Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#237127 29/02/2004 14:04
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Toronto - Boston
Milwaukee - Miami
LA Clippers - Detroit
Houston - Seattle
Denver - New York
New Jersey - LA Lakers
Philadelphia - Minnesota
Sacramento - Phoenix

off-topic

macie jakieś doświadczenia z reklamacjami z Expekt - rozliczyli mi zakład po jakieś dziwnej stawce 0,85 zamiast 1,70? W danych kuponu z maila było 0,85 w historii mam 1,70, ale rozliczone po 0,85? Wysłałem maila na support i czekam, ale może wiecie jak proces reklamacji wygląda?

Bonus: Unibet
#237128 29/02/2004 16:05
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Quote
Oryginalnie wysłał szakatak:
[qb]macie jakieś doświadczenia z reklamacjami z Expekt - rozliczyli mi zakład po jakieś dziwnej stawce 0,85 zamiast 1,70? W danych kuponu z maila było 0,85 w historii mam 1,70, ale rozliczone po 0,85? Wysłałem maila na support i czekam, ale może wiecie jak proces reklamacji wygląda?[/qb]
A byl to moze trotting ?

#237129 29/02/2004 16:14
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Quote
Oryginalnie wysłał lajkonik:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał szakatak:
[qb]macie jakieś doświadczenia z reklamacjami z Expekt - rozliczyli mi zakład po jakieś dziwnej stawce 0,85 zamiast 1,70? W danych kuponu z maila było 0,85 w historii mam 1,70, ale rozliczone po 0,85? Wysłałem maila na support i czekam, ale może wiecie jak proces reklamacji wygląda?[/qb]
A byl to moze trotting ?[/qb]
Sun 29/02/04 02:00
Magloire Jamal - Brown PJ:Most rebounds in the match Memphis vs New Orleans NBA 1 2: 1 .85 oryginalnie było/jest 1.70

#237130 29/02/2004 16:24
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
W trottingu kilka razy podobnie mi rozliczali jak nie mozna bylo wskazac zwyciescy, ale przy konkretnym wyniku jeszcze cos takiego mi sie nie zdarzylo.

#237131 29/02/2004 16:25
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Quote
Oryginalnie wysłał szakatak:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał lajkonik:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał szakatak:
[qb]macie jakieś doświadczenia z reklamacjami z Expekt - rozliczyli mi zakład po jakieś dziwnej stawce 0,85 zamiast 1,70? W danych kuponu z maila było 0,85 w historii mam 1,70, ale rozliczone po 0,85? Wysłałem maila na support i czekam, ale może wiecie jak proces reklamacji wygląda?[/qb]
A byl to moze trotting ?[/qb]
Sun 29/02/04 02:00
Magloire Jamal - Brown PJ:Most rebounds in the match Memphis vs New Orleans NBA 1 2: 1 .85 oryginalnie było/jest 1.70[/qb]
hehe wyjaśnione mieli po 10 zbiórek i kurs podzielili na 2 - w sumie i tak ok, bo miałem na kuponie 2/3.

#237132 29/02/2004 16:29
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Tak stoi u nich w regulaminie :

Remisy
W przypadku kiedy dwóch lub więcej uczestników osiągnie taki sam zwycięski rezultat, a w wyniku tego remis, kursy które widnieją powinny być zrównane do kursów zaakceptowanych, podzielonych przez liczbę uczestników remisu (np. widniejący kurs to 2.70 i troje zawodników w zdarzeniu remisowym, uzyskuje następujący kurs: 2.70/3=0.90)

#237133 29/02/2004 16:31
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
A wiec jezeli byl remis to 1,7(kurs) podzielic na dwa daje 0,85.

#237134 29/02/2004 16:34
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Quote
Oryginalnie wysłał lajkonik:
[qb]Tak stoi u nich w regulaminie :

Remisy
W przypadku kiedy dwóch lub więcej uczestników osiągnie taki sam zwycięski rezultat, a w wyniku tego remis, kursy które widnieją powinny być zrównane do kursów zaakceptowanych, podzielonych przez liczbę uczestników remisu (np. widniejący kurs to 2.70 i troje zawodników w zdarzeniu remisowym, uzyskuje następujący kurs: 2.70/3=0.90)[/qb]
dokładnie - zmylili mnie info w mailu gdzie było podane 1 2 - myslałem, że to ich wynik w zbiórkach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
thx za pomoc

Wracając do tematu, ponieważ 1 mecz dziś wcześnie, a ja wychodzę więc:

Toronto Raptors - Boston Celtics 1 - nie znalazłem info czy VC wraca, mam nadzieję, że tak i wtedy weźmie rewanżyk za porażkę w Bostonie (może wzmocnię to handi +2,5)

#237135 29/02/2004 22:45
Dołączył: Dec 2003
Posty: 321
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 321
dzis gram na początek toronto - boston 2 vince jeszcze chyba nie zagra(jak podaje CBS.sportline najwczesniej w marcu dopiero), a pierce będzie dzis szalał oj bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#237136 29/02/2004 23:05
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165
Czy, biorąc pod uwagę mecz z Nets, gra z handi 6,5 na Miami, ma sens?

#237137 29/02/2004 23:35
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
toronto nieźle daje sobie radę bez VC

#237138 01/03/2004 00:53
Dołączył: Dec 2003
Posty: 321
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 321
w toronto wyrownany pojedynek teraz puszcze dubelek na milwaukee z handi i minnesote z handi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#237139 01/03/2004 00:55
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
New Jersey Nets - Los Angeles Lakers NBA 1.72 2.19

Co proponujecie warto zaryzykować na LA ?

#237140 01/03/2004 00:57
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Ja ustawiam się dzisiaj na NJ-LAL - mam nadzieję, że nie będę musiał świecić jutro oczami przed amkwishem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Go Lakers!!!

#237141 01/03/2004 01:26
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
wczoraj przez pieprzone ceregiele na koncu meczu przepadl mi under w NJ a dzisiaj trafilem w linie przez ceregiele w Toronto ktore na 1 min przed koncem za ch... nie moglo a faulowalo wygrac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#237142 01/03/2004 02:15
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
jak tam dziś widzicie minnesotę jebnie 76 9pkt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> , bez iversona i robinsona to powinni ich przerobić na gładko, co myślicie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#237143 01/03/2004 02:18
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
+9 pkt to duzo jak na gospodzarza ale T'Wolves powinni dac rade

#237144 01/03/2004 11:59
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Piękny tytuł:

Shaquille O'Neal and the Lakers clobbered the Nets 100-83 Sunday

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

pozdr dla amkwisha

#237145 01/03/2004 12:05
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
76ers 81, Timberwolves 74 - o co chodzi? nie rozumiem? sprzedali mecz za miejsce w drafcie :eek:

#237146 01/03/2004 12:52
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał szakatak:
[qb]76ers 81, Timberwolves 74 - o co chodzi? nie rozumiem? sprzedali mecz za miejsce w drafcie :eek: [/qb]
Witam !
Rzadko uzywam tzw.wyrazuff,ale powiem ....QRVA !!!
Co to jest ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
Phila w 2 skladzie pokonuje na luzie Minnesote.
Dziekuje losowi,ze nie moglem byc wczoraj w domu i wspolczuje wszystkim ,co tego wala obstawili,bo chyba nie bylo takiego,ktory by nie gral na Timberwolves.

Szaq,a Tobie congra za NJ - LAL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
A i tak ich nie lubie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rymoholik, Lukasz111, $-man, rafal08, alfa, burbon, Sensei, forty, aker, ANZELMO), 2,806 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,553
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1