Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#236799 12/03/2004 16:26
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
Atlanta Hawks - Washington Wizards
Miami Heat - Seattle SuperSonics
Boston Celtics - Indiana Pacers
New Jersey Nets - Chicago Bulls
Memphis Grizzlies - Los Angeles Clippers
San Antonio Spurs - Golden State Warriors
Milwaukee Bucks - Denver Nuggets
Phoenix Suns - Utah Jazz
Portland Trail Blazers - Sacramento Kings

Bonus: Unibet
#236800 12/03/2004 16:57
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6
Z
stranger
stranger
Z Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6
Memphis - Clippersi 1
Atlanta - Washington ponizej 192
San Antonio - Golden State powyzej 180

Pierwszy mecz nie bede zbyt opisywal.Memphis jest w formie i gra swoj najlepszy jak dotychczas sezon.
drugi mecz jest to mecz dwoch zespolow ze wschodu.Atlanta za duzo pkt nie rzuca a washington nawet gdy Arenas rzucil 40pkt nie przekroczyli bariery 100pkt
Trzeci mecz: San antonio rzuca ostatnio duzo pkt w wielu meczach powyzej 100 i jest to mecz dwoch ofensywnych druzyn.
Ciekawym meczem jest tez phila - NY . Ny walczy o play offy a phila jest caly czas w oslabionym skladzie.Pozdr i czekam na opinie

#236801 12/03/2004 16:59
Dołączył: Feb 2004
Posty: 102
B
member
member
B Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 102
Phoenix Suns - Utah Jazz 2

Utah na fali powinno polknac Sunsow ktorym ostatnio sie nie wiedzie.

#236802 12/03/2004 18:05
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
PAnownie - wklejać wszystkie mecze!!!!

Atlanta - Washington
Boston - Indiana
Memphis - LA Clippers
Miami - Seattle
Milwaukee - Denver
Minnesota - LA Lakers
New Jersey - Chicago
Philadelphia - New York
Phoenix - Utah
Portland - Sacramento
San Antonio - Golden State

2 szlagiery pominięte - oby to było ostatni raz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#236803 12/03/2004 18:53
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
minesota-lakers 1
wilki ogrywaja dobrze notowane druzyny a z ciotami dostaja po dupie tak samo bedzie i dzis.......kevin i spolka rozniosa zezowatego frajera i reszte żółtych dupków...........

#236804 12/03/2004 19:07
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Quote
Oryginalnie wysłał Ben_Killa$:
[qb]minesota-lakers 1
wilki ogrywaja dobrze notowane druzyny a z ciotami dostaja po dupie tak samo bedzie i dzis.......kevin i spolka rozniosa zezowatego frajera i reszte żółtych dupków...........[/qb]
no to ładnie dałem czadu ****a........mać................kobe frajer wrocił i dzis wraca ****ny mailman karla ja postawilem na woves bo myslalem ze jeszcze nie wroca te zółte szmaty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> no mam nadzieje ze wilki wygraja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#236805 12/03/2004 19:43
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Ben - epitety zostaw sobie pod nos i proszę nie wklejaj ich tu bo... źle się czyta twoje typy hehehehehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Go Lakers!

#236806 12/03/2004 19:52
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
[QUOTE]Oryginalnie wysłał szakatak:
[QB]Ben - epitety zostaw sobie pod nos i proszę nie wklejaj ich tu bo... źle się czyta twoje typy hehehehehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

A propos epitetuff :
"Garnuch to cool czarnuch" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#236807 12/03/2004 20:09
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
Quote
Oryginalnie wysłał szakatak:
[qb]PAnownie - wklejać wszystkie mecze!!!!

Minnesota - LA Lakers
Philadelphia - New York

2 szlagiery pominięte - oby to było ostatni raz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
Bardzo przepraszam, ale tak to jest jak sie idzie na latwizne i patrzy do expektu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#236808 12/03/2004 20:43
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
Dla mnie tak:
Memphis Grizzlies - LA Clipper 1
Spurs - Golden State over 177,5

Pozdrówka

#236809 12/03/2004 22:21
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,998
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,998
dlaczego w expekcie nie ma meczow:
Minnesota - LA Lakers
Philadelphia - New York

#236810 12/03/2004 23:38
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Quote
Oryginalnie wysłał wujek_nh_krk:
[qb]dlaczego w expekcie nie ma meczow:
Minnesota - LA Lakers
Philadelphia - New York[/qb]
expekt dostał już raport kto, ile razy z tych drużyn w kiblu był i mecze już wystawione.

#236811 13/03/2004 00:40
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Boston-Indiana 2

Celtowie ostatnio się nawygrywali,Indiańcie ostatnio na fali,myślę,ze powinni to spokojnie wygrać.

Minnesota-Lakers 2

Lakersi chyba w pełnym składzie,nawt Karl ma wrócić,może w końcu zaczną grać swoje,a ty BenKillas nie musisz tak się uzewnętrzniać ze swoimi chamskimi poglądami na temat Lakers.Grają 2 z moich 4 ulubionych ekip,więc jestem za nikim,ale Wilki ostatnio nie czaruja formą,a Jeziorka mają w tym sezonie coś do udowodnienia.

Garnett-O'Neal 1

Kevin niebywale równy,chyba jeden z najsolidniejszych graczy w lidze,poniżej 25 raczej nie schodzi,w tym meczu napewno się zmobilizuje.Grubas ostatnio nie jest w wielkiej formie,ponadto Lakersi w pełnym składzie,więc zdobycz punktowa rozłoży się na kilku,zapewne Kobe będzie jak zwykle ciągnął ten wózek.

Miami-Seattle 1

Miami ostatnio dobrze,wysoka forma,ponaddźwiękowcy na wyjazdach graja słabo,tam gra Allen i Lewis,reszta statystuje.Ale ten mecz mało pewny więc nie gram go grubo.

Portland-Sacramento 1
Kings idą ostro,ale Portland u siebie groźne no i ostatnio zaczeli grać solidnie.Trudny mecz do wytypowania,ale ja daje na gospodarzy,choć jak wygra Sacramento,to bedzie normalne.

Terry-Arenas 2

Terry średniak,a Arenas pod nieobecność Larrego i Jerrego jest liderem Wizzards i ostatnio sobie sporo rzuca.Pewnie dziś tez sporo machnie.

#236812 13/03/2004 02:29
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Witam wszystkich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Piekny dzis dzien dla bukujacych basket,nie dosc ,ze meczy co niemiara w najlepszej lidze,to jeszcze expekt uruchomil zaklady na NCAA.
Zanosi sie na to,ze posiedze dzis dlugo.
Czas na typy.
Planuje puscic dzis 4-6 double i na razie uklada mi sie to tak:

BOS - IND over 183,5
MIA - SEA under 192,0

NJ - CHI under 179,5
POR - SAC over 193,0

PHI - NY over 177,0
ATL - WAS under 191,0

MEM - LAC 2 (+9,0)
MIL - DEN 2 (+5,5)

I historia sie powtarza,jak duzo meczuff,tym mniej pewnych typuff,trudno sie skoncentrowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Ja mysle jeszcze w kierunku wygranych Knicks i Pacers oraz Phoenix i Kings ( i to by byly 5 i 6 double).

Meczu na szczycie nie obstawiam,poniewaz IMO zwyciezce trudno typowac,a i punktuff moga nawrzucac rownie dobrze 1 180,jak i 210.
Czuje wygrana Timberwolves i under w tym meczu,ale nie zdecyduje sie tego zabukowac.

Teraz popatrze jescze na oferte "h2h" ,moze jakis typ mi spasi na wypelnienie ktoregos z kuponuff.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#236813 13/03/2004 03:04
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
Ja na dzisiaj proponuje:

Atlanta - Washington under 191 @ 1.90
Phoenix - Utah 2 @2.24
Minnesota - Los Angeles 2 @ 2.14
San Antonio - Golden State over 177.5 @ 1.90

pozdrawiam i udanych typów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
knopsi

#236814 13/03/2004 03:08
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
typ subiektywny

Minnesota Timberwolves - Los Angeles Lakers 2 - kto ma zagrać ten typ jak nie ja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> - nie ma co się rozpisywać - LAL w komplecie, więc powalczą na pewno. Martwi mnie tylko jedna rzecz, Rick Fox wypowiadał się, że z pozostałych 18 meczów LAL spokojnie powinno wygrać 16. 2 porażki wliczone to @ Sacramento i @ Minnesota, ale ponieważ nie grał jeszcze razem z Karlem, mam nadzieję, że się myli.

#236815 13/03/2004 03:30
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174
P
member
member
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174
A ja dzisiaj nietypowo:

LA Clippers @ MEM Grizzlies
LA Clippers +9.5

WAS Wizards @ ATL Hawks
WAS Wizards +3.5

IND Pacers @ BOS Celtics
BOS Celtics +4.0

NY Knicks @ PHI 76ers - ten typowy
NY Knicks -3.0
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#236816 13/03/2004 03:33
Dołączył: Jan 2004
Posty: 995
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 995
TYP by expekt
76 - Knicks 1 2.35 6/10 (philla to dzis zrobi znow)
Suns - Jazz 1 1.69 8/10 (repeat!! I Hate utah.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
dubelek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
ponadto:
Heat - Sonics 2 3.0 4/10 (z ciezkim bolem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> go Heat!!)
Lama - Allen 2 1.35
pozdro for all

#236817 13/03/2004 04:03
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Portland Trail Blazers - Sacramento Kings 2 -3.0 - zdecydowanie Kings ma lepszą ekipę od Blazers, Portland wygrało ostatnio z Minnesotą - ale to bardziej chyba znizka formy Miny niż zwyżka Trails

Miami Heat - Seattle SuperSonics 1 -5 - Seattle ostatnie mecze 0-5, Miami dzielnie walczy o po - u siebie nie powinni przegrać

kusi mnie też z powodu nieobecności Duncana San Antonio Spurs - Golden State Warriors 2 + 8.5

#236818 13/03/2004 04:11
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
nowym zawodnikiem nev york zostal vin baker i zostal wlaczony do skladu na dzisiejszy mecz
do skladu seatlle wraca barry a wiec zwiekszaja sie szanse seatlle na zwyciestwo

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, kamel, rafal08, burbon, rymoholik, aker, betowiec, Sensei, forty, alfa, Lukasz111, bukma, 11kera11), 3,286 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,634
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1