|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
Cleveland - Atlanta Houston - LA Lakers LA Clippers - Indiana Minnesota - Dallas New Orleans - Chicago New York - Philadelphia Orlando - Milwaukee Phoenix - New Jersey San Antonio - Seattle Washington - Toronto
Do Indiany ma wrócić dziś Ron Artest, który podobno miał już w tym sezonie nie zagrać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970 |
W dzisiejszym meczu Ron Artest juz grał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Minnesota - Dallas
Orlando - Milwaukee
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
Oryginalnie wysłał simka_airMen: [QB]W dzisiejszym meczu Ron Artest juz grał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> QB] tyż prowda - ale ustawił się chyba na szybki fouled out <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> - wyczywam jakiś spisek Indiany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
off topic po fali frustracji po wczorajszej nocy i oczekiwaniu na lepszą ofertę NBA na dzisiejszą noc w expekcie!!!! proponuję rozładować się tu [ yonkis.com] mój rekord 840 m
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Oryginalnie wysłał szakatak: [qb]off topic po fali frustracji po wczorajszej nocy i oczekiwaniu na lepszą ofertę NBA na dzisiejszą noc w expekcie!!!! proponuję rozładować się tu [ yonkis.com] mój rekord 840 m[/qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ja juz sie rozladowalem ,siadl mi dubelek na eurolige+uleb i jestem juz wypasiony na ewentualnosc strat w nocy. Na pierwszy rzut oka jest dzis sporo do grania,ale jak tak to przemyslec,to...przynajmniej u mnie brak przekonania do wiekszosci spotkan Na razie sobie zanotowalem ORL - MIL 2 (-2,5) NO - CHI 1 (-9,5) Poza tym mysle nad overem na Florydzie w dublu z underem w Cleveland. I co zrobic z pieprzona Atlanta ? Handi w meczu CLE - ATL to 9,5pts ,wiec rownie dobrze Hawks moga przegrac 20-stoma jak i wygrac 1 punktem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ,z drugiej zas strony zonki zdarzaja sie,ale nie 2 pod rzad i sklanialbym sie do postawienia,zadnych wygranej Cavaliers (ostatnio cos im nie idzie). Pozdrawiam amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
Oryginalnie wysłał amkwish:
...przynajmniej u mnie brak przekonania do wiekszosci spotkan jak to? a LAL - Houston? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 48
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2004
Posty: 48 |
Dzis bym postawil za wieksza sumke singielek: Portland Trail Blazers - Memphis Grizzlies poniżej 190 punktow A za mniejsza kaśke: Minnesota Timberwolves - Dallas Mavericks powyzej 202 punktow Analiza: Kliknij tutaj <img src="/u.../smile.gif" alt="" /> [ typy.to.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
godz 21 a p........y expect nie wystawil 2 meczy lal-hou i ny-phi
Orlando Magic - Milwaukee Bucks 2 -2.5- Buck walczy nadal o spokojny po, Orlando chyba tylko Tracy o najlepszego strzelaca w NBA i Orlando (bo wlasnie minął Shaqa i pozostał tylko Nick Anderson).
Houston - Lakers - nie ma na expekcie na razie, ale jak się pojawi biorę Lakers z minusowym handi do 5 (na unibecie jest -1.5) - czemu? dla mnie 2 powody: 1. LAL muszą zmyć hańbiącą porażkę z Atlantą (odkupowali miejsce w drafcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ?) myślę, że Koby poszaleje 2. Może Shaq w końcu podejdzie do meczu ambicjonalnie, bo nie dość że w poprzednim Yao Ming go rozpykał, to jeszcze zabrał mu miejsce w 1 piątce All Star, ja na jego miejscu rzucałbym punkty nawet zębami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> (chyba, że mu sodówka Hollywood uderzyła)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987 |
NO-CHI 1 cyba bez komentarza...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 16
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2004
Posty: 16 |
Oryginalnie wysłał szakatak: [qb]off topic po fali frustracji po wczorajszej nocy i oczekiwaniu na lepszą ofertę NBA na dzisiejszą noc w expekcie!!!! proponuję rozładować się tu [ yonkis.com] mój rekord 840 m[/qb] 946,1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371 |
:5gw:
Po tygodniowej przerwie 2/4 tak:
LAC-Indiana, poniżej 187, @1.90 Portland-Memphis, 2, @235 Phoenix-New Jersey, 2, @2.05 NY-Philadelphia, poniżej 179.5, @1.90
... a co do rekordu to 1163.8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
[QUOTE]Oryginalnie wysłał mbzyk:
... a co do rekordu to 1163.8 QUOTE]
1206.7 !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
a co myslicie o novy york 1 do skladu wraca a.houston poza tym wracaja z wyjazdow ostatnie mecze 0-6 czas na zwyciestwo poza tym cleveland 1 atlanta wczoraj blysnela czas na przegrana minesota 1 wrocili do skladu szczerbiak i olokowandi i wreszcie mozna pokazac ze licza sie w tej grze ( play off blisko ) lakers wraca bryant trzeba odrabiac straty gdy nie bylo liderow
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
[QUOTE]Oryginalnie wysłał t3ch: [QB]Dzis bym postawil za wieksza sumke singielek: Portland Trail Blazers - Memphis Grizzlies poniżej 190 punktow
Dla mnie zdecydowanie powyzej 190,0. Cytat z Twojej analizy : "Obie druzyny rzadko kiedy przekraczaja linie 100 punktow a wiec mysle ze i teraz zadnej z nich nie uda sie rzucic wiecej niz 95." Tia....szczegolnie Memphis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Wez rowniez pod uwage,ze po ostatnim trade Blazers wzmocnili swoj offence. Poza tym kombinowanie przy u/o na podstawie sredniej pts jest o dupe rozbic,bo np.Memphis w ostatnim meczu rzucili z SA 81pts,a srednia z poprzednich ich 5 spotkan to 101,4pts. Wspomniani zas Spurs rzucili z MEM 80pts,a w poprzednim meczu 117. Reasumujac druzyna raczej overowa podejmuje typowych overowcuff i kierujac sie nosem daje over.
