|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
Toronto - Boston Milwaukee - Miami LA Clippers - Detroit Houston - Seattle Denver - New York New Jersey - LA Lakers Philadelphia - Minnesota Sacramento - Phoenix
off-topic
macie jakieś doświadczenia z reklamacjami z Expekt - rozliczyli mi zakład po jakieś dziwnej stawce 0,85 zamiast 1,70? W danych kuponu z maila było 0,85 w historii mam 1,70, ale rozliczone po 0,85? Wysłałem maila na support i czekam, ale może wiecie jak proces reklamacji wygląda?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009 |
Oryginalnie wysłał szakatak: [qb]macie jakieś doświadczenia z reklamacjami z Expekt - rozliczyli mi zakład po jakieś dziwnej stawce 0,85 zamiast 1,70? W danych kuponu z maila było 0,85 w historii mam 1,70, ale rozliczone po 0,85? Wysłałem maila na support i czekam, ale może wiecie jak proces reklamacji wygląda?[/qb] A byl to moze trotting ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
Oryginalnie wysłał lajkonik: [qb] Oryginalnie wysłał szakatak: [qb]macie jakieś doświadczenia z reklamacjami z Expekt - rozliczyli mi zakład po jakieś dziwnej stawce 0,85 zamiast 1,70? W danych kuponu z maila było 0,85 w historii mam 1,70, ale rozliczone po 0,85? Wysłałem maila na support i czekam, ale może wiecie jak proces reklamacji wygląda?[/qb] A byl to moze trotting ?[/qb] Sun 29/02/04 02:00 Magloire Jamal - Brown PJ:Most rebounds in the match Memphis vs New Orleans NBA 1 2: 1 .85 oryginalnie było/jest 1.70
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009 |
W trottingu kilka razy podobnie mi rozliczali jak nie mozna bylo wskazac zwyciescy, ale przy konkretnym wyniku jeszcze cos takiego mi sie nie zdarzylo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
Oryginalnie wysłał szakatak: [qb] Oryginalnie wysłał lajkonik: [qb] Oryginalnie wysłał szakatak: [qb]macie jakieś doświadczenia z reklamacjami z Expekt - rozliczyli mi zakład po jakieś dziwnej stawce 0,85 zamiast 1,70? W danych kuponu z maila było 0,85 w historii mam 1,70, ale rozliczone po 0,85? Wysłałem maila na support i czekam, ale może wiecie jak proces reklamacji wygląda?[/qb] A byl to moze trotting ?[/qb] Sun 29/02/04 02:00 Magloire Jamal - Brown PJ:Most rebounds in the match Memphis vs New Orleans NBA 1 2: 1 .85 oryginalnie było/jest 1.70[/qb] hehe wyjaśnione mieli po 10 zbiórek i kurs podzielili na 2 - w sumie i tak ok, bo miałem na kuponie 2/3.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009 |
Tak stoi u nich w regulaminie :
Remisy W przypadku kiedy dwóch lub więcej uczestników osiągnie taki sam zwycięski rezultat, a w wyniku tego remis, kursy które widnieją powinny być zrównane do kursów zaakceptowanych, podzielonych przez liczbę uczestników remisu (np. widniejący kurs to 2.70 i troje zawodników w zdarzeniu remisowym, uzyskuje następujący kurs: 2.70/3=0.90)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009 |
A wiec jezeli byl remis to 1,7(kurs) podzielic na dwa daje 0,85.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
Oryginalnie wysłał lajkonik: [qb]Tak stoi u nich w regulaminie :
Remisy W przypadku kiedy dwóch lub więcej uczestników osiągnie taki sam zwycięski rezultat, a w wyniku tego remis, kursy które widnieją powinny być zrównane do kursów zaakceptowanych, podzielonych przez liczbę uczestników remisu (np. widniejący kurs to 2.70 i troje zawodników w zdarzeniu remisowym, uzyskuje następujący kurs: 2.70/3=0.90)[/qb] dokładnie - zmylili mnie info w mailu gdzie było podane 1 2 - myslałem, że to ich wynik w zbiórkach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> thx za pomoc Wracając do tematu, ponieważ 1 mecz dziś wcześnie, a ja wychodzę więc: Toronto Raptors - Boston Celtics 1 - nie znalazłem info czy VC wraca, mam nadzieję, że tak i wtedy weźmie rewanżyk za porażkę w Bostonie (może wzmocnię to handi +2,5)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 321
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 321 |
dzis gram na początek toronto - boston 2 vince jeszcze chyba nie zagra(jak podaje CBS.sportline najwczesniej w marcu dopiero), a pierce będzie dzis szalał oj bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165 |
Czy, biorąc pod uwagę mecz z Nets, gra z handi 6,5 na Miami, ma sens?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
toronto nieźle daje sobie radę bez VC
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 321
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 321 |
w toronto wyrownany pojedynek teraz puszcze dubelek na milwaukee z handi i minnesote z handi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433 |
New Jersey Nets - Los Angeles Lakers NBA 1.72 2.19
Co proponujecie warto zaryzykować na LA ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
Ja ustawiam się dzisiaj na NJ-LAL - mam nadzieję, że nie będę musiał świecić jutro oczami przed amkwishem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Go Lakers!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
wczoraj przez pieprzone ceregiele na koncu meczu przepadl mi under w NJ a dzisiaj trafilem w linie przez ceregiele w Toronto ktore na 1 min przed koncem za ch... nie moglo a faulowalo wygrac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886 |
jak tam dziś widzicie minnesotę jebnie 76 9pkt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> , bez iversona i robinsona to powinni ich przerobić na gładko, co myślicie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
+9 pkt to duzo jak na gospodzarza ale T'Wolves powinni dac rade
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
Piękny tytuł:
Shaquille O'Neal and the Lakers clobbered the Nets 100-83 Sunday
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
pozdr dla amkwisha
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
76ers 81, Timberwolves 74 - o co chodzi? nie rozumiem? sprzedali mecz za miejsce w drafcie :eek:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Oryginalnie wysłał szakatak: [qb]76ers 81, Timberwolves 74 - o co chodzi? nie rozumiem? sprzedali mecz za miejsce w drafcie :eek: [/qb] Witam ! Rzadko uzywam tzw.wyrazuff,ale powiem ....QRVA !!! Co to jest ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Phila w 2 skladzie pokonuje na luzie Minnesote. Dziekuje losowi,ze nie moglem byc wczoraj w domu i wspolczuje wszystkim ,co tego wala obstawili,bo chyba nie bylo takiego,ktory by nie gral na Timberwolves. Szaq,a Tobie congra za NJ - LAL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A i tak ich nie lubie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Pozdrawiam amkwish - Sulphur City
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|