|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,587
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,587 |
Dzisiejsze mecze to:
Orlando Magic - Cleveland Cavaliers Boston Celtics - Toronto Raptors New Orleans Hornets - Indiana Pacers Detroit Pistons - Atlanta Hawks Minnesota Timbervolves - Golden State Warriors Milwaukee Bucks - Memphis Grizzlies Houston Rockets - Portland Trail Blazers Seattle Supersonics - Phoenix Suns Sacramento Kings - Utah Jazz Los Angeles Clippers - New York Knicks
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
detroit - atlanta
The Hawks' roster is down to just eight healthy players.
ATLANTA HAWKS - Guard Wesley Person (knee) is expected to miss Friday's game against Detroit. Center Zeljko Rebraca (back) is expected to be sidelined until mid March. Forward Alan Henderson (back) is sidelined indefinitely. Guard Travis Hansen (foot) and forwards Chris Mills (heel) and Obinna Ekezie (Achilles) are on the injured list.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
po 1.08 chcesz to grać ?? :eek: 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
Oryginalnie wysłał quper: [qb]po 1.08 chcesz to grać ?? :eek:  [/qb] Handi, handi - było -13,5 pewnie do wieczorka podwyższą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 282
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 282 |
Oryginalnie wysłał szakatak: [qb] Oryginalnie wysłał quper: [qb]po 1.08 chcesz to grać ?? :eek:  [/qb] Handi, handi - było -13,5 pewnie do wieczorka podwyższą.[/qb] Myslicie, ze bedzie az taka przewaga??...ja bardziej widze tu +13,5 dla Atlanty...mysle, ze powinni utrzymac sie w tym przedziale. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Dzisiaj jest tyle meczów, i tyle "dobrych" zakładów, a ty chcesz grać nieprzewidywalne Detroit z handicupem -13pkt? To ja już wole zagrać Toronto under , tradycyjnie gram to od 3 ostatnich meczy Toronto i się na nich nie zawodze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Co prawda, może zagra Carter, ale moim zdaniem tylko przyczyni się do undera, gdyż Carter zawsze oddaje mnóstwo rzutów, nie żadko z bardzo słabym %, poza tym cały team będzie liczył na niego po powrocie... jedyne co martwi, to że Boston lubi sobie dużo rzucić... linia 176pkt...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
moje typki dopiero wieczorem, nie wiem czy zagram Atlante. We will see...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
Oryginalnie wysłał quper: [qb] Co prawda, może zagra Carter, ale [/qb] z tego co kojarze to Vince jest na injured list a to równa się 5 meczów out - odsiedział 4 więc jeszcze jeden na pewno nie zagra...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Oryginalnie wysłał szakatak: [qb] Oryginalnie wysłał quper: [qb] Co prawda, może zagra Carter, ale [/qb] z tego co kojarze to Vince jest na injured list a to równa się 5 meczów out - odsiedział 4 więc jeszcze jeden na pewno nie zagra...[/qb] IMO zagra,bo jesli Vince jest "Questionable" to z reguly gra. Tak czy owak postawie dzis na Toronto,bo jest kursik 3,85 ,a jak buki sie zorientuja ,że Carter zagra,to pewnie spadnie do 2 z ogonkiem. Do Raptorsuff dolaczam wygraną Cavaliers w Orlando i na takim dubelku AKO=8,43 jest warte zagrania. BTW Sacramento wczoraj było za 3,6 z Lakersami i niech żałuje ten,ktory mnie nie posluchal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A co do farciarskiego over 203,5 w meczu LAL - SAC moge powiedziec tylko tyle,ze overowy byl caly mecz i tylko 1 polufka 4 kwarty (19 PTS i 5:47 do konca)sprawila,ze obstawiajacy undera mogli miec nadzieje. Chcialbym jeszcze pogratulowac Szakatak'owi niezachwianej wiary w Maverick w ich potyczkach ze Spursami. Ja liczylem na wylom w tradycji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ,no i d*** blada. Jednak dzieki Kingsom w bardzo dobrym nastroju udalem sie do pracy..oczywiscie spoznilem sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Wiecej typuff podam pozniej,teraz ide troche pospac. Pozdrawiam amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
PODTRZYMUJE TO CO NAPISAŁEM O CARTERZE:
Vince jest "Questionable" owszem, ale I-L. Questionable for Feb. 29 vs. Boston.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344 |
Stawiam na Indiane, Nowy Jork i Memphis, dwa ostatnie z handicapem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662 |
