Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 17 1 2 3 4 5 16 17
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by gomes
Na do niedawna co jakis czas odwiedzalem na TTKFie, ale ostatnio brak czasu. Nie wiem w jakim aspekcie pytasz ale ja uczeszczalem za free w ramach uniwerku wink

jak to za free? tongue ja musiałem płacić confused

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Sorry za kolejny post z rzędu, ale przypomniało mi się. Gdzie są Łęgi Dębińskie, jak tam dotrzeć? Juwenalia tam się będą odbywać tongue

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Miejsce – tj. nadbrzeże Warty znajdujące się po prawej stronie Mostu Królowej Jadwigi dla ruchu zorientowanego ze śródmieścia w kierunku Rataj.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110
Trzeba miec dobre uklady z trenerem z wuefu smile prowadzi tez zajecia na silke i sie mozna wbijac jak Ci pasuje godzinowo wink

Łęgi Dębińskie są nad Wartą przy Drodze Dębińskiej i Piastowskiej (chyba od niej jest wejscie - jeszcze nie odwiedzalem). Wysiadasz na awuefie i cisniesz na Wilde grin napewno znajdziesz bez problemu w czwartek smile

p.s. moze jakies poznanskie piwko mecz.peelowe z okazji juwenaliow? piwo

Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
wlasnie, wlasnie. Odnosnie Juwenaliow, kiedy sa? Ostry ma byc - kiedy? grin

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
ja, jeżeli się w ogóle pojawię w czwartek, to raczej lajotowo, bo w piątek do roboty. No, ale w piątek... wink jeszcze pomyślę. powinienem się uczyć :/

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
no, ale możemy się jakoś ustawić w czwartek. Tylko, żebym zdążył wrócić do chaty i się z garniaka rozebrać wink

Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
tez bym sie spotkal na juvenaliach w sumie w piatek planowalem isć ?

Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110
@odgdog ja mam w przyszlym tygodniu trzy kola zaliczeniowe wiec tez teoretycznie powinienem sie uczyc w weekend a jak bedzie to zobaczymy wink

Ostry w czwartek z Pokahontaz, Killa kela i Vavamuffin. szczegoly http://juwenalia.poznan.pl/index.php

aha no i jezeli bedziecie uczestniczyli w pochodzie grin to na 100% traficie na łęgi laugh

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
hehe... jeszcze te loty red bulla wypadają w niedzielę. To co? jakiś mini zlot? Tylko, żeby nie było takich numerów jak u tych tam na górze działu wink

Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Originally Posted by gomes
@odgdog ja mam w przyszlym tygodniu trzy kola zaliczeniowe wiec tez teoretycznie powinienem sie uczyc w weekend a jak bedzie to zobaczymy wink

Ostry w czwartek z Pokahontaz, Killa kela i Vavamuffin. szczegoly http://juwenalia.poznan.pl/index.php

aha no i jezeli bedziecie uczestniczyli w pochodzie grin to na 100% traficie na łęgi laugh
podobne ekipy byly w Olsztynie wink

Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110
Originally Posted by odgdog
hehe... jeszcze te loty red bulla wypadają w niedzielę. To co? jakiś mini zlot? Tylko, żeby nie było takich numerów jak u tych tam na górze działu wink

o cholera, faktycznie (a jeszcze Roland trwa, potem Euro...)
Tez nie mieli kiedy sesji zrobic laugh
Mini zlot jak najbardziej, ale kazdy bedzie spal u siebie (albo na łęgach laugh ) to i zaliczek nikt zbieral nie bedzie wink

Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Originally Posted by gomes
Originally Posted by odgdog
hehe... jeszcze te loty red bulla wypadają w niedzielę. To co? jakiś mini zlot? Tylko, żeby nie było takich numerów jak u tych tam na górze działu wink

o cholera, faktycznie (a jeszcze Roland trwa, potem Euro...)
Tez nie mieli kiedy sesji zrobic laugh
Mini zlot jak najbardziej, ale kazdy bedzie spal u siebie (albo na łęgach laugh ) to i zaliczek nikt zbieral nie bedzie wink
grin

Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
veteran
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
Popieram pomysł mini zlotu poznańskiego.
Kiedyś (chyba we wrześniu) taki miał miejsce. Jeśli dobrze pamiętam to był Korver, Gomes, Kobiash i jeszcze ktoś.
A i jeszcze był wypad na mecz Lecha - gościnna wizyta Kameleona.
To jak się Panowie umawiamy, czwartek czy piątek??

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
muzycznie bardziej pasuje mi czwartek
alkoholowo - piątek

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Poczekajcie na mnie grin

Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
bardziej piatek niesety praca frown

Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
veteran
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
Originally Posted by lupus
Poczekajcie na mnie grin


A kiedy będziesz??

Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110
Originally Posted by pszek
Originally Posted by lupus
Poczekajcie na mnie grin


A kiedy będziesz??


i to jest fundamentalne pytanie grin

mi na dzien dzisiejszy praktycznie odpowiada alkoholowo i nie tylko kazdy dzien smile wiec niech wypowiedza sie ci, ktorym moze np. tylko jeden dzien pasowac

tak pozatym to mile widziani beda wszyscy chetni forumowicze, prawda? smile
wiec sie ujawniac, wpisywac i tak dalej grin

Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
wiec ja jestem za Piatkiem wink

Strona 3 z 17 1 2 3 4 5 16 17

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, betowiec, latajaca_holenderka, aker, burbon, alfa, rafal08, Lukasz111, $-man, ElNinho[mmdea]), 3,025 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,748
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1