Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#237047 03/03/2004 15:40
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Cleveland - Atlanta
Houston - LA Lakers
LA Clippers - Indiana
Minnesota - Dallas
New Orleans - Chicago
New York - Philadelphia
Orlando - Milwaukee
Phoenix - New Jersey
San Antonio - Seattle
Washington - Toronto

Do Indiany ma wrócić dziś Ron Artest, który podobno miał już w tym sezonie nie zagrać.

Bonus: Unibet
#237048 03/03/2004 16:10
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
W dzisiejszym meczu Ron Artest juz grał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Minnesota - Dallas

Orlando - Milwaukee

#237049 03/03/2004 16:30
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Quote
Oryginalnie wysłał simka_airMen:
[QB]W dzisiejszym meczu Ron Artest juz grał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
QB]
tyż prowda - ale ustawił się chyba na szybki fouled out <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> - wyczywam jakiś spisek Indiany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#237050 03/03/2004 22:09
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
off topic po fali frustracji po wczorajszej nocy i oczekiwaniu na lepszą ofertę NBA na dzisiejszą noc w expekcie!!!! proponuję rozładować się tu [yonkis.com] mój rekord 840 m

#237051 04/03/2004 00:23
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał szakatak:
[qb]off topic po fali frustracji po wczorajszej nocy i oczekiwaniu na lepszą ofertę NBA na dzisiejszą noc w expekcie!!!! proponuję rozładować się tu [yonkis.com] mój rekord 840 m[/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Ja juz sie rozladowalem ,siadl mi dubelek na eurolige+uleb i jestem juz wypasiony na ewentualnosc strat w nocy.

Na pierwszy rzut oka jest dzis sporo do grania,ale jak tak to przemyslec,to...przynajmniej u mnie brak przekonania do wiekszosci spotkan

Na razie sobie zanotowalem
ORL - MIL 2 (-2,5)
NO - CHI 1 (-9,5)

Poza tym mysle nad overem na Florydzie w dublu z underem w Cleveland.
I co zrobic z pieprzona Atlanta ?
Handi w meczu CLE - ATL to 9,5pts ,wiec rownie dobrze Hawks moga przegrac 20-stoma jak i wygrac 1 punktem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ,z drugiej zas strony zonki zdarzaja sie,ale nie 2 pod rzad i sklanialbym sie do postawienia,zadnych wygranej Cavaliers (ostatnio cos im nie idzie).

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#237052 04/03/2004 00:30
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Quote
Oryginalnie wysłał amkwish:

...przynajmniej u mnie brak przekonania do wiekszosci spotkan
jak to? a LAL - Houston? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#237053 04/03/2004 00:39
Dołączył: Jan 2004
Posty: 48
T
newbie
newbie
T Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 48
Dzis bym postawil za wieksza sumke singielek:
Portland Trail Blazers - Memphis Grizzlies poniżej 190 punktow

A za mniejsza kaśke:
Minnesota Timberwolves - Dallas Mavericks powyzej 202 punktow

Analiza:
Kliknij tutaj <img src="/u.../smile.gif" alt="" /> [typy.to.pl]

#237054 04/03/2004 01:20
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
godz 21 a p........y expect nie wystawil 2 meczy lal-hou i ny-phi

Orlando Magic - Milwaukee Bucks 2 -2.5- Buck walczy nadal o spokojny po, Orlando chyba tylko Tracy o najlepszego strzelaca w NBA i Orlando (bo wlasnie minął Shaqa i pozostał tylko Nick Anderson).

Houston - Lakers - nie ma na expekcie na razie, ale jak się pojawi biorę Lakers z minusowym handi do 5 (na unibecie jest -1.5) - czemu? dla mnie 2 powody:
1. LAL muszą zmyć hańbiącą porażkę z Atlantą (odkupowali miejsce w drafcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ?) myślę, że Koby poszaleje
2. Może Shaq w końcu podejdzie do meczu ambicjonalnie, bo nie dość że w poprzednim Yao Ming go rozpykał, to jeszcze zabrał mu miejsce w 1 piątce All Star, ja na jego miejscu rzucałbym punkty nawet zębami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> (chyba, że mu sodówka Hollywood uderzyła)

#237055 04/03/2004 02:04
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
NO-CHI 1 cyba bez komentarza...

