Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#237629 05/02/2004 10:11
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174
P
member
member
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174
Co sadzicie o tych typach?
Lakers-76ers O 179
Spurs-SSonics O 186

Bonus: Unibet
#237630 05/02/2004 17:30
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Quote
Oryginalnie wysłał Pro-to-typ.:
[qb]Co sadzicie o tych typach?
Lakers-76ers O 179
Spurs-SSonics O 186[/qb]
Lakers po wczorajszej dogrywce są na pewno zmęczeni - w końcu grali generalnie tylko 2 "weterani" - więc overek może nie wejść. Chyba, że Kobe wróci, ale z pociętym palcem chyba nie porzuca?

#237631 05/02/2004 17:47
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Kobe jest na injured list, więc nie zagra.

#237632 05/02/2004 23:15
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Seattle SuperSonics - San Antonio Spurs 2 1.5
Seatle po prostu nie ma szans w konfontacji z tak dobrą drużyną jak San Antonio.Myśle że chłopaki z Texasu nie pozwolą sie za bardzo rozrzucać Supersonicsom i przypilnują zeby wynik nie był za wysoki a co za tym idzie , żeby oni wygrali.Ostatni SA dobrze na wyjazdach i tego sie trzymam.Seatle u siebie pokonuje druzyny typu Chicago , Golden State czy ledwie Cliperrs i na Spurs im zabraknie.Ostatnie spotkania h2h obojetnie czy u siebie czy na wyjeździe Spurs rozstrzygają na swoją korzyść takze ...

co do tego meczu można dać jeszcze under 186 lub SA -5 , ale ja wole spokojna pewna , czystą 2.
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#237633 06/02/2004 03:10
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
*Philadelphia - LA Laker, powyżej 180pkt, k 1.90

*Daniels Antonio - Ginobili Emmanuel, najwiecej punktów, typ 1, k 1.65
myśle że Daniels powinień dziś 'coś' rzucić swoim 'byłym' kolegom z San Antonio <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

puszczam to za małe stawki, z powodu małej liczby meczy dziś, tak dla sportu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#237634 06/02/2004 03:34
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
A moim zdaniem w meczu LA-phila padnie under i tak tez postawie! dzis bez analizy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#237635 06/02/2004 05:01
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
Tez krotko:
Seatle- San Antonio 2(-3.5) @1.90

Philadelphia-LA Lakers- powyzej 180, @1.90

#237636 06/02/2004 05:46
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
no chyba jednak będzie under w Philadelphii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#237637 06/02/2004 08:07
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Quote
Oryginalnie wysłał Lokus:
[qb]A moim zdaniem w meczu LA-phila padnie under i tak tez postawie! dzis bez analizy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb]
no i typ przeciw calemu swiatu wszedl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
96:73 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#237638 06/02/2004 11:50
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
Ale dziś była fuksiarska noc. Dałem:
- under 186.5 w meczu Seattle-San Antonio (padło 186 pkt)
- Allen under 22.5 (rzucił 22 pkt)
- Duncan-Allen 1 (Duncan rzucił 23 pkt, Allen 22)
Szkoda tylko Lakersów - byłby ładny plusik, ale i tak nie jest źle :zobacz:

Pozdrawiam /MF/

#237639 06/02/2004 12:01
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Quote
Oryginalnie wysłał SR:
[qb]Seattle SuperSonics - San Antonio Spurs 2 1.5
Seatle po prostu nie ma szans w konfontacji z tak dobrą drużyną jak San Antonio.Myśle że chłopaki z Texasu nie pozwolą sie za bardzo rozrzucać Supersonicsom i przypilnują zeby wynik nie był za wysoki a co za tym idzie , żeby oni wygrali.Ostatni SA dobrze na wyjazdach i tego sie trzymam.Seatle u siebie pokonuje druzyny typu Chicago , Golden State czy ledwie Cliperrs i na Spurs im zabraknie.Ostatnie spotkania h2h obojetnie czy u siebie czy na wyjeździe Spurs rozstrzygają na swoją korzyść takze ...

co do tego meczu można dać jeszcze under 186 lub SA -5 , ale ja wole spokojna pewna , czystą 2.
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
git <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, aker, forty, alfa, Sensei, ANZELMO, kamel, burbon, latajaca_holenderka, 11kera11, rafal08, betowiec), 2,787 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,525
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1