajsza gra sadzilem ze po wyrownanych meczach z lakersami wygrajaja z Golden State ale wyszla kupa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> gospodarze po 2 porazkach musza wygrac sytuacja tego wymaga
Portland - Houston upatruje tutaj zwyciestwa gospodarzy
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Czy ktos się orientuje o której EXPEKT będzie dostępny - podobno maja jakas przerwę?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987 |
w clippersach sa kontuzje magetie i quentin wiec denver to wygra na luzie!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 432
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 432 |
PANOWIE sorry ze sie wpierdzielam ale mam pytanie co tu stawiac na to co na dole bo ja nie wiem i pojecia o nba nie mam: 23-03 Wtorek 285 23:55 Chicago - New Jersey 2.20 12.00 1.70 1.86 1.49 286 23:55 Cleveland - Phoenix 1.45 14.00 2.75 1.31 2.30 287 23:55 Memphis - Toronto 1.35 15.00 3.20 1.24 2.64 288 23:55 Minnesota - San Antonio 1.70 12.00 2.20 1.49 1.86 289 23:55 New Orleans - Detroit 2.20 12.00 1.70 1.86 1.49 290 23:55 Sacramento - Milwaukee 1.25 15.00 4.00 1.15 3.16 291 23:55 Utah - Washington 1.25 15.00 4.00 1.15 3.16
prosilbym o jakies konstruktywne wnioski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987 |
Dla mnie 285 23:55 Chicago - New Jersey 2 1.70 287 23:55 Memphis - Toronto 1.35 1 289 23:55 New Orleans - Detroit 2.20 1 291 23:55 Utah - Washington 1.25 1 :5gw: 290 23:55 Sacramento - Milwaukee 1.25
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 104
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2003
Posty: 104 |
10/10 na Dallas (-8) po kursie 1.90 w Unibet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064 |
sa takie dni, w ktore lepiej postac z boku i popatrzec na spokojnie... i dzis jest wlasnie taki dzien <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> btw jak widze ze ktos pisze o dallas -8 ze to 10/10 to mysle ze nie warto tu nic pisac bo poziom w sumie systematycznie sie obniza... zapraszam na www.basketbet.com [ basketbet.com]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 104
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2003
Posty: 104 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
No tak rzeczywiście ale dla mnie to 76ers +8 jest dobrym rozwiązaniem, bez AI Phila pokonała już MIN oraz SAS, a DAL jest makabrycznie śmieszne w tej swojej grze, narazie to wygląda na OUT w 1.rundzie play-off !
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 226
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 226 |
-6 Portland Trail Blazers -8 Dallas Mavericks Los Angeles Clippers +11
Houston Rockets-Portland Trail Blazers u170 Chicago Bulls-Indiana Pacers o177.5
from bet&win
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987 |
nie stawiaj na clipersów! dostaną na bank co najmniej 20pkt! Grają bez richardsona jarica i magettiego! Denver w pełnym składzie i w dodatku u siebie!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371 |
:5gw:
Indiana-Chicago, poniżej 177. @1.90 Phila-Dallas, powyżej 194, @1.90 NY-Atlanta, poniżej 196.5, @1.90 Denver-Clippers, poniżej 199.5, @1.90 Portland-Houston, 1(-5), @1.90
dzisiaj ciężka noc, w dodatku po weekendzie, ja proponuję taki systemik za malusieńką stawkę, tak dla sportu:) Argumenty w większości zostały już przez innych przedstawione. Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521 |
Witam... Na dzis 3 typy: 1. Denver under 199,5 Unibet Troche podobna sytuacja jak wczoraj w Seattle... Trzeba wygrac, przeciwnik stracil najlepszych strzelcow (Corey Maggette, Marko Jaric and Quentin Richardson) wiec zbyt duzo punktow nie rzuci, co bylo widac wczoraj w meczu z GS.
2. NY under 196,5 unibet - prawie jak wyzej, NY bez Houstona i Thomasa, Marbury tez cos na plecy chyba narzeka), wiec punktow tez nie powinno za wiele wpasc...
3. Dallas over 194 - to juz bardziej przeczucie albo raczej chec zagrnia sobie tego meczu... Dallas duzo rzuca, duzo traci, a Phila po ostatnich wyczynach powinna sie zrehabilitowac... A ze u siebie lubia rzucac ok 100-tki, wiec over bardzo prawdopodobny...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521 |
Wyglada na to, ze Iverson nie gra... No to bedzie powazny problem z overem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521 |
[QUOTE]Oryginalnie wysłał kp:
Na dzis 3 typy: 1. Denver under 199,5 Unibet 102-80 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> 2. NY under 196,5 unibet - 96-84 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> 3. Dallas over 194 - 107-98 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Calkiem sympatyczna noc... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Oryginalnie wysłał kp: [qb][QUOTE]Oryginalnie wysłał kp:
Na dzis 3 typy: 1. Denver under 199,5 Unibet 102-80 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> 2. NY under 196,5 unibet - 96-84 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> 3. Dallas over 194 - 107-98 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Calkiem sympatyczna noc... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] Gratulacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A ja po raz kolejny przekonalem sie,ze jak jestem w pracy i obstawiam tylko "na niby" to prawie zawsze trafiam,hehe. Wczoraj w wolnej chwili wypisalem typy na kartce,teraz mam ja przed sobą - pomylilem sie tylko co do meczu w Portland - typowalem wygrana Blazers. Pozdrawiam amkwish - Sulphur City
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|