#237056 04/03/2004 02:24
Dołączył: Feb 2004
Posty: 16
?
stranger
stranger
? Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 16
Quote
Oryginalnie wysłał szakatak:
[qb]off topic po fali frustracji po wczorajszej nocy i oczekiwaniu na lepszą ofertę NBA na dzisiejszą noc w expekcie!!!! proponuję rozładować się tu [yonkis.com] mój rekord 840 m[/qb]
946,1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#237057 04/03/2004 02:59
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
:5gw:

Po tygodniowej przerwie 2/4 tak:

LAC-Indiana, poniżej 187, @1.90
Portland-Memphis, 2, @235
Phoenix-New Jersey, 2, @2.05
NY-Philadelphia, poniżej 179.5, @1.90

... a co do rekordu to 1163.8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#237058 04/03/2004 03:14
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
[QUOTE]Oryginalnie wysłał mbzyk:

... a co do rekordu to 1163.8 QUOTE]

1206.7 !!!

#237059 04/03/2004 03:25
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
a co myslicie o novy york 1 do skladu wraca a.houston poza tym wracaja z wyjazdow ostatnie mecze 0-6 czas na zwyciestwo
poza tym cleveland 1 atlanta wczoraj blysnela czas na przegrana
minesota 1 wrocili do skladu szczerbiak i olokowandi i wreszcie mozna pokazac ze licza sie w tej grze ( play off blisko )
lakers wraca bryant trzeba odrabiac straty gdy nie bylo liderow

#237060 04/03/2004 03:28
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
[QUOTE]Oryginalnie wysłał t3ch:
[QB]Dzis bym postawil za wieksza sumke singielek:
Portland Trail Blazers - Memphis Grizzlies poniżej 190 punktow

Dla mnie zdecydowanie powyzej 190,0.
Cytat z Twojej analizy :
"Obie druzyny rzadko kiedy przekraczaja linie 100 punktow a wiec mysle ze i teraz zadnej z nich nie uda sie rzucic wiecej niz 95."
Tia....szczegolnie Memphis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Wez rowniez pod uwage,ze po ostatnim trade Blazers wzmocnili swoj offence.
Poza tym kombinowanie przy u/o na podstawie sredniej pts jest o dupe rozbic,bo np.Memphis w ostatnim meczu rzucili z SA 81pts,a srednia z poprzednich ich 5 spotkan to 101,4pts.
Wspomniani zas Spurs rzucili z MEM 80pts,a w poprzednim meczu 117.
Reasumujac druzyna raczej overowa podejmuje typowych overowcuff i kierujac sie nosem daje over.

A za mniejsza kaśke:
Minnesota Timberwolves - Dallas Mavericks powyzej 202 punktow

Wyjdzie na to ,ze zagram znow na przekor,ale ,slowo honoru,to nie tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Dam tu under,a to z jednego powodu.
Nie w pelni sprawny jest Nash i jego brak bylo widac w meczu Mavericksuff z Seattle (szczegolnie 1 polowa,brak asyst,niepoukladana gra i w konsekwencji mniejsza zdobych punktowa Nowitzki'ego).
DAL przekroczyli w koncu setke,ale nie mozna porownywac defense Minnesoty,do radosnej tworczosci Sonics w tym elemencie.
Mysle,ze poniewaz jest to mecz prestizowy,zadnej z druzyn nie bedzie sie usmiechalo stracic 100 punktuff i jezeli ktoras z druzyn jest blizsza tego celu to IMO Timbervolves.
Duzo chyba do 2 setek nie braknie,ale na OT nie ma co liczyc,tak wiec under.

