|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
przypominam, że temat może zakładać każdy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
21:30 LA Clippers - Memphis 21:30 Miami - Sacramento 23:55 Cleveland - Milwaukee 23:55 Denver - Detroit 23:55 Philadelphia - Chicago 23:55 Phoenix - San Antonio 23:55 Portland - Utah
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6 |
wyslalem dzis kuponik na mecze Miami - Sacramento 2 :5gw: La Clippers - Memphis 2 :3gw: Phila - Chicago ponizej 202 pkt :4gw: Phonix - San Antonio powyzej 172pkt :4gw:
Pierwszy mecz wydaje sie pewniakiem tej kolejki sacramento gralo swietnie a po powrocie c-webba i millera gra jeszcze lepiej.Min 2 graczy w meczu rzuca po 20 i wiecej pkt wiec jest to pewny mecz. Drugi mecz jest jednym z ciekawszysch clippersi to juz nie chlopcy do bicia ale sadze ze memphis powinno sobie z nimi dac rade jesli mysla o play offach. Memphis jako jedyny zespol wygral ostatnio z san antonio ktore chociaz ze gra bez duncana to pojechalo dzis z dallas.phila z chicago nie powinno pasc tak duzo pkt sa to wkoncu druzyny ze wschodu ktore graja defensywna koszykowke.Ostatni mecz czyli San antonio -phonix powyzej 172 sadze ze san antonio przedluzy swoja passe zwyciestw bez duncana i wygra mecz przy okazji rzucajac ok 100pkt. To tyle co moge powiedziec o dzisiejszych meczach dla lubiacych ryzyko proponuje mecz denver-detroit na jakis maly remisik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />Pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
na dziś Miami-Sacramento 2
reszty nie ruszam,bo chcę mieć wyluzowany wieczór i nocke
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał zoom23: [qb]wyslalem dzis kuponik na mecze Miami - Sacramento 2 :5gw: La Clippers - Memphis 2 :3gw: Phila - Chicago ponizej 202 pkt :4gw: Phonix - San Antonio powyzej 172pkt :4gw:
Pierwszy mecz wydaje sie pewniakiem tej kolejki sacramento gralo swietnie a po powrocie c-webba i millera gra jeszcze lepiej.Min 2 graczy w meczu rzuca po 20 i wiecej pkt wiec jest to pewny mecz. Drugi mecz jest jednym z ciekawszysch clippersi to juz nie chlopcy do bicia ale sadze ze memphis powinno sobie z nimi dac rade jesli mysla o play offach. Memphis jako jedyny zespol wygral ostatnio z san antonio ktore chociaz ze gra bez duncana to pojechalo dzis z dallas.phila z chicago nie powinno pasc tak duzo pkt sa to wkoncu druzyny ze wschodu ktore graja defensywna koszykowke.Ostatni mecz czyli San antonio -phonix powyzej 172 sadze ze san antonio przedluzy swoja passe zwyciestw bez duncana i wygra mecz przy okazji rzucajac ok 100pkt. To tyle co moge powiedziec o dzisiejszych meczach dla lubiacych ryzyko proponuje mecz denver-detroit na jakis maly remisik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />Pozdr[/qb] yyy a skąd ty taką linie na 76 znalazłeś ??? :eek: :eek: :eek: linia na 76 - chicago to 183 !! natomiast linia na San Antonio to 201 !!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,198
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 1,198 |
Zdaje się ,że profesjonal :rolleyes: :eek: - = + U32 Philad.-Chicago202 1.8 30 1.8 U34 Phoenix-S.Anton172 1.8 30 1.8
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 607
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2003
Posty: 607 |
z tym 201 qper to troch przesadziłeś, ja widzę wszędzie 185 i skłaniałbym się tutaj ku under'owi. W siedmiu ostatnich meczach tych dwóch dróżyn linia ta nie została przekroczona, do tego dochodzi jeszcze brak duncana co powoduje, że muszą skupić się na defensywie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371 |
:5gw:
Popołudniowe meczyki:
Miami-Sacramento, 2(-6.5), @1.90 LAC-Memphis, poniżej 200.5, @1.90
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886 |
Oryginalnie wysłał hairurin: [qb]z tym 201 qper to troch przesadziłeś, ja widzę wszędzie 185 i skłaniałbym się tutaj ku under'owi. W siedmiu ostatnich meczach tych dwóch dróżyn linia ta nie została przekroczona, do tego dochodzi jeszcze brak duncana co powoduje, że muszą skupić się na defensywie.[/qb] nie przesadził w profie dali linię 202, dla mnie to bank był <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 921
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 921 |
Witam !!! Miami Heat - Sacramento Kings under 198 Los Angeles Clippers - Memphis Grizzlies under 200.5 Co wy na to ??? Prosze o opinie......
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
spróbujmy:
2 wczesnych meczów nie ruszam... (cos mi tu pachnie Miami +6 i zwycięstwo LAC, ale pas)
Phoenix Suns - San Antonio Spurs 1 - Suns wygrało 3 z 4 ostatnich spotkań, Spurs dzielnie radzi sobie bez Duncana (3-1), ale myslę, że dziś górą będą Słońca. Spurs na pewno czuje w kościach mecz z Dallas, a Phoenix is on the rise (I hope). Co prawda Suns zamyka stawke na zachodzie, ale wierzę, że na mecz ze Spurs się sprężą (go Lampe!)
Portland Trail Blazers - Utah Jazz 1 -6 - Portland jeszcze marzy o po, widzę tu jeden bardzo ważny fakt, który może ich super zdopingować do meczu z Utah - porażka z Detroit 83-68. Takie porazki szczególnie bolą + presja publiczności - mam nadzieję, że sobie poradzą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977 |
Oryginalnie wysłał szakatak: [qb]spróbujmy:
(go Lampe!)
[/qb] raczej light the Lampe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> jak na drafcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6 |
Wszystkie mecze i kursy wzielem z profa dzis rano bylem i tak obstawilem.Widzac taka linie na phile odrazu wiedzialem ze to dobry mecz bo 202 to dobra linia na zachod a raczej nie na wsch. Zaraz zaczyna sie pierwszy mecz miami -sac wiec ide ogladac i mam nadzieje ze c-webb i spolka mnie nie zawioda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> p.s edson ja bym nie stawial na miami-sac powyzej 198 poniewaz sacramento rzuca duzo pkt ale tylko wtedy kiedy jest taka potrzeba a sadze ze z miami nie beda musieli sie az tak wysilac.Mam nadzieje ze sie myle i oczywiscie wygrasz:)pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 921
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 921 |
zoom23,ale ja grałem under <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6 |
Oryginalnie wysłał edson: [qb]zoom23,ale ja grałem under <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] sorry moj blad wiec powinno byc wszystko ok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 66
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2004
Posty: 66 |
ja dzisiaj postawiłem:
Miami Heat - Sacramento Kings ponizej 198 punktow
Phoenix Suns - San Antonio Spurs ponizej 201 punktow
Denver Nuggets - Detroit Pistons 2 (+2.5)
Philadelphia 76ers - Chicago Bulls 1
Ciekawostka: Expekt zmienil ponizej/powyzej dla San Antonio. Po południu było 202 a teraz jest 185 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
no i Sacramento popłynęło...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 921
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 921 |
Oryginalnie wysłał edson: [qb]Witam !!! Miami Heat - Sacramento Kings under 198 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Los Angeles Clippers - Memphis Grizzlies under 200.5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Co wy na to ??? Prosze o opinie......[/qb] Ale jazda z Sacramento,okolo 20.00 byl underek 198 a przed meczem zmienili na 199 i dzieki temu do przodu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 66
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2004
Posty: 66 |
w****ie się jeśli mi tego nie uznają albo nie dostane zwrotu na eX... było 198 a ja miałem ponizej 198 :/ qrwa mogli dac 198.5 ... grrr roz*******e tego expekta jak nie wejdzie mi to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371 |
:5gw:
Nocka systemik 2/4: Denver-Detroit, 1, @1.75 Cleveland-Milwaukee, poniżej 201.5, @1.90 Phila-Chicago, powyżej 183, 1.90 Phoenix-SA, 1, @1.76
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
ach gdyby Suns dali pograć Maćkowi...
ale:
11 min. 4-6 FGM-A 3 REBS 1 ASS 1 BS 8 PKT.
|
|
|
Link skopiowany do schowka