|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977 |
Oryginalnie wysłał szakatak: [qb]Cleveland Cavaliers - New Jersey Nets -3.5 2 - NJ is on fire...
Orlando Magic - Miami Heat +4 2 - obie drużynki słabo grają, ale myślę, że pierwsze przebudzi się Miami, a po drugie moęe T-Mac jest już myslami z All Star? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] czyzby klon Daniela? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 133
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 133 |
Kobe nawet jeżeli będzie grał to nie będzie mocnym wzmocnieniem dla drużyny, gdyż jeszcze na wtorkowym treningu rzucał piłkę ... lewą ręką. Mieć ponad tydzień rozbrat z treningmi rzutowymi to nie za dobrze.
Powracając do typów: MEM - LAC over 201,5 , typ który od razu mi sie rzucił dzisiaj w oczy, dwie mocno owerowe drużyny, ale żeby nie przedobrzyć to zagram to spokojnie, bo sie okaze ze będzie tak jak w ostatnim meczu MEM-DEN, dwie overowe i 170pktów czy tam ile. Mimo wszystko uwaam że jeżeli zagrają nawt na średnim procencie rzutów i strat to bedzie spoko
GS - PHO - tutaj jedyneczka, -5,5 to troche dużo ale moim zdaniem gra warta świeczki, jednak też ostrożnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 151
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2002
Posty: 151 |
Na dzis mam typ może dość oczywisty , ale wydaje się prawie pewny : Hamilton Richard - Stojakovic Predrag 2 , kurs na Peje 1,3(Ekspekt) . Ale nie widze tu innego roziązania niż przewaga Stojakowicia.(
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 150
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2003
Posty: 150 |
Oryginalnie wysłał Mario_B: [qb]No to teraz to sie zakreciłem - jak jest roznica pomiedzy punktem a koszem ?[/qb] rozwaliles mnie tym pytaniem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Oryginalnie wysłał Blaster: [qb] MEM - LAC over 201,5 , typ który od razu mi sie rzucił dzisiaj w oczy, dwie mocno owerowe drużyny, ale żeby nie przedobrzyć to zagram to spokojnie, bo sie okaze ze będzie tak jak w ostatnim meczu MEM-DEN, dwie overowe i 170pktów czy tam ile. Mimo wszystko uwaam że jeżeli zagrają nawt na średnim procencie rzutów i strat to bedzie spoko [/qb] Nie jest tak różowo jak piszesz. Memphis w domu 17 razy poniżej 201 pkt (8 powyżej) LAC na wyjazdach 17 razy poniżej 201 pkt(7 powyżej). Tak czy inaczej to raczej No bet, choć lepiej chyba dawać under.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Memphis w domu 17 razy poniżej 201 pkt (8 powyżej) LAC na wyjazdach 17 razy poniżej 201 pkt(7 powyżej). Tak czy inaczej to raczej No bet, choć lepiej chyba dawać under.[/QB][/QUOTE]
Zgadzam sie,natomiast ja zagram ten mecz za spora kwote ,ale na... MEM - LAC (+8,0)
Dzis za stufke gram CLE - NJ 2
Nastepnie dubel underowy (srednia stawka) DET - SAC UTA - MIN
Na koniec triple fuksiarski (1/4 stawki)
ORL - MIA 2 PHI - WAS 2 Boozer - Martin (more rpg) 2
Pozdrawiam
amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,186
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,186 |
orlando <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: cwele <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 995
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2004
Posty: 995 |
[QUOTE]Oryginalnie wysłał dennis: [qb]druga promocja: kirlienko - cassell 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: za uleb... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb][/QUOT
SaMi GoD BleSs YoU
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 133
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 133 |
Oryginalnie wysłał donic: [qb] Oryginalnie wysłał Blaster: [qb] MEM - LAC over 201,5 , typ który od razu mi sie rzucił dzisiaj w oczy, dwie mocno owerowe drużyny, ale żeby nie przedobrzyć to zagram to spokojnie, bo sie okaze ze będzie tak jak w ostatnim meczu MEM-DEN, dwie overowe i 170pktów czy tam ile. Mimo wszystko uwaam że jeżeli zagrają nawt na średnim procencie rzutów i strat to bedzie spoko [/qb] Nie jest tak różowo jak piszesz. Memphis w domu 17 razy poniżej 201 pkt (8 powyżej) LAC na wyjazdach 17 razy poniżej 201 pkt(7 powyżej). Tak czy inaczej to raczej No bet, choć lepiej chyba dawać under.[/qb] Jakby ciągle rzucali powyżej 201 to linia musiałaby być 220. Troche inaczej się to analizuje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
under w Utah i Detroit trafiony , ale za to nie bylo undera w New Jersey a B.Davis sie juz chyba wykurował <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: bo po 29 pkt rowno z Marburym.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
[/qb][/QUOTE]czyzby klon Daniela? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/QB][/QUOTE]
pudło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
Oryginalnie wysłał szakatak: [qb]jako kibic LAL na początek póki kurs wysoki:
Houston Rockets - Los Angeles Lakers 2 1.92
mam nadzieję, że wróci Kobe - a jak powiedział Gary Payton jeszcze nie widział na treningu takiego zapału w oczach Kobiego i Shaqa od początku sezonu...[/qb] Houston Rockets - Los Angeles Lakers 102-87 TEXAS CHAINSAW MASSACRE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka