|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
19:00 New Jersey - Miami 21:30 Washington - LA Lakers 23:55 Atlanta - Orlando 23:55 Chicago - Golden State 23:55 Dallas - Portland 23:55 Indiana - Philadelphia 23:55 Memphis - New Orleans 23:55 San Antonio - Denver
2 meczyki dość wcześnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,587
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,587 |
Ja dzisiaj wstępnie wytypowałem :
Chicago Bulls - Golden State Warriors 2 1.89
Washington Wizards - Los Angeles Lakers UNDER 200 1.90
New Jersey Nets (-8.5) - Miami Heat 1 1.90
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 486
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 486 |
WASHINGTON-LA LAKERS 2 INDIANA-PHILADELPHIA H(0-8) 1 NEW JERSEY-MIAMI H(0-9) 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 243
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2002
Posty: 243 |
na dzis San Antonio - Denver typ 222 kursy w profie 3,90, sts- 4,00 juz niestety spadly prof -3,1 a sts - 3,15 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Kontuzja lidera San Antonio Spurs, Tim Duncan. Według wstępnych badań, doznał on raczej niegroźnej kontuzji kolana, która jednak wykluczy go z przynajmniej jednego spotkania (sobota, Denver Nuggets). Więcej będzie wiadomo dopiero w przyszłym tygodniu, kiedy Tim przejdzie kolejne badania.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
Washington Wizards - Los Angeles Lakers 2 - 7.5 - young guns vs experience - myślę, że po porażce z Kings pora na rehabilitację dla LA, handi niewysoki, a w zesżłuym roku wygrana LAL bezproblemowo w domu (bez Shaqa) 21 pkt. LA zaczynają mały wypadzik na wschód - powinni więc zacząć go mocnym akcentem, tym bardziej, że Malone się już gotuje na Dzień Kobiet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
New Jersey Nets - Miami Heat 1 -8.5 - mecz prawdy dla NJ, tym bardziej, że kolejny z LAL, myslę, że dziś jeszcze dadzą radę Miami, które już miało poslizg z Portland, ale z LA? no way.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
[QUOTE]Oryginalnie wysłał szakatak: Malone się już gotuje na Dzień Kobiet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Wiesz jaki mormon ma stosunek do kobiet ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Ufff,po ostatniej nocy jestem zawiedziony. Na 8 dubli (zaszalalem,hehe)weszlo mi ....2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: (strata 20% ze wzgledu na grubo granych Kingsuff) Tylek uratowalo mi Cleveland,ale to co zrobili w koncuffce wola o pomste do nieba. Zawiodlo Sacramento,ale wybaczam im,bo Ostertag byl swietny w walce pod obiema tablicami. Najwiekszy walek to oczywiscie Seattle.IMHO Sonics dali juz chyba odpowiedz,ze play-off's nie dla nich w tym sezonie.
Na dzis nie bede oryginalny i postawie zwyciestwa NJ i LAL (oba mecze z minusowym handi) Przewaga potencjalu winna IMO zniwelowac i przeskoczyc wartosc handicapuff. Dodatkowo w New Jersey over,w stolicy under. To na razie tyle,co wyszlo przekonam sie przed polnoca,jak d*** blada,to nic juz nie stawiam w tym miesiacu ,bo chce luty zamknac na plus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam
amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
Oryginalnie wysłał amkwish:
Wiesz jaki mormon ma stosunek do kobiet ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
[/QB] sądząć po wyglądzie żony i córeczki chyba niezły hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344 |
Chicago - Golden State - 2 - 1,89
Dobry kurs na Golden State. Waszym zdaniem jest to pewniak...? Czekam na opinie i analizy.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam, Podobnie jak Rodrigo stawiam na under 200 w meczu Washington Wizards - Los Angeles Lakers. No a teraz do CENTRUM po piane i cierpliwie oczekiwać na mecz :-)
Btw: Spotykacie się gdzieś w trakcie gry na jakimś czacie?
Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych :-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 321
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 321 |
ja dziś coś czuje że mecz bedzie bardzo wyrównany i niski wynik. Wiec sklaniam sie na under i na miami z handi i bez.Ale jak znam moje przeczucie to bedzie na odwrót <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174 |
Ja dzisiaj netypowo
NBA - LA Lakers Under198
Average power rating of opponents played: LA LAKERS 96.1, WASHINGTON 95.5
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
HT Heat - Nets 48-38
New Jersey we' ve gotta problem!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 96
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2004
Posty: 96 |
wyglada jednak na to ze NJ jednak wygra (kilka minut do konca i odrobili straty), ale handi nie wejdzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
nie mam słów ****a nie mam *******onych slow Miami nie ma szans na wygrana , przegrywa 4 pkt 5 sek przed koncem czyli za ch.uja nie moze tego odrobic ale fauluje dajac kiddowi osobiste i z pewniackiego undera 177.5 robi sie over bo pada 178 punkt ****a co za gowno ****ne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 96
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2004
Posty: 96 |
no i slowo cialem sie stalo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Miami 86 vs New Jersey 92
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
z taką grą to NJ może zapomnieć o finałach, mam nadzieję, że LAL im to wkrótce uzmysłowi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Oryginalnie wysłał SR: [qb]nie mam słów ****a nie mam *******onych slow Miami nie ma szans na wygrana , przegrywa 4 pkt 5 sek przed koncem czyli za ch.uja nie moze tego odrobic ale fauluje dajac kiddowi osobiste i z pewniackiego undera 177.5 robi sie over bo pada 178 punkt ****a co za gowno ****ne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: [/qb] Hehehe,co za fart <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Pozdrawiam amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344 |
Chicago Bulls - Golden State Warriors 2 - 1,96 Atlanta Hawks - Orlando Magic 2 - 2,00 Dallas Mavericks - Portland Trail Blazers 2 (+8,0) - 1,90
Co Wy na to...?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
LAL 7.0 Derek Fisher missed Jump Shot LAL 7.0 Offensive Rebound by Horace Grant LAL 7.0 Rick Fox missed 3-pt. Jump Shot LAL 7.0 Offensive Rebound by Rick Fox LAL 7.0 Rick Fox missed 3-pt. Jump Shot 0.0 End of period.
dobre, naprawde dobre
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|