|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174 |
Co sadzicie o tych typach? Lakers-76ers O 179 Spurs-SSonics O 186
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
Oryginalnie wysłał Pro-to-typ.: [qb]Co sadzicie o tych typach? Lakers-76ers O 179 Spurs-SSonics O 186[/qb] Lakers po wczorajszej dogrywce są na pewno zmęczeni - w końcu grali generalnie tylko 2 "weterani" - więc overek może nie wejść. Chyba, że Kobe wróci, ale z pociętym palcem chyba nie porzuca?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
Kobe jest na injured list, więc nie zagra.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
Seattle SuperSonics - San Antonio Spurs 2 1.5 Seatle po prostu nie ma szans w konfontacji z tak dobrą drużyną jak San Antonio.Myśle że chłopaki z Texasu nie pozwolą sie za bardzo rozrzucać Supersonicsom i przypilnują zeby wynik nie był za wysoki a co za tym idzie , żeby oni wygrali.Ostatni SA dobrze na wyjazdach i tego sie trzymam.Seatle u siebie pokonuje druzyny typu Chicago , Golden State czy ledwie Cliperrs i na Spurs im zabraknie.Ostatnie spotkania h2h obojetnie czy u siebie czy na wyjeździe Spurs rozstrzygają na swoją korzyść takze ...
co do tego meczu można dać jeszcze under 186 lub SA -5 , ale ja wole spokojna pewna , czystą 2. pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682 |
*Philadelphia - LA Laker, powyżej 180pkt, k 1.90
*Daniels Antonio - Ginobili Emmanuel, najwiecej punktów, typ 1, k 1.65 myśle że Daniels powinień dziś 'coś' rzucić swoim 'byłym' kolegom z San Antonio <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
puszczam to za małe stawki, z powodu małej liczby meczy dziś, tak dla sportu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
A moim zdaniem w meczu LA-phila padnie under i tak tez postawie! dzis bez analizy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371 |
Tez krotko: Seatle- San Antonio 2(-3.5) @1.90
Philadelphia-LA Lakers- powyzej 180, @1.90
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682 |
no chyba jednak będzie under w Philadelphii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
Oryginalnie wysłał Lokus: [qb]A moim zdaniem w meczu LA-phila padnie under i tak tez postawie! dzis bez analizy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb] no i typ przeciw calemu swiatu wszedl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> 96:73 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624 |
Ale dziś była fuksiarska noc. Dałem: - under 186.5 w meczu Seattle-San Antonio (padło 186 pkt) - Allen under 22.5 (rzucił 22 pkt) - Duncan-Allen 1 (Duncan rzucił 23 pkt, Allen 22) Szkoda tylko Lakersów - byłby ładny plusik, ale i tak nie jest źle :zobacz:
Pozdrawiam /MF/
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
Oryginalnie wysłał SR: [qb]Seattle SuperSonics - San Antonio Spurs 2 1.5 Seatle po prostu nie ma szans w konfontacji z tak dobrą drużyną jak San Antonio.Myśle że chłopaki z Texasu nie pozwolą sie za bardzo rozrzucać Supersonicsom i przypilnują zeby wynik nie był za wysoki a co za tym idzie , żeby oni wygrali.Ostatni SA dobrze na wyjazdach i tego sie trzymam.Seatle u siebie pokonuje druzyny typu Chicago , Golden State czy ledwie Cliperrs i na Spurs im zabraknie.Ostatnie spotkania h2h obojetnie czy u siebie czy na wyjeździe Spurs rozstrzygają na swoją korzyść takze ...
co do tego meczu można dać jeszcze under 186 lub SA -5 , ale ja wole spokojna pewna , czystą 2. pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] git <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
Link skopiowany do schowka