|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667 |
Atlanta Hawks - Washington Wizards Miami Heat - Seattle SuperSonics Boston Celtics - Indiana Pacers New Jersey Nets - Chicago Bulls Memphis Grizzlies - Los Angeles Clippers San Antonio Spurs - Golden State Warriors Milwaukee Bucks - Denver Nuggets Phoenix Suns - Utah Jazz Portland Trail Blazers - Sacramento Kings
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6 |
Memphis - Clippersi 1 Atlanta - Washington ponizej 192 San Antonio - Golden State powyzej 180
Pierwszy mecz nie bede zbyt opisywal.Memphis jest w formie i gra swoj najlepszy jak dotychczas sezon. drugi mecz jest to mecz dwoch zespolow ze wschodu.Atlanta za duzo pkt nie rzuca a washington nawet gdy Arenas rzucil 40pkt nie przekroczyli bariery 100pkt Trzeci mecz: San antonio rzuca ostatnio duzo pkt w wielu meczach powyzej 100 i jest to mecz dwoch ofensywnych druzyn. Ciekawym meczem jest tez phila - NY . Ny walczy o play offy a phila jest caly czas w oslabionym skladzie.Pozdr i czekam na opinie
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 102
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2004
Posty: 102 |
Phoenix Suns - Utah Jazz 2
Utah na fali powinno polknac Sunsow ktorym ostatnio sie nie wiedzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
PAnownie - wklejać wszystkie mecze!!!!
Atlanta - Washington Boston - Indiana Memphis - LA Clippers Miami - Seattle Milwaukee - Denver Minnesota - LA Lakers New Jersey - Chicago Philadelphia - New York Phoenix - Utah Portland - Sacramento San Antonio - Golden State
2 szlagiery pominięte - oby to było ostatni raz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662 |
minesota-lakers 1 wilki ogrywaja dobrze notowane druzyny a z ciotami dostaja po dupie tak samo bedzie i dzis.......kevin i spolka rozniosa zezowatego frajera i reszte żółtych dupków...........
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662 |
Oryginalnie wysłał Ben_Killa$: [qb]minesota-lakers 1 wilki ogrywaja dobrze notowane druzyny a z ciotami dostaja po dupie tak samo bedzie i dzis.......kevin i spolka rozniosa zezowatego frajera i reszte żółtych dupków...........[/qb] no to ładnie dałem czadu ****a........mać................kobe frajer wrocił i dzis wraca ****ny mailman karla ja postawilem na woves bo myslalem ze jeszcze nie wroca te zółte szmaty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> no mam nadzieje ze wilki wygraja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
Ben - epitety zostaw sobie pod nos i proszę nie wklejaj ich tu bo... źle się czyta twoje typy hehehehehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Go Lakers!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
[QUOTE]Oryginalnie wysłał szakatak: [QB]Ben - epitety zostaw sobie pod nos i proszę nie wklejaj ich tu bo... źle się czyta twoje typy hehehehehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
A propos epitetuff : "Garnuch to cool czarnuch" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Pozdrawiam
amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667 |
Oryginalnie wysłał szakatak: [qb]PAnownie - wklejać wszystkie mecze!!!!
Minnesota - LA Lakers Philadelphia - New York
2 szlagiery pominięte - oby to było ostatni raz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] Bardzo przepraszam, ale tak to jest jak sie idzie na latwizne i patrzy do expektu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141 |
Dla mnie tak: Memphis Grizzlies - LA Clipper 1 Spurs - Golden State over 177,5
Pozdrówka
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,998
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,998 |
dlaczego w expekcie nie ma meczow: Minnesota - LA Lakers Philadelphia - New York
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
Oryginalnie wysłał wujek_nh_krk: [qb]dlaczego w expekcie nie ma meczow: Minnesota - LA Lakers Philadelphia - New York[/qb] expekt dostał już raport kto, ile razy z tych drużyn w kiblu był i mecze już wystawione.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Boston-Indiana 2
Celtowie ostatnio się nawygrywali,Indiańcie ostatnio na fali,myślę,ze powinni to spokojnie wygrać.
Minnesota-Lakers 2
Lakersi chyba w pełnym składzie,nawt Karl ma wrócić,może w końcu zaczną grać swoje,a ty BenKillas nie musisz tak się uzewnętrzniać ze swoimi chamskimi poglądami na temat Lakers.Grają 2 z moich 4 ulubionych ekip,więc jestem za nikim,ale Wilki ostatnio nie czaruja formą,a Jeziorka mają w tym sezonie coś do udowodnienia.
