21:30 LA Clippers - Memphis 21:30 Miami - S..."> 21:30 LA Clippers - Memphis 21:30 Miami - S...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#236931 06/03/2004 18:04
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
przypominam, że temat może zakładać każdy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

21:30 LA Clippers - Memphis
21:30 Miami - Sacramento
23:55 Cleveland - Milwaukee
23:55 Denver - Detroit
23:55 Philadelphia - Chicago
23:55 Phoenix - San Antonio
23:55 Portland - Utah

Bonus: Unibet
#236932 06/03/2004 19:16
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6
Z
stranger
stranger
Z Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6
wyslalem dzis kuponik na mecze
Miami - Sacramento 2 :5gw:
La Clippers - Memphis 2 :3gw:
Phila - Chicago ponizej 202 pkt :4gw:
Phonix - San Antonio powyzej 172pkt :4gw:

Pierwszy mecz wydaje sie pewniakiem tej kolejki sacramento gralo swietnie a po powrocie c-webba i millera gra jeszcze lepiej.Min 2 graczy w meczu rzuca po 20 i wiecej pkt wiec jest to pewny mecz.
Drugi mecz jest jednym z ciekawszysch clippersi to juz nie chlopcy do bicia ale sadze ze memphis powinno sobie z nimi dac rade jesli mysla o play offach. Memphis jako jedyny zespol wygral ostatnio z san antonio ktore chociaz ze gra bez duncana to pojechalo dzis z dallas.phila z chicago nie powinno pasc tak duzo pkt sa to wkoncu druzyny ze wschodu ktore graja defensywna koszykowke.Ostatni mecz czyli San antonio -phonix powyzej 172 sadze ze san antonio przedluzy swoja passe zwyciestw bez duncana i wygra mecz przy okazji rzucajac ok 100pkt. To tyle co moge powiedziec o dzisiejszych meczach dla lubiacych ryzyko proponuje mecz denver-detroit na jakis maly remisik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />Pozdr

#236933 06/03/2004 20:58
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
na dziś
Miami-Sacramento 2

reszty nie ruszam,bo chcę mieć wyluzowany wieczór i nocke

#236934 06/03/2004 21:03
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał zoom23:
[qb]wyslalem dzis kuponik na mecze
Miami - Sacramento 2 :5gw:
La Clippers - Memphis 2 :3gw:
Phila - Chicago ponizej 202 pkt :4gw:
Phonix - San Antonio powyzej 172pkt :4gw:

Pierwszy mecz wydaje sie pewniakiem tej kolejki sacramento gralo swietnie a po powrocie c-webba i millera gra jeszcze lepiej.Min 2 graczy w meczu rzuca po 20 i wiecej pkt wiec jest to pewny mecz.
Drugi mecz jest jednym z ciekawszysch clippersi to juz nie chlopcy do bicia ale sadze ze memphis powinno sobie z nimi dac rade jesli mysla o play offach. Memphis jako jedyny zespol wygral ostatnio z san antonio ktore chociaz ze gra bez duncana to pojechalo dzis z dallas.phila z chicago nie powinno pasc tak duzo pkt sa to wkoncu druzyny ze wschodu ktore graja defensywna koszykowke.Ostatni mecz czyli San antonio -phonix powyzej 172 sadze ze san antonio przedluzy swoja passe zwyciestw bez duncana i wygra mecz przy okazji rzucajac ok 100pkt. To tyle co moge powiedziec o dzisiejszych meczach dla lubiacych ryzyko proponuje mecz denver-detroit na jakis maly remisik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />Pozdr[/qb]
yyy a skąd ty taką linie na 76 znalazłeś ??? :eek: :eek: :eek: linia na 76 - chicago to 183 !! natomiast linia na San Antonio to 201 !!

#236935 06/03/2004 22:16
Dołączył: May 2003
Posty: 1,198
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,198
Zdaje się ,że profesjonal :rolleyes: :eek:
- = +
U32 Philad.-Chicago202 1.8 30 1.8
U34 Phoenix-S.Anton172 1.8 30 1.8

#236936 06/03/2004 22:55
Dołączył: May 2003
Posty: 607
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 607
z tym 201 qper to troch przesadziłeś, ja widzę wszędzie 185 i skłaniałbym się tutaj ku under'owi. W siedmiu ostatnich meczach tych dwóch dróżyn linia ta nie została przekroczona, do tego dochodzi jeszcze brak duncana co powoduje, że muszą skupić się na defensywie.