A za mniejsza kaśke: Minnesota Timberwolves - Dallas Mavericks powyzej 202 punktow
Wyjdzie na to ,ze zagram znow na przekor,ale ,slowo honoru,to nie tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dam tu under,a to z jednego powodu. Nie w pelni sprawny jest Nash i jego brak bylo widac w meczu Mavericksuff z Seattle (szczegolnie 1 polowa,brak asyst,niepoukladana gra i w konsekwencji mniejsza zdobych punktowa Nowitzki'ego). DAL przekroczyli w koncu setke,ale nie mozna porownywac defense Minnesoty,do radosnej tworczosci Sonics w tym elemencie. Mysle,ze poniewaz jest to mecz prestizowy,zadnej z druzyn nie bedzie sie usmiechalo stracic 100 punktuff i jezeli ktoras z druzyn jest blizsza tego celu to IMO Timbervolves. Duzo chyba do 2 setek nie braknie,ale na OT nie ma co liczyc,tak wiec under.
t3ch nie odbieraj mojej polemiki jako kontry,bo ja po prostu mam diametralnie inne zdanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Gwoli scislosci ja puszczam tylko over w meczu POR-MEM ,jako jeden z wiodacych typuff na dzisiejsza noc.
Pozdrawiam
amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
Oryginalnie wysłał jarko 33: [qb]a co myslicie o novy york 1 do skladu wraca a.houston poza tym wracaja z wyjazdow ostatnie mecze 0-6 czas na zwyciestwo poza tym cleveland 1 atlanta wczoraj blysnela czas na przegrana minesota 1 wrocili do skladu szczerbiak i olokowandi i wreszcie mozna pokazac ze licza sie w tej grze ( play off blisko ) lakers wraca bryant trzeba odrabiac straty gdy nie bylo liderow[/qb] 1. jak knicks nie zacznie wygrywać, to Isiah Thomas out 2. Clevs złapało coś czkawkę 3. Mina-Dal - kusi wsparcie Dallas plusowym handi 4. Obstawiłem Lakers
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 921
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 921 |
Oryginalnie wysłał ?dlaczego?: [qb] Oryginalnie wysłał szakatak: [qb]off topic po fali frustracji po wczorajszej nocy i oczekiwaniu na lepszą ofertę NBA na dzisiejszą noc w expekcie!!!! proponuję rozładować się tu [ yonkis.com] mój rekord 840 m[/qb] 946,1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] 966,1
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
[QUOTE]Oryginalnie wysłał jarko 33: [QB]a co myslicie o novy york 1 do skladu wraca a.houston poza tym wracaja z wyjazdow ostatnie mecze 0-6 czas na zwyciestwo
Dla mnie wygrana NY to typ nr 1 dzisiejszej nocy i gram to z handi jako singla za 100PLN (stac mnie na to dzieki Eurolidze i Uleb Cup,ktore sa duzo bardziej IMO przewidywalne niz moja ukochana liga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) Prawie wszystkie argumenty za Knicsami juz podales,ja dodam tylko,ze w Sixers szpital. Ponadto uwazam,ze PHI swoje juz w tych dniach ugrala (wygrana w Minnesocie),a z taka gra jako prezentowala na przestrzeni chocby ostatnich 4-5 tygodni moze szykowac sie na minus 10-15 pts w NY (jesli nie wiecej). Wala 2 raz pod rzad w wykonaniu Phili nie powinno byc,tym bardziej,ze Knicks i Thomas musza troche podbudowac nadwatlony w ostatnich dniach image "druzyny na fali" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Pozdrawiam
amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Zanim podam typy chcialem wyrazic radosc z ponownej obecnosci mbzyk'a na forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Typ nocy NY - PHI 1 (-6,5)
Dubelek grubszy na 1/2) ORL - MIL 2 (-2,5) NO - CHI 1 (-9,5)
Dubelek nie za chudy na 1/2 SA - SEA 1 (-4,5) MIN - DAL 1 (-6,5)
Dubelek spory na u/o POR - MEM over 190,0 HOU - LAL over 183,0
Dubelek ciut mniejszy NY - PHI over 179,5 CLE - ATL under 190,0
Pozdrawiam
amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Oryginalnie wysłał szakatak: [qb]off topic po fali frustracji po wczorajszej nocy i oczekiwaniu na lepszą ofertę NBA na dzisiejszą noc w expekcie!!!! proponuję rozładować się tu [ yonkis.com] mój rekord 840 m[/qb] wypasiona <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667 |
Oryginalnie wysłał szakatak: [qb][QUOTE]Oryginalnie wysłał mbzyk:
... a co do rekordu to 1163.8 QUOTE]
1206.7 !!![/qb] HOMERUN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> 1207,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Oby tak w nocy tez siadlo! Powodzenia wszystkim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|