Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#237158 28/02/2004 13:54
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
19:00 New Jersey - Miami
21:30 Washington - LA Lakers
23:55 Atlanta - Orlando
23:55 Chicago - Golden State
23:55 Dallas - Portland
23:55 Indiana - Philadelphia
23:55 Memphis - New Orleans
23:55 San Antonio - Denver

2 meczyki dość wcześnie

Bonus: Unibet
#237159 28/02/2004 14:12
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,587
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,587
Ja dzisiaj wstępnie wytypowałem :

Chicago Bulls - Golden State Warriors 2 1.89

Washington Wizards - Los Angeles Lakers UNDER 200 1.90

New Jersey Nets (-8.5) - Miami Heat 1 1.90

#237160 28/02/2004 16:06
Dołączył: Dec 2003
Posty: 486
G
gsm Offline
addict
addict
G Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 486
WASHINGTON-LA LAKERS 2
INDIANA-PHILADELPHIA H(0-8) 1
NEW JERSEY-MIAMI H(0-9) 1

#237161 28/02/2004 16:39
Dołączył: Feb 2002
Posty: 243
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 243
na dzis San Antonio - Denver typ 222 kursy w profie 3,90, sts- 4,00 juz niestety spadly prof -3,1 a sts - 3,15 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Kontuzja lidera San Antonio Spurs, Tim Duncan. Według wstępnych badań, doznał on raczej niegroźnej kontuzji kolana, która jednak wykluczy go z przynajmniej jednego spotkania (sobota, Denver Nuggets). Więcej będzie wiadomo dopiero w przyszłym tygodniu, kiedy Tim przejdzie kolejne badania.

#237162 28/02/2004 18:18
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Washington Wizards - Los Angeles Lakers 2 - 7.5 - young guns vs experience - myślę, że po porażce z Kings pora na rehabilitację dla LA, handi niewysoki, a w zesżłuym roku wygrana LAL bezproblemowo w domu (bez Shaqa) 21 pkt. LA zaczynają mały wypadzik na wschód - powinni więc zacząć go mocnym akcentem, tym bardziej, że Malone się już gotuje na Dzień Kobiet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

New Jersey Nets - Miami Heat 1 -8.5 - mecz prawdy dla NJ, tym bardziej, że kolejny z LAL, myslę, że dziś jeszcze dadzą radę Miami, które już miało poslizg z Portland, ale z LA? no way.

#237163 28/02/2004 19:17
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
[QUOTE]Oryginalnie wysłał szakatak:
Malone się już gotuje na Dzień Kobiet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Wiesz jaki mormon ma stosunek do kobiet ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Ufff,po ostatniej nocy jestem zawiedziony.
Na 8 dubli (zaszalalem,hehe)weszlo mi ....2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: (strata 20% ze wzgledu na grubo granych Kingsuff)
Tylek uratowalo mi Cleveland,ale to co zrobili w koncuffce wola o pomste do nieba.
Zawiodlo Sacramento,ale wybaczam im,bo Ostertag byl swietny w walce pod obiema tablicami.
Najwiekszy walek to oczywiscie Seattle.IMHO Sonics dali juz chyba odpowiedz,ze play-off's nie dla nich w tym sezonie.

Na dzis nie bede oryginalny i postawie zwyciestwa NJ i LAL (oba mecze z minusowym handi)
Przewaga potencjalu winna IMO zniwelowac i przeskoczyc wartosc handicapuff.
Dodatkowo w New Jersey over,w stolicy under.
To na razie tyle,co wyszlo przekonam sie przed polnoca,jak d*** blada,to nic juz nie stawiam w tym miesiacu ,bo chce luty zamknac na plus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#237164 28/02/2004 19:26
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Quote
Oryginalnie wysłał amkwish:

Wiesz jaki mormon ma stosunek do kobiet ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

[/QB]
sądząć po wyglądzie żony i córeczki chyba niezły hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

pozdr

#237165 28/02/2004 19:48
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
off topic

o LAL
a to dobre [sport.onet.pl]

#237166 28/02/2004 21:03
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
Chicago - Golden State - 2 - 1,89

Dobry kurs na Golden State. Waszym zdaniem jest to pewniak...? Czekam na opinie i analizy.

#237167 28/02/2004 22:38
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam,
Podobnie jak Rodrigo stawiam na under 200 w meczu Washington Wizards - Los Angeles Lakers.
No a teraz do CENTRUM po piane i cierpliwie oczekiwać na mecz :-)

Btw: Spotykacie się gdzieś w trakcie gry na jakimś czacie?

Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych :-)

#237168 28/02/2004 22:50
Dołączył: Dec 2003
Posty: 321
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 321
ja dziś coś czuje że mecz bedzie bardzo wyrównany i niski wynik. Wiec sklaniam sie na under i na miami z handi i bez.Ale jak znam moje przeczucie to bedzie na odwrót <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#237169 29/02/2004 00:22
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174
P
member
member
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174
Ja dzisiaj netypowo

NBA - LA Lakers Under198

Average power rating of opponents played: LA LAKERS 96.1, WASHINGTON 95.5

#237170 29/02/2004 00:26
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
HT Heat - Nets 48-38

New Jersey we' ve gotta problem!!!

#237171 29/02/2004 01:24
Dołączył: Feb 2004
Posty: 96
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 96
wyglada jednak na to ze NJ jednak wygra (kilka minut do konca i odrobili straty), ale handi nie wejdzie

#237172 29/02/2004 01:44
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
nie mam słów
****a nie mam *******onych slow
Miami nie ma szans na wygrana , przegrywa 4 pkt 5 sek przed koncem czyli za ch.uja nie moze tego odrobic ale fauluje dajac kiddowi osobiste i z pewniackiego undera 177.5 robi sie over bo pada 178 punkt
****a co za gowno ****ne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#237173 29/02/2004 01:45
Dołączył: Feb 2004
Posty: 96
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 96
no i slowo cialem sie stalo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Miami 86 vs New Jersey 92

#237174 29/02/2004 01:48
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
z taką grą to NJ może zapomnieć o finałach, mam nadzieję, że LAL im to wkrótce uzmysłowi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#237175 29/02/2004 02:04
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał SR:
[qb]nie mam słów
****a nie mam *******onych slow
Miami nie ma szans na wygrana , przegrywa 4 pkt 5 sek przed koncem czyli za ch.uja nie moze tego odrobic ale fauluje dajac kiddowi osobiste i z pewniackiego undera 177.5 robi sie over bo pada 178 punkt
****a co za gowno ****ne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: [/qb]
Hehehe,co za fart <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#237176 29/02/2004 02:08
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
Chicago Bulls - Golden State Warriors 2 - 1,96
Atlanta Hawks - Orlando Magic 2 - 2,00
Dallas Mavericks - Portland Trail Blazers 2 (+8,0) - 1,90

Co Wy na to...?

#237177 29/02/2004 02:12
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
LAL 7.0 Derek Fisher missed Jump Shot
LAL 7.0 Offensive Rebound by Horace Grant
LAL 7.0 Rick Fox missed 3-pt. Jump Shot
LAL 7.0 Offensive Rebound by Rick Fox
LAL 7.0 Rick Fox missed 3-pt. Jump Shot
0.0 End of period.

dobre, naprawde dobre

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, forty, Sensei, Lukasz111, 11kera11, rafal08, betowiec, $-man, rymoholik, burbon, aker, latajaca_holenderka, alfa, kamel, bukma), 2,861 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,662
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1