Oryginalnie wysłał Pido: [qb]Stawiam na Indiane, Nowy Jork i Memphis, dwa ostatnie z handicapem.[/qb] do indiany sie zgadzam gdyz hornetsi graja bez mashburna i wesleya....... co do memphis to ja bym zagral raczej na milwaukke bilans mowi za siebie Grizzlies - 12-15 on the road; Bucks - 21-8 at home..........a co do new yorku mysle ze bez houstona i thomasa(ma nie grac podobno) nie wygraja z LAC...... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Oryginalnie wysłał Ben_Killa$: [qb][QUOTE]Oryginalnie wysłał Pido: [qb]Stawiam na Indiane, Nowy Jork i Memphis, dwa ostatnie z handicapem.[/qb] do indiany sie zgadzam gdyz hornetsi graja bez mashburna i wesleya....... Skad masz info o absencji Mashburna ? (ja nigdzie tego nie znalazlem). Ludziska !!! Dzis 10 meczykuff a wy spicie ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Na poczatek ode mnie dubelek punktowy ORL - CLE under 203,0 BOS - TOR over 175,5 Ze spotkan rozpoczynajacych sie jeszcze w "ludzkiej" porze zastanawiam sie nad handi na Detroit (wiadomo,ze w Hawks wystapia kucharz i spec od pompowania pilek,bo zawodnikuff nie ma nawet 10-ciu),ale....te tlooki pastewne maja zwyczaj przepieprzac przewage pod koniec meczu i kto wie czy nie zadowoli ich wygrana 8-10 punktami. Rozwazam teraz NO - IND 2 (nawet jak zagra Mashburn <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) MIL - MEM 1 Pozdrawiam amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
na wstepie powiem Wam, że nie "czuję" zupełnie dzisiejszych meczy, ale jak juz to:
Detroit Pistons - Atlanta Hawks 1 -13 - duży handi, ale Atlanta jak wygląda wszyscy wiedzą, a ja mam w pamięci mecz Atlanty z LAL 113-67 - wtedy cudem wszedl mi chyba overek, w każdym razie LAL rozjechali Atlante w I kwarcie 34-7 i było po meczu, mam nadzieję, że powtórzy się to dziś, no i jest Rasheed Wallace może poprowokuje przeciwników i zespół Atlanty jeszcze się odchudzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
New Orleans Hornets - Indiana Pacers - powyzej 178.5 punktow - ten over tak jakoś wpadł mi w oko, obie drużynki rzucają ostatnio ponad 90 więc nie widzę przeciwskazań na overka
reszta może jeszcze wieczorem, ale bardziej skłaniam się dziś ku NHL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174 |
Nie bede przesadzal wychodzi tak- jeden typ to lepiej niz 3 a dwa gorzej niz 5 wiec na dzisiaj tylko 2 troche przemyslane i bez tzw patriotyzmu(spurs) i maja jakies realne szanse wedlug mnie i nietylko. LA Clippers (-3.0) Cleveland (+2.0)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 250
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 250 |
Boston-Toronto(+7) /2/ @1.9
Boston-Toronto /over 175.5/ @1.9
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Nie wiem co się tak uparliście na Over w Toronto ?? Dajcie jakieś uzasadnienie, bo narazie to każdy daje tylko typ. Ja daje under Toronto i under Orlando... zobaczymy co z tego wyjdzie... Poza tym polecam na expekt : 00:55 Pierce Paul - Marshall Donyell Najwiecej punktow Boston vs Toronto NBA 1.35 2.90
Gram 2 za drobne gdyż: Marshall to 1 opcja w Toronto przy obecnym Duużym braku w składzie, natomiast Pierce ma jakiś drobny uraz, na 99% zagra, ale kurs 2.90 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11 |
Oryginalnie wysłał Loop: [qb] Oryginalnie wysłał szakatak: [qb] Oryginalnie wysłał quper: [qb]po 1.08 chcesz to grać ?? :eek:  [/qb] Handi, handi - było -13,5 pewnie do wieczorka podwyższą.[/qb] Myslicie, ze bedzie az taka przewaga??...ja bardziej widze tu +13,5 dla Atlanty...mysle, ze powinni utrzymac sie w tym przedziale. Pozdrawiam[/qb] jak najbardziej popieram ale w NBA zawsze wszystko jest mozliwe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
[QUOTE]Oryginalnie wysłał quper: [QB]Nie wiem co się tak uparliście na Over w Toronto ?? Dajcie jakieś uzasadnienie, bo narazie to każdy daje tylko typ.
Czy jakbys przeczytal 100 linijek wodolejstwa,zwanego czasem "analiza" to czulbys sie pewniej ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Obstawiamy jak zwykle na 80% na nos ,a na 20% biorac pod uwage pewne fakty (sklady,kontuzje,staty itd itp) BTW jak masz zdrowe nerwy to graj np.undery na Raptors z progresem i spokojnie czekaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Ja mialem wczoraj zaj****** fart (jest juz sobota),trafilem nawet kupon z AKO = 30 na 2 bundeslige ,wiec z pewnym luzem postawilem pare dubli,z ktorych szczegolnie polecalbym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> SEA - PHO 1 (-5,0) SAC - UTA 1 (-9,0) ten zagralem za gruba kase,a za polowe tej grubej stawki jeszcze MIL - MEM over 202,0 LAC - NY 1 (-3,5) oraz HOU - POR 2 (+5,0) NO - IND 2 (+2,5)
Pozdrawiam
amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Underek Toronto aż miło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: za to Cleavleand spierd.... mi wieczór, mój under poszedł w las, bo jakiś baran musiał faulować McGradiego na 2sec przed końcem przy rzucie za 3 !! i mamy OT....
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|