Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#237192 27/02/2004 12:15
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,587
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,587
Dzisiejsze mecze to:

Orlando Magic - Cleveland Cavaliers
Boston Celtics - Toronto Raptors
New Orleans Hornets - Indiana Pacers
Detroit Pistons - Atlanta Hawks
Minnesota Timbervolves - Golden State Warriors
Milwaukee Bucks - Memphis Grizzlies
Houston Rockets - Portland Trail Blazers
Seattle Supersonics - Phoenix Suns
Sacramento Kings - Utah Jazz
Los Angeles Clippers - New York Knicks

Bonus: Unibet
#237193 27/02/2004 14:48
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
detroit - atlanta

The Hawks' roster is down to just eight healthy players.

ATLANTA HAWKS - Guard Wesley Person (knee) is expected to miss Friday's game against Detroit. Center Zeljko Rebraca (back) is expected to be sidelined until mid March. Forward Alan Henderson (back) is sidelined indefinitely. Guard Travis Hansen (foot) and forwards Chris Mills (heel) and Obinna Ekezie (Achilles) are on the injured list.

#237194 27/02/2004 15:57
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
po 1.08 chcesz to grać ?? :eek: stop

#237195 27/02/2004 16:18
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Quote
Oryginalnie wysłał quper:
[qb]po 1.08 chcesz to grać ?? :eek: stop [/qb]
Handi, handi - było -13,5 pewnie do wieczorka podwyższą.

#237196 27/02/2004 17:37
Dołączył: Jun 2003
Posty: 282
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 282
Quote
Oryginalnie wysłał szakatak:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał quper:
[qb]po 1.08 chcesz to grać ?? :eek: stop [/qb]
Handi, handi - było -13,5 pewnie do wieczorka podwyższą.[/qb]
Myslicie, ze bedzie az taka przewaga??...ja bardziej widze tu +13,5 dla Atlanty...mysle, ze powinni utrzymac sie w tym przedziale.
Pozdrawiam

#237197 27/02/2004 18:12
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Dzisiaj jest tyle meczów, i tyle "dobrych" zakładów, a ty chcesz grać nieprzewidywalne Detroit z handicupem -13pkt?
To ja już wole zagrać Toronto under , tradycyjnie gram to od 3 ostatnich meczy Toronto i się na nich nie zawodze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Co prawda, może zagra Carter, ale moim zdaniem tylko przyczyni się do undera, gdyż Carter zawsze oddaje mnóstwo rzutów, nie żadko z bardzo słabym %, poza tym cały team będzie liczył na niego po powrocie... jedyne co martwi, to że Boston lubi sobie dużo rzucić... linia 176pkt...

#237198 27/02/2004 18:21
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
moje typki dopiero wieczorem, nie wiem czy zagram Atlante. We will see...

#237199 27/02/2004 18:25
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Quote
Oryginalnie wysłał quper:
[qb] Co prawda, może zagra Carter, ale [/qb]
z tego co kojarze to Vince jest na injured list a to równa się 5 meczów out - odsiedział 4 więc jeszcze jeden na pewno nie zagra...

#237200 27/02/2004 20:08
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał szakatak:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał quper:
[qb] Co prawda, może zagra Carter, ale [/qb]
z tego co kojarze to Vince jest na injured list a to równa się 5 meczów out - odsiedział 4 więc jeszcze jeden na pewno nie zagra...[/qb]
IMO zagra,bo jesli Vince jest "Questionable" to z reguly gra.
Tak czy owak postawie dzis na Toronto,bo jest kursik 3,85 ,a jak buki sie zorientuja ,że Carter zagra,to pewnie spadnie do 2 z ogonkiem.
Do Raptorsuff dolaczam wygraną Cavaliers w Orlando i na takim dubelku AKO=8,43 jest warte zagrania.
BTW Sacramento wczoraj było za 3,6 z Lakersami i niech żałuje ten,ktory mnie nie posluchal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
A co do farciarskiego over 203,5 w meczu LAL - SAC moge powiedziec tylko tyle,ze overowy byl caly mecz i tylko 1 polufka 4 kwarty (19 PTS i 5:47 do konca)sprawila,ze obstawiajacy undera mogli miec nadzieje.
Chcialbym jeszcze pogratulowac Szakatak'owi niezachwianej wiary w Maverick w ich potyczkach ze Spursami.
Ja liczylem na wylom w tradycji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ,no i d*** blada.
Jednak dzieki Kingsom w bardzo dobrym nastroju udalem sie do pracy..oczywiscie spoznilem sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Wiecej typuff podam pozniej,teraz ide troche pospac.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#237201 27/02/2004 20:20
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
PODTRZYMUJE TO CO NAPISAŁEM O CARTERZE:

Vince jest "Questionable" owszem, ale I-L. Questionable for Feb. 29 vs. Boston.

#237202 27/02/2004 20:39
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
Stawiam na Indiane, Nowy Jork i Memphis, dwa ostatnie z handicapem.

#237203 27/02/2004 20:56
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Quote
Oryginalnie wysłał Pido:
[qb]Stawiam na Indiane, Nowy Jork i Memphis, dwa ostatnie z handicapem.[/qb]
do indiany sie zgadzam gdyz hornetsi graja bez mashburna i wesleya.......
co do memphis to ja bym zagral raczej na milwaukke bilans mowi za siebie Grizzlies - 12-15 on the road; Bucks - 21-8 at home..........a co do new yorku mysle ze bez houstona i thomasa(ma nie grac podobno) nie wygraja z LAC...... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#237204 27/02/2004 23:10
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał Ben_Killa$:
[qb][QUOTE]Oryginalnie wysłał Pido:
[qb]Stawiam na Indiane, Nowy Jork i Memphis, dwa ostatnie z handicapem.[/qb]
do indiany sie zgadzam gdyz hornetsi graja bez mashburna i wesleya.......

