|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
Chicago - Memphis Dallas - Houston Golden State - Seattle Miami - Denver Milwaukee - LA Clippers New Jersey - New Orleans Portland - Boston
na razie widze nj -4.5, a co dalej wieczorkiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 133
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 133 |
Witam, dzisiaj znowu do roboty więc szybciutko:
Portland - Boston 1 (hc -5,5) .
Na temat formy obu drużyn nie będę się rozpisywał. Gra solidna drużyna zachodu z miernotami ze wschodu, jednak to co skłania mnie do tego typu to obserwacja gry drużyny Bostonu. Jak im w meczu idzie to idzie i nawiązują równorzędną walkę z przeciwnikiem, jednak jak im nie idzie, to nie potrafią się przełamać i odświeżyć grę, paprają już do końca. Portland to z kolei drużyna , która nie powinna dać Bostonowi rozwinąć skrzydeł i często będą ich karcić. Może to i trochę głupie, ale coś trzeba było napisać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> . Jednak do końca nie wiadomo jak wpłynie na grę Bostonu przybycie dwóch nowych zawodników z Detroit - mam nadzieję że bez efektów .
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433 |
Częstp wchodze na tą stronke jeśli szukam typów NBA [ bet.prv.pl] i dziś sie ukazał typ: New Orleans Hornets at New Jersey Nets New Orleans won its last at home over Washington 120-98. It catches Jersey in a no rest spot as the Nets travel back from last night's win in Toronto. Since 1996 the Hornets are 19-8 ATS on the road after making 12 or more three-point shots and 21-9 ATS on the road after scoring 110 or more points. TYP: 1 Mógby ktoś prze tłumaczyć... I powiedzieć coś o tym typie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
Tlumaczyc nie bede <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ale typ skomentuje... Na NJ przez ostatnie mecze zarobilem sporo grosza (centa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ). Po zmianie trenera ida jak burza. Kidd doskonale dogaduje sie z trenerem i cala druzyna ma 1 wspolny cel - wygrywanie. Jak widac wychodzi im to znakomicie i zblizaja sie wielkimi krokami do rekordu ligi, grajac zarowno swietnie w obronie jak i w ataku. Caly sklad lacznie ze zmiennikami gra rowno i nie schodza ponizej pewnego pulapu. Wiec nasuwa sie pytanie - kto moze ich pokonac? odpowiedz: oczywiscie minnesota <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ale dzis graja z NO, ktore mimo zmiazdzenia wizardsow, chyba nie dysponuje wystarczajacymi umiejetnosciami by zatrzymac netsow tymbardziej w ich wlasnej hali. pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
i tutaj zgadzam sie z Lokusem , wreszcie ktoś anty na entuzjazm co do grania New Orleans
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
więc:
New Jersey Nets - New Orleans Hornets 1 -4,5 - konsekwentnie na NJ - choć wielu upatruje kres serii wygranych dzisiaj... ja podejmuję ryzyko z ww. handi
Portland Trail Blazers - Boston Celtics 1 -5,5 - tak jak pisałem niedawno Blazers to już zupełnie inna drużyna, walczy dzielnie a Boston ostatnie dziesięć meczów 1-9?! no comments
Miami Heat - Denver Nuggets 1 - Heat to ta drużyna, któej All Star wychodzi na zdrowie, 2 wygrane po weekendzie, a Denver po weekendzie wygrana ze słabą Philą i porażka z Orlando - myślę, że dziś znowu polegnie na Florydzie
i let's have a party <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Oryginalnie wysłał SR: [qb]i tutaj zgadzam sie z Lokusem , wreszcie ktoś anty na entuzjazm co do grania New Orleans[/qb] To jest nas trzech <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> BTW marzy mi sie taki final sezonu NJ - MIN i najlepiej 4:3 dla Nets <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Wracam do powaznego grania,bo jak wiadomo po ASW nie gramy za duze stawki. Przyszedl,mysle juz czas,wiekszosc juz ochlonela po atrakcjach lunaparkowych w LA i bierze sie do grania. Ja pogram sobie dzis wyzej POR - BOS 1 CHI - MEM 2 MIA - DEN 1 i oczywiscie NJ - NO 1 Nie mialem czasu jeszcze przyjrzec sie dokladniej sferze under-overowej,ale na pewno zapodam POR - BOS over 192,0 tyle tylko,ze to wynika z taktyki progresu (tak sobie dorabiam na <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: & <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: ), natomiast ,na pierwszy rzut oka widze dzis przewage overkuff i tak ze 2 : DAL - HOU over 191,0 GS - SEA over 198,5 Teraz zasuwam do livescore'a ,bo postawilem 3 remisy w Primiera Division i do zaj**** wygranej brakuje tylko bramki dla Celty (pewnie nie wygram tego,ale poemocjonowac sie mozna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) Pozdrawiam amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727 |
Miami-Denver over 188 :4gw:
Miami ostatnio zdobywa sporo punktów
wczoraj Miami-Atlanta 217 Miami-Utah 183 - a jak wiadomo Utah gra bardzo defensywną piłkę
Denver trochę cieniuje (tzn już nie zdobywa tylu punktów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) Denver-Orlando 200 , choć po połowie było 113 punktów. Skupienie się na defensywie nie wyszło na dobre Nuggets , więc dzisiaj powinni grać 'cios za cios' <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .
Over !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371 |
:5gw:
A ja dodam od siebie, bez analizy:
Chicago-Memphis - poniżej 191
Dallas-Houston 2
GS-Seatle - poniżej 198.5
Milwaukee-Clippers 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624 |
Witam. Panowie, dziś stoimy po przeciwnych stronach frontu. Davis i spółka + 6- cio punktowe handi to za dużo jak dla NJ. Ja widzę 2 postawowe czynniki, dzięki którym Netsi przegrają: 1 - są zmęczeni, bo grali wczoraj nad wyraz zacięty mecz z Toronto[dopiero w końcówce mieli luzy]. 2 powód? Grają z New Orleansem! A to nie byle jaka drużyna. Davis wymiata, Mashburn wymiata, Magloire prawie wymiata <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> I reszta zawodników, którzy może nie są gwiazdami, ale porządnie odwalają czarną robotę, by Davis i Mashburn mogli błyszczeć.
PS: Zapraszam na quasi chat i komentarze w czasie meczu
Pozdrawiam /MF/
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 330
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2003
Posty: 330 |
No nic dozuce tu troche swego grosza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> stawka : 10 PLN możliwa wygrana: 37.05 PLN data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs Milwaukee Bucks - Los Angeles Clippers NBA 2 (+7.0) 1.95 Chicago Bulls - Memphis Grizzlies NBA 1 (+4.5) 1.90 ------------------------------------------------------------------ system: 2/3 pokaż szczegóły kuponu stawka : 30.00 PLN możliwa wygrana: 73.70 PLN data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs New Jersey Nets - New Orleans Hornets NBA 1 1.53 Miami Heat - Denver Nuggets NBA 1 1.72 Dallas Mavericks - Houston Rockets NBA 1 1.46
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam, Sam czaiłem się aby postawić Netsów, ale znalazłem troche niepokojącą wiadomość:
02/21/2004 Kenyon Martin PF Sinus infection
Questionable for Feb. 21 vs. New Orleans
W ostatnim meczu z Toronto grał tylko 24min, miał 6pkt i 2!! zbiórki.. mimo to Netsi wygrali gładko, ale dzisiaj bez niego może być ciężko...Toronto bez Cartera to nie Hornetsi w pełnym składzie. Bądź co bądź Martin jest najlepszym strzelcem i zbierającym drużyny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624 |
Mimo, że wierzę w zwycięstwo Hornetsów, to jednak nie przywiązywałbym większej wagi do ewentualnej absencji Martina. Wczoraj grał kiepsko, więc dziś przeciwko dużo lepszej defensywie też wiele by nie pokazał. Byćmoże ma jakiś uraz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Jedno wien na pewno: będzie to zacięty mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
:4gw: Martin Kenyon - Mashburn Jamal 1.40 Expekt :4gw:
Pozdrawiam /MF/
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 174
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2003
Posty: 174 |
Czy myslicie ze taki dubelek: Dallas i Portland mozna spokojnie dac za troche kaski? Z gory dzieki za opinie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Keyon Martin gra, narazie nie zachwyca, w połowie drugiej kwarty zaledwie 3pkt... ale Mashburn <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: 2-9 z gry...4pkt i 2 faule... mam nadzieje że się chłopak weźmie w kupe, bo poszło pare złotych w expekcie na niego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 330
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2003
Posty: 330 |
Oryginalnie wysłał mbraders: [qb]No nic dozuce tu troche swego grosza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> stawka : 10 PLN możliwa wygrana: 37.05 PLN data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs Milwaukee Bucks - Los Angeles Clippers NBA 2 (+7.0) 1.95 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Chicago Bulls - Memphis Grizzlies NBA 1 (+4.5) 1.90 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ------------------------------------------------------------------ system: 2/3 pokaż szczegóły kuponu stawka : 30.00 PLN możliwa wygrana: 73.70 PLN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs New Jersey Nets - New Orleans Hornets NBA 1 1.53 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Miami Heat - Denver Nuggets NBA 1 1.72 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Dallas Mavericks - Houston Rockets NBA 1 1.46 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
Oryginalnie wysłał szakatak: [qb]więc:
New Jersey Nets - New Orleans Hornets 1 -4,5 - konsekwentnie na NJ - choć wielu upatruje kres serii wygranych dzisiaj... ja podejmuję ryzyko z ww. handi
Portland Trail Blazers - Boston Celtics 1 -5,5 - tak jak pisałem niedawno Blazers to już zupełnie inna drużyna, walczy dzielnie a Boston ostatnie dziesięć meczów 1-9?! no comments
Miami Heat - Denver Nuggets 1 - Heat to ta drużyna, któej All Star wychodzi na zdrowie, 2 wygrane po weekendzie, a Denver po weekendzie wygrana ze słabą Philą i porażka z Orlando - myślę, że dziś znowu polegnie na Florydzie
i let's have a party <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] tego potrzebowałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|