Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#237512 12/02/2004 03:02
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
Quote
Oryginalnie wysłał szakatak:
[qb]Cleveland Cavaliers - New Jersey Nets -3.5
2 - NJ is on fire...

Orlando Magic - Miami Heat +4 2 - obie drużynki słabo grają, ale myślę, że pierwsze przebudzi się Miami, a po drugie moęe T-Mac jest już myslami z All Star? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
czyzby klon Daniela? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#237513 12/02/2004 03:26
Dołączył: Mar 2003
Posty: 133
B
member
member
B Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 133
Kobe nawet jeżeli będzie grał to nie będzie mocnym wzmocnieniem dla drużyny, gdyż jeszcze na wtorkowym treningu rzucał piłkę ... lewą ręką. Mieć ponad tydzień rozbrat z treningmi rzutowymi to nie za dobrze.

Powracając do typów:
MEM - LAC over 201,5 , typ który od razu mi sie rzucił dzisiaj w oczy, dwie mocno owerowe drużyny, ale żeby nie przedobrzyć to zagram to spokojnie, bo sie okaze ze będzie tak jak w ostatnim meczu MEM-DEN, dwie overowe i 170pktów czy tam ile. Mimo wszystko uwaam że jeżeli zagrają nawt na średnim procencie rzutów i strat to bedzie spoko

GS - PHO - tutaj jedyneczka, -5,5 to troche dużo ale moim zdaniem gra warta świeczki, jednak też ostrożnie

#237514 12/02/2004 03:36
Dołączył: Sep 2002
Posty: 151
A
member
member
A Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 151
Na dzis mam typ może dość oczywisty , ale wydaje się prawie pewny :
Hamilton Richard - Stojakovic Predrag 2 , kurs na Peje 1,3(Ekspekt) . Ale nie widze tu innego roziązania niż przewaga Stojakowicia.(

#237515 12/02/2004 03:45
Dołączył: Sep 2003
Posty: 150
O
OH2 Offline
member
member
O Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 150
Quote
Oryginalnie wysłał Mario_B:
[qb]No to teraz to sie zakreciłem - jak jest roznica pomiedzy punktem a koszem ?[/qb]
rozwaliles mnie tym pytaniem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#237516 12/02/2004 04:06
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Quote
Oryginalnie wysłał Blaster:
[qb]
MEM - LAC over 201,5 , typ który od razu mi sie rzucił dzisiaj w oczy, dwie mocno owerowe drużyny, ale żeby nie przedobrzyć to zagram to spokojnie, bo sie okaze ze będzie tak jak w ostatnim meczu MEM-DEN, dwie overowe i 170pktów czy tam ile. Mimo wszystko uwaam że jeżeli zagrają nawt na średnim procencie rzutów i strat to bedzie spoko
[/qb]
Nie jest tak różowo jak piszesz.

Memphis w domu 17 razy poniżej 201 pkt (8 powyżej)
LAC na wyjazdach 17 razy poniżej 201 pkt(7 powyżej). Tak czy inaczej to raczej No bet, choć lepiej chyba dawać under.

#237517 12/02/2004 04:32
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Memphis w domu 17 razy poniżej 201 pkt (8 powyżej)
LAC na wyjazdach 17 razy poniżej 201 pkt(7 powyżej). Tak czy inaczej to raczej No bet, choć lepiej chyba dawać under.[/QB][/QUOTE]

Zgadzam sie,natomiast ja zagram ten mecz za spora kwote ,ale na...
MEM - LAC (+8,0)

Dzis za stufke gram
CLE - NJ 2

Nastepnie dubel underowy (srednia stawka)
DET - SAC
UTA - MIN

Na koniec triple fuksiarski (1/4 stawki)

ORL - MIA 2
PHI - WAS 2
Boozer - Martin (more rpg) 2

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#237518 12/02/2004 07:03
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,186
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,186
orlando <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: cwele <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#237519 12/02/2004 09:52
Dołączył: Jan 2004
Posty: 995
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 995
[QUOTE]Oryginalnie wysłał dennis:
[qb]druga promocja:
kirlienko - cassell 2
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: za uleb... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb][/QUOT

SaMi GoD BleSs YoU

#237520 12/02/2004 11:17
Dołączył: Mar 2003
Posty: 133
B
member
member
B Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 133
Quote
Oryginalnie wysłał donic:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Blaster:
[qb]
MEM - LAC over 201,5 , typ który od razu mi sie rzucił dzisiaj w oczy, dwie mocno owerowe drużyny, ale żeby nie przedobrzyć to zagram to spokojnie, bo sie okaze ze będzie tak jak w ostatnim meczu MEM-DEN, dwie overowe i 170pktów czy tam ile. Mimo wszystko uwaam że jeżeli zagrają nawt na średnim procencie rzutów i strat to bedzie spoko
[/qb]
Nie jest tak różowo jak piszesz.

Memphis w domu 17 razy poniżej 201 pkt (8 powyżej)
LAC na wyjazdach 17 razy poniżej 201 pkt(7 powyżej). Tak czy inaczej to raczej No bet, choć lepiej chyba dawać under.[/qb]
Jakby ciągle rzucali powyżej 201 to linia musiałaby być 220. Troche inaczej się to analizuje.

#237521 12/02/2004 13:28
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
under w Utah i Detroit trafiony , ale za to nie bylo undera w New Jersey a B.Davis sie juz chyba wykurował <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: bo po 29 pkt rowno z Marburym.

#237522 12/02/2004 13:51
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
[/qb][/QUOTE]czyzby klon Daniela? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/QB][/QUOTE]

pudło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#237523 12/02/2004 16:03
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Quote
Oryginalnie wysłał szakatak:
[qb]jako kibic LAL na początek póki kurs wysoki:

Houston Rockets - Los Angeles Lakers 2 1.92

mam nadzieję, że wróci Kobe - a jak powiedział Gary Payton jeszcze nie widział na treningu takiego zapału w oczach Kobiego i Shaqa od początku sezonu...[/qb]
Houston Rockets - Los Angeles Lakers 102-87
TEXAS CHAINSAW MASSACRE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Lukasz111, 11kera11, burbon), 2,676 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,866
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1