Skad masz info o absencji Mashburna ? (ja nigdzie tego nie znalazlem).

Ludziska !!! Dzis 10 meczykuff a wy spicie ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Na poczatek ode mnie dubelek punktowy

ORL - CLE under 203,0
BOS - TOR over 175,5

Ze spotkan rozpoczynajacych sie jeszcze w "ludzkiej" porze zastanawiam sie nad handi na Detroit (wiadomo,ze w Hawks wystapia kucharz i spec od pompowania pilek,bo zawodnikuff nie ma nawet 10-ciu),ale....te tlooki pastewne maja zwyczaj przepieprzac przewage pod koniec meczu i kto wie czy nie zadowoli ich wygrana 8-10 punktami.

Rozwazam teraz
NO - IND 2 (nawet jak zagra Mashburn <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )
MIL - MEM 1

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#237205 27/02/2004 23:51
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
na wstepie powiem Wam, że nie "czuję" zupełnie dzisiejszych meczy, ale jak juz to:

Detroit Pistons - Atlanta Hawks 1 -13 - duży handi, ale Atlanta jak wygląda wszyscy wiedzą, a ja mam w pamięci mecz Atlanty z LAL 113-67 - wtedy cudem wszedl mi chyba overek, w każdym razie LAL rozjechali Atlante w I kwarcie 34-7 i było po meczu, mam nadzieję, że powtórzy się to dziś, no i jest Rasheed Wallace może poprowokuje przeciwników i zespół Atlanty jeszcze się odchudzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

New Orleans Hornets - Indiana Pacers - powyzej 178.5 punktow - ten over tak jakoś wpadł mi w oko, obie drużynki rzucają ostatnio ponad 90 więc nie widzę przeciwskazań na overka

reszta może jeszcze wieczorem, ale bardziej skłaniam się dziś ku NHL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#237206 28/02/2004 00:04
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174
P
member
member
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174
Nie bede przesadzal wychodzi tak- jeden typ to lepiej niz 3 a dwa gorzej niz 5 wiec na dzisiaj tylko 2 troche przemyslane i bez tzw patriotyzmu(spurs) i maja jakies realne szanse wedlug mnie i nietylko.
LA Clippers (-3.0)
Cleveland (+2.0)

#237207 28/02/2004 00:53
Dołączył: Dec 2003
Posty: 250
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 250
Boston-Toronto(+7) /2/ @1.9

Boston-Toronto /over 175.5/ @1.9

#237208 28/02/2004 02:50
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Nie wiem co się tak uparliście na Over w Toronto ?? Dajcie jakieś uzasadnienie, bo narazie to każdy daje tylko typ. Ja daje under Toronto i under Orlando... zobaczymy co z tego wyjdzie...
Poza tym polecam na expekt :
00:55 Pierce Paul - Marshall Donyell
Najwiecej punktow Boston vs Toronto NBA 1.35 2.90

Gram 2 za drobne gdyż: Marshall to 1 opcja w Toronto przy obecnym Duużym braku w składzie, natomiast Pierce ma jakiś drobny uraz, na 99% zagra, ale kurs 2.90 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#237209 28/02/2004 03:46
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11
V
stranger
stranger
V Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11
Quote
Oryginalnie wysłał Loop:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał szakatak:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał quper:
[qb]po 1.08 chcesz to grać ?? :eek: stop [/qb]
Handi, handi - było -13,5 pewnie do wieczorka podwyższą.[/qb]
Myslicie, ze bedzie az taka przewaga??...ja bardziej widze tu +13,5 dla Atlanty...mysle, ze powinni utrzymac sie w tym przedziale.
Pozdrawiam[/qb]
jak najbardziej popieram ale w NBA zawsze wszystko jest mozliwe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#237210 28/02/2004 04:57
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
[QUOTE]Oryginalnie wysłał quper:
[QB]Nie wiem co się tak uparliście na Over w Toronto ?? Dajcie jakieś uzasadnienie, bo narazie to każdy daje tylko typ.

Czy jakbys przeczytal 100 linijek wodolejstwa,zwanego czasem "analiza" to czulbys sie pewniej ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Obstawiamy jak zwykle na 80% na nos ,a na 20% biorac pod uwage pewne fakty (sklady,kontuzje,staty itd itp)
BTW jak masz zdrowe nerwy to graj np.undery na Raptors z progresem i spokojnie czekaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Ja mialem wczoraj zaj****** fart (jest juz sobota),trafilem nawet kupon z AKO = 30 na 2 bundeslige ,wiec z pewnym luzem postawilem pare dubli,z ktorych szczegolnie polecalbym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
SEA - PHO 1 (-5,0)
SAC - UTA 1 (-9,0)
ten zagralem za gruba kase,a za polowe tej grubej stawki jeszcze
MIL - MEM over 202,0
LAC - NY 1 (-3,5)
oraz
HOU - POR 2 (+5,0)
NO - IND 2 (+2,5)

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#237211 28/02/2004 07:42
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Underek Toronto aż miło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: za to Cleavleand spierd.... mi wieczór, mój under poszedł w las, bo jakiś baran musiał faulować McGradiego na 2sec przed końcem przy rzucie za 3 !! i mamy OT....

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, latajaca_holenderka, alfa, forty, aker, Sensei, $-man, ANZELMO, JelineK), 1,853 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,722
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1