#236937 06/03/2004 22:58
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
:5gw:

Popołudniowe meczyki:

Miami-Sacramento, 2(-6.5), @1.90
LAC-Memphis, poniżej 200.5, @1.90

#236938 06/03/2004 23:09
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
Quote
Oryginalnie wysłał hairurin:
[qb]z tym 201 qper to troch przesadziłeś, ja widzę wszędzie 185 i skłaniałbym się tutaj ku under'owi. W siedmiu ostatnich meczach tych dwóch dróżyn linia ta nie została przekroczona, do tego dochodzi jeszcze brak duncana co powoduje, że muszą skupić się na defensywie.[/qb]
nie przesadził w profie dali linię 202, dla mnie to bank był <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#236939 06/03/2004 23:29
Dołączył: Feb 2004
Posty: 921
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 921
Witam !!!
Miami Heat - Sacramento Kings under 198
Los Angeles Clippers - Memphis Grizzlies under 200.5
Co wy na to ??? Prosze o opinie......

#236940 06/03/2004 23:58
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
spróbujmy:

2 wczesnych meczów nie ruszam... (cos mi tu pachnie Miami +6 i zwycięstwo LAC, ale pas)

Phoenix Suns - San Antonio Spurs 1 - Suns wygrało 3 z 4 ostatnich spotkań, Spurs dzielnie radzi sobie bez Duncana (3-1), ale myslę, że dziś górą będą Słońca. Spurs na pewno czuje w kościach mecz z Dallas, a Phoenix is on the rise (I hope). Co prawda Suns zamyka stawke na zachodzie, ale wierzę, że na mecz ze Spurs się sprężą (go Lampe!)

Portland Trail Blazers - Utah Jazz 1 -6 - Portland jeszcze marzy o po, widzę tu jeden bardzo ważny fakt, który może ich super zdopingować do meczu z Utah - porażka z Detroit 83-68. Takie porazki szczególnie bolą + presja publiczności - mam nadzieję, że sobie poradzą.

#236941 07/03/2004 00:40
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
Quote
Oryginalnie wysłał szakatak:
[qb]spróbujmy:

(go Lampe!)

[/qb]
raczej light the Lampe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> jak na drafcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#236942 07/03/2004 00:52
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6
Z
stranger
stranger
Z Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6
Wszystkie mecze i kursy wzielem z profa dzis rano bylem i tak obstawilem.Widzac taka linie na phile odrazu wiedzialem ze to dobry mecz bo 202 to dobra linia na zachod a raczej nie na wsch. Zaraz zaczyna sie pierwszy mecz miami -sac wiec ide ogladac i mam nadzieje ze c-webb i spolka mnie nie zawioda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
p.s edson ja bym nie stawial na miami-sac powyzej 198 poniewaz sacramento rzuca duzo pkt ale tylko wtedy kiedy jest taka potrzeba a sadze ze z miami nie beda musieli sie az tak wysilac.Mam nadzieje ze sie myle i oczywiscie wygrasz:)pozdr

#236943 07/03/2004 01:26
Dołączył: Feb 2004
Posty: 921
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 921
zoom23,ale ja grałem under <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#236944 07/03/2004 01:49
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6
Z
stranger
stranger
Z Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6
Quote
Oryginalnie wysłał edson:
[qb]zoom23,ale ja grałem under <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
sorry moj blad wiec powinno byc wszystko ok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#236945 07/03/2004 03:46
Dołączył: Jan 2004
Posty: 66
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 66
ja dzisiaj postawiłem:

Miami Heat - Sacramento Kings ponizej 198 punktow

Phoenix Suns - San Antonio Spurs ponizej 201 punktow

Denver Nuggets - Detroit Pistons 2 (+2.5)

Philadelphia 76ers - Chicago Bulls 1

Ciekawostka:
Expekt zmienil ponizej/powyzej dla San Antonio. Po południu było 202 a teraz jest 185 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#236946 07/03/2004 04:04
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
no i Sacramento popłynęło...

#236947 07/03/2004 04:06
Dołączył: Feb 2004
Posty: 921
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 921
Quote
Oryginalnie wysłał edson:
[qb]Witam !!!
Miami Heat - Sacramento Kings under 198 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Los Angeles Clippers - Memphis Grizzlies under 200.5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Co wy na to ??? Prosze o opinie......[/qb]
Ale jazda z Sacramento,okolo 20.00 byl underek 198 a przed meczem zmienili na 199 i dzieki temu do przodu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#236948 07/03/2004 04:13
Dołączył: Jan 2004
Posty: 66
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 66
w****ie się jeśli mi tego nie uznają albo nie dostane zwrotu na eX... było 198 a ja miałem ponizej 198 :/ qrwa mogli dac 198.5 ... grrr roz*******e tego expekta jak nie wejdzie mi to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#236949 07/03/2004 04:36
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
:5gw:

Nocka systemik 2/4:
Denver-Detroit, 1, @1.75
Cleveland-Milwaukee, poniżej 201.5, @1.90
Phila-Chicago, powyżej 183, 1.90
Phoenix-SA, 1, @1.76

#236950 07/03/2004 13:33
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
ach gdyby Suns dali pograć Maćkowi...

ale:

11 min.
4-6 FGM-A
3 REBS
1 ASS
1 BS
8 PKT.

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, 11kera11, poozon, kamel), 2,707 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,359
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1