Garnett-O'Neal 1
Kevin niebywale równy,chyba jeden z najsolidniejszych graczy w lidze,poniżej 25 raczej nie schodzi,w tym meczu napewno się zmobilizuje.Grubas ostatnio nie jest w wielkiej formie,ponadto Lakersi w pełnym składzie,więc zdobycz punktowa rozłoży się na kilku,zapewne Kobe będzie jak zwykle ciągnął ten wózek.
Miami-Seattle 1
Miami ostatnio dobrze,wysoka forma,ponaddźwiękowcy na wyjazdach graja słabo,tam gra Allen i Lewis,reszta statystuje.Ale ten mecz mało pewny więc nie gram go grubo.
Portland-Sacramento 1 Kings idą ostro,ale Portland u siebie groźne no i ostatnio zaczeli grać solidnie.Trudny mecz do wytypowania,ale ja daje na gospodarzy,choć jak wygra Sacramento,to bedzie normalne.
Terry-Arenas 2
Terry średniak,a Arenas pod nieobecność Larrego i Jerrego jest liderem Wizzards i ostatnio sobie sporo rzuca.Pewnie dziś tez sporo machnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Witam wszystkich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Piekny dzis dzien dla bukujacych basket,nie dosc ,ze meczy co niemiara w najlepszej lidze,to jeszcze expekt uruchomil zaklady na NCAA. Zanosi sie na to,ze posiedze dzis dlugo. Czas na typy. Planuje puscic dzis 4-6 double i na razie uklada mi sie to tak:
BOS - IND over 183,5 MIA - SEA under 192,0
NJ - CHI under 179,5 POR - SAC over 193,0
PHI - NY over 177,0 ATL - WAS under 191,0
MEM - LAC 2 (+9,0) MIL - DEN 2 (+5,5)
I historia sie powtarza,jak duzo meczuff,tym mniej pewnych typuff,trudno sie skoncentrowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Ja mysle jeszcze w kierunku wygranych Knicks i Pacers oraz Phoenix i Kings ( i to by byly 5 i 6 double).
Meczu na szczycie nie obstawiam,poniewaz IMO zwyciezce trudno typowac,a i punktuff moga nawrzucac rownie dobrze 1 180,jak i 210. Czuje wygrana Timberwolves i under w tym meczu,ale nie zdecyduje sie tego zabukowac.
Teraz popatrze jescze na oferte "h2h" ,moze jakis typ mi spasi na wypelnienie ktoregos z kuponuff.
Pozdrawiam
amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667 |
Ja na dzisiaj proponuje:
Atlanta - Washington under 191 @ 1.90 Phoenix - Utah 2 @2.24 Minnesota - Los Angeles 2 @ 2.14 San Antonio - Golden State over 177.5 @ 1.90
pozdrawiam i udanych typów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: knopsi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
typ subiektywny
Minnesota Timberwolves - Los Angeles Lakers 2 - kto ma zagrać ten typ jak nie ja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> - nie ma co się rozpisywać - LAL w komplecie, więc powalczą na pewno. Martwi mnie tylko jedna rzecz, Rick Fox wypowiadał się, że z pozostałych 18 meczów LAL spokojnie powinno wygrać 16. 2 porażki wliczone to @ Sacramento i @ Minnesota, ale ponieważ nie grał jeszcze razem z Karlem, mam nadzieję, że się myli.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174 |
A ja dzisiaj nietypowo:
LA Clippers @ MEM Grizzlies LA Clippers +9.5
WAS Wizards @ ATL Hawks WAS Wizards +3.5
IND Pacers @ BOS Celtics BOS Celtics +4.0 NY Knicks @ PHI 76ers - ten typowy NY Knicks -3.0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 995
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2004
Posty: 995 |
TYP by expekt 76 - Knicks 1 2.35 6/10 (philla to dzis zrobi znow) Suns - Jazz 1 1.69 8/10 (repeat!! I Hate utah.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> dubelek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ponadto: Heat - Sonics 2 3.0 4/10 (z ciezkim bolem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> go Heat!!) Lama - Allen 2 1.35 pozdro for all
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
Portland Trail Blazers - Sacramento Kings 2 -3.0 - zdecydowanie Kings ma lepszą ekipę od Blazers, Portland wygrało ostatnio z Minnesotą - ale to bardziej chyba znizka formy Miny niż zwyżka Trails
Miami Heat - Seattle SuperSonics 1 -5 - Seattle ostatnie mecze 0-5, Miami dzielnie walczy o po - u siebie nie powinni przegrać
kusi mnie też z powodu nieobecności Duncana San Antonio Spurs - Golden State Warriors 2 + 8.5
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
nowym zawodnikiem nev york zostal vin baker i zostal wlaczony do skladu na dzisiejszy mecz do skladu seatlle wraca barry a wiec zwiekszaja sie szanse seatlle na zwyciestwo
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|