Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#237316 21/02/2004 19:08
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Chicago - Memphis
Dallas - Houston
Golden State - Seattle
Miami - Denver
Milwaukee - LA Clippers
New Jersey - New Orleans
Portland - Boston

na razie widze nj -4.5, a co dalej wieczorkiem

Bonus: Unibet
#237317 21/02/2004 21:30
Dołączył: Mar 2003
Posty: 133
B
member
member
B Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 133
Witam, dzisiaj znowu do roboty więc szybciutko:

Portland - Boston 1 (hc -5,5) .

Na temat formy obu drużyn nie będę się rozpisywał. Gra solidna drużyna zachodu z miernotami ze wschodu, jednak to co skłania mnie do tego typu to obserwacja gry drużyny Bostonu. Jak im w meczu idzie to idzie i nawiązują równorzędną walkę z przeciwnikiem, jednak jak im nie idzie, to nie potrafią się przełamać i odświeżyć grę, paprają już do końca. Portland to z kolei drużyna , która nie powinna dać Bostonowi rozwinąć skrzydeł i często będą ich karcić. Może to i trochę głupie, ale coś trzeba było napisać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> . Jednak do końca nie wiadomo jak wpłynie na grę Bostonu przybycie dwóch nowych zawodników z Detroit - mam nadzieję że bez efektów .

Pozdrawiam

#237318 21/02/2004 22:30
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
Częstp wchodze na tą stronke jeśli szukam typów NBA [bet.prv.pl] i dziś sie ukazał typ:
New Orleans Hornets at New Jersey Nets

New Orleans won its last at home over Washington 120-98. It catches Jersey in a no rest spot as the Nets travel back from last night's win in Toronto. Since 1996 the Hornets are 19-8 ATS on the road after making 12 or more three-point shots and 21-9 ATS on the road after scoring 110 or more points.

TYP: 1

Mógby ktoś prze tłumaczyć...
I powiedzieć coś o tym typie...

#237319 21/02/2004 22:45
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Tlumaczyc nie bede <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ale typ skomentuje...
Na NJ przez ostatnie mecze zarobilem sporo grosza (centa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ). Po zmianie trenera ida jak burza. Kidd doskonale dogaduje sie z trenerem i cala druzyna ma 1 wspolny cel - wygrywanie. Jak widac wychodzi im to znakomicie i zblizaja sie wielkimi krokami do rekordu ligi, grajac zarowno swietnie w obronie jak i w ataku. Caly sklad lacznie ze zmiennikami gra rowno i nie schodza ponizej pewnego pulapu. Wiec nasuwa sie pytanie - kto moze ich pokonac? odpowiedz: oczywiscie minnesota <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ale dzis graja z NO, ktore mimo zmiazdzenia wizardsow, chyba nie dysponuje wystarczajacymi umiejetnosciami by zatrzymac netsow tymbardziej w ich wlasnej hali.
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#237320 22/02/2004 00:42
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
i tutaj zgadzam sie z Lokusem , wreszcie ktoś anty na entuzjazm co do grania New Orleans

#237321 22/02/2004 00:45
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
więc:

New Jersey Nets - New Orleans Hornets 1 -4,5 - konsekwentnie na NJ - choć wielu upatruje kres serii wygranych dzisiaj... ja podejmuję ryzyko z ww. handi

Portland Trail Blazers - Boston Celtics 1 -5,5 - tak jak pisałem niedawno Blazers to już zupełnie inna drużyna, walczy dzielnie a Boston ostatnie dziesięć meczów 1-9?! no comments

Miami Heat - Denver Nuggets 1 - Heat to ta drużyna, któej All Star wychodzi na zdrowie, 2 wygrane po weekendzie, a Denver po weekendzie wygrana ze słabą Philą i porażka z Orlando - myślę, że dziś znowu polegnie na Florydzie

i let's have a party <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#237322 22/02/2004 02:59
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał SR:
[qb]i tutaj zgadzam sie z Lokusem , wreszcie ktoś anty na entuzjazm co do grania New Orleans[/qb]
To jest nas trzech <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

BTW marzy mi sie taki final sezonu
NJ - MIN
i najlepiej 4:3 dla Nets <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Wracam do powaznego grania,bo jak wiadomo po ASW nie gramy za duze stawki.
Przyszedl,mysle juz czas,wiekszosc juz ochlonela po atrakcjach lunaparkowych w LA i bierze sie do grania.

Ja pogram sobie dzis wyzej
POR - BOS 1
CHI - MEM 2
MIA - DEN 1
i oczywiscie
NJ - NO 1

Nie mialem czasu jeszcze przyjrzec sie dokladniej sferze under-overowej,ale na pewno zapodam
POR - BOS over 192,0
tyle tylko,ze to wynika z taktyki progresu (tak sobie dorabiam na <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: & <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: ),
natomiast ,na pierwszy rzut oka widze dzis przewage overkuff i tak ze 2 :
DAL - HOU over 191,0
GS - SEA over 198,5

Teraz zasuwam do livescore'a ,bo postawilem 3 remisy w Primiera Division i do zaj**** wygranej brakuje tylko bramki dla Celty (pewnie nie wygram tego,ale poemocjonowac sie mozna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> )

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#237323 22/02/2004 03:01
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Miami-Denver over 188 :4gw:

Miami ostatnio zdobywa sporo punktów

wczoraj
Miami-Atlanta 217
Miami-Utah 183 - a jak wiadomo Utah gra bardzo defensywną piłkę

Denver trochę cieniuje (tzn już nie zdobywa tylu punktów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )
Denver-Orlando 200 , choć po połowie było 113 punktów. Skupienie się na defensywie nie wyszło na dobre Nuggets , więc dzisiaj powinni grać 'cios za cios' <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .

Over !!

#237324 22/02/2004 03:31
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
:5gw:

A ja dodam od siebie, bez analizy:

Chicago-Memphis - poniżej 191

Dallas-Houston 2

GS-Seatle - poniżej 198.5

Milwaukee-Clippers 2

#237325 22/02/2004 04:04
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
Witam. Panowie, dziś stoimy po przeciwnych stronach frontu. Davis i spółka + 6- cio punktowe handi to za dużo jak dla NJ. Ja widzę 2 postawowe czynniki, dzięki którym Netsi przegrają: 1 - są zmęczeni, bo grali wczoraj nad wyraz zacięty mecz z Toronto[dopiero w końcówce mieli luzy]. 2 powód? Grają z New Orleansem! A to nie byle jaka drużyna. Davis wymiata, Mashburn wymiata, Magloire prawie wymiata <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> I reszta zawodników, którzy może nie są gwiazdami, ale porządnie odwalają czarną robotę, by Davis i Mashburn mogli błyszczeć.

PS: Zapraszam na quasi chat i komentarze w czasie meczu

Pozdrawiam /MF/

#237326 22/02/2004 04:07
Dołączył: Feb 2003
Posty: 330
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 330
No nic dozuce tu troche swego grosza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
stawka : 10 PLN
możliwa wygrana: 37.05 PLN
data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs
Milwaukee Bucks - Los Angeles Clippers NBA 2 (+7.0) 1.95
Chicago Bulls - Memphis Grizzlies NBA 1 (+4.5) 1.90
------------------------------------------------------------------
system: 2/3 pokaż szczegóły kuponu
stawka : 30.00 PLN
możliwa wygrana: 73.70 PLN
data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs
New Jersey Nets - New Orleans Hornets NBA 1 1.53
Miami Heat - Denver Nuggets NBA 1 1.72
Dallas Mavericks - Houston Rockets NBA 1 1.46

#237327 22/02/2004 04:20
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam,
Sam czaiłem się aby postawić Netsów, ale znalazłem troche niepokojącą wiadomość:

02/21/2004 Kenyon Martin PF Sinus infection

Questionable for Feb. 21 vs. New Orleans

W ostatnim meczu z Toronto grał tylko 24min, miał 6pkt i 2!! zbiórki.. mimo to Netsi wygrali gładko, ale dzisiaj bez niego może być ciężko...Toronto bez Cartera to nie Hornetsi w pełnym składzie. Bądź co bądź Martin jest najlepszym strzelcem i zbierającym drużyny.

#237328 22/02/2004 04:27
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
Mimo, że wierzę w zwycięstwo Hornetsów, to jednak nie przywiązywałbym większej wagi do ewentualnej absencji Martina. Wczoraj grał kiepsko, więc dziś przeciwko dużo lepszej defensywie też wiele by nie pokazał. Byćmoże ma jakiś uraz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Jedno wien na pewno: będzie to zacięty mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

:4gw: Martin Kenyon - Mashburn Jamal 1.40 Expekt :4gw:

Pozdrawiam /MF/

#237329 22/02/2004 04:50
Dołączył: Feb 2003
Posty: 174
J
member
member
J Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 174
Czy myslicie ze taki dubelek: Dallas i Portland mozna spokojnie dac za troche kaski?
Z gory dzieki za opinie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#237330 22/02/2004 06:16
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Keyon Martin gra, narazie nie zachwyca, w połowie drugiej kwarty zaledwie 3pkt... ale Mashburn <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: 2-9 z gry...4pkt i 2 faule... mam nadzieje że się chłopak weźmie w kupe, bo poszło pare złotych w expekcie na niego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#237331 22/02/2004 12:49
Dołączył: Feb 2003
Posty: 330
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 330
Quote
Oryginalnie wysłał mbraders:
[qb]No nic dozuce tu troche swego grosza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
stawka : 10 PLN
możliwa wygrana: 37.05 PLN
data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs
Milwaukee Bucks - Los Angeles Clippers NBA 2 (+7.0) 1.95 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Chicago Bulls - Memphis Grizzlies NBA 1 (+4.5) 1.90 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
------------------------------------------------------------------
system: 2/3 pokaż szczegóły kuponu
stawka : 30.00 PLN
możliwa wygrana: 73.70 PLN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs
New Jersey Nets - New Orleans Hornets NBA 1 1.53 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Miami Heat - Denver Nuggets NBA 1 1.72 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Dallas Mavericks - Houston Rockets NBA 1 1.46 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]

#237332 22/02/2004 14:59
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Quote
Oryginalnie wysłał szakatak:
[qb]więc:

New Jersey Nets - New Orleans Hornets 1 -4,5 - konsekwentnie na NJ - choć wielu upatruje kres serii wygranych dzisiaj... ja podejmuję ryzyko z ww. handi

Portland Trail Blazers - Boston Celtics 1 -5,5 - tak jak pisałem niedawno Blazers to już zupełnie inna drużyna, walczy dzielnie a Boston ostatnie dziesięć meczów 1-9?! no comments

Miami Heat - Denver Nuggets 1 - Heat to ta drużyna, któej All Star wychodzi na zdrowie, 2 wygrane po weekendzie, a Denver po weekendzie wygrana ze słabą Philą i porażka z Orlando - myślę, że dziś znowu polegnie na Florydzie

i let's have a party <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
tego potrzebowałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, Lukasz111, latajaca_holenderka, kamel, burbon, betowiec, wHiTe_StAr, forty), 2,858 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,443
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1