t3ch nie odbieraj mojej polemiki jako kontry,bo ja po prostu mam diametralnie inne zdanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Gwoli scislosci ja puszczam tylko over w meczu POR-MEM ,jako jeden z wiodacych typuff na dzisiejsza noc.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#237061 04/03/2004 03:29
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Quote
Oryginalnie wysłał jarko 33:
[qb]a co myslicie o novy york 1 do skladu wraca a.houston poza tym wracaja z wyjazdow ostatnie mecze 0-6 czas na zwyciestwo
poza tym cleveland 1 atlanta wczoraj blysnela czas na przegrana
minesota 1 wrocili do skladu szczerbiak i olokowandi i wreszcie mozna pokazac ze licza sie w tej grze ( play off blisko )
lakers wraca bryant trzeba odrabiac straty gdy nie bylo liderow[/qb]
1. jak knicks nie zacznie wygrywać, to Isiah Thomas out
2. Clevs złapało coś czkawkę
3. Mina-Dal - kusi wsparcie Dallas plusowym handi
4. Obstawiłem Lakers

#237062 04/03/2004 03:38
Dołączył: Feb 2004
Posty: 921
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 921
Quote
Oryginalnie wysłał ?dlaczego?:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał szakatak:
[qb]off topic po fali frustracji po wczorajszej nocy i oczekiwaniu na lepszą ofertę NBA na dzisiejszą noc w expekcie!!!! proponuję rozładować się tu [yonkis.com] mój rekord 840 m[/qb]
946,1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
966,1

#237063 04/03/2004 03:39
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
[QUOTE]Oryginalnie wysłał jarko 33:
[QB]a co myslicie o novy york 1 do skladu wraca a.houston poza tym wracaja z wyjazdow ostatnie mecze 0-6 czas na zwyciestwo

Dla mnie wygrana NY to typ nr 1 dzisiejszej nocy i gram to z handi jako singla za 100PLN (stac mnie na to dzieki Eurolidze i Uleb Cup,ktore sa duzo bardziej IMO przewidywalne niz moja ukochana liga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )
Prawie wszystkie argumenty za Knicsami juz podales,ja dodam tylko,ze w Sixers szpital.
Ponadto uwazam,ze PHI swoje juz w tych dniach ugrala (wygrana w Minnesocie),a z taka gra jako prezentowala na przestrzeni chocby ostatnich 4-5 tygodni moze szykowac sie na minus 10-15 pts w NY (jesli nie wiecej).
Wala 2 raz pod rzad w wykonaniu Phili nie powinno byc,tym bardziej,ze Knicks i Thomas musza troche podbudowac nadwatlony w ostatnich dniach image "druzyny na fali" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#237064 04/03/2004 04:00
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Zanim podam typy chcialem wyrazic radosc z ponownej obecnosci mbzyk'a na forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Typ nocy
NY - PHI 1 (-6,5)

Dubelek grubszy na 1/2)
ORL - MIL 2 (-2,5)
NO - CHI 1 (-9,5)

Dubelek nie za chudy na 1/2
SA - SEA 1 (-4,5)
MIN - DAL 1 (-6,5)

Dubelek spory na u/o
POR - MEM over 190,0
HOU - LAL over 183,0

Dubelek ciut mniejszy
NY - PHI over 179,5
CLE - ATL under 190,0

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#237065 04/03/2004 04:16
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Quote
Oryginalnie wysłał szakatak:
[qb]off topic po fali frustracji po wczorajszej nocy i oczekiwaniu na lepszą ofertę NBA na dzisiejszą noc w expekcie!!!! proponuję rozładować się tu [yonkis.com] mój rekord 840 m[/qb]
wypasiona <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#237066 04/03/2004 04:30
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
Quote
Oryginalnie wysłał szakatak:
[qb][QUOTE]Oryginalnie wysłał mbzyk:

... a co do rekordu to 1163.8 QUOTE]

1206.7 !!![/qb]
HOMERUN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
1207,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Oby tak w nocy tez siadlo! Powodzenia wszystkim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, aker, Sensei, latajaca_holenderka, poozon), 2,547 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,325
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1