|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
Oryginalnie wysłał MTR: [qb]Ludzik doczytuj do końca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> "02/03/2004 Allen Iverson SG Personal Probable [qb]Expected Return Probable for Feb. 3 vs. Toronto[/qb]" Czyli do końca nie wiadomo czy zagra (prawdopodobnie tak).[/qb] z tego co wyczytałem Iverson opuścił tylko trening - o opuszczeniu meczu z Toronto ani słowa. Będzie więc jak świeżynka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682 |
Iverson dzisiaj gra bankowo, nawet na stronie Philadlphii reklamują ten mecz jako pojedynek gwiazd, czyli Iverson kontra Carter <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174 |
Odpowiedz dla Lokusa ten moj typ niewzial sie bezpodstawnie oto uzasadnienie: The Sacramento Bee reports Chris Webber (knee surgery) did some shooting during Monday's workout. His return has all but been ruled out for the next three games, and it appears he won't return until after the All-Star Break. No i moze jeszcze to: According to the Seattle Post-Intelligencer, Brent Barry (finger) has been placed on the injured list. Mysle ,ze wystarczy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 151
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2002
Posty: 151 |
Chris Webber jest kontuzjowany od dłuższego czasu ,jego nieobecnośc nieprzeszkadzała Sacramento osiągać wybitnie overowych wyników
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371 |
Zgadzam sie z SR-em (sorry za odmiane:)) ze Dallas zagra dla kibiców by zrewanżować sie za porażkę z enver(swoją drogą pare groszy na tym zarobiłem). GS osłabione- Dallas żądne spektakularnego sukcesu- wygrają różnicą min kilkunastu punktów. Jednocześnie myślę że gości skuteczni zbyt nie będą i dzięki temu pułam 206 pkt może nie zostać przekroczony.
Detroit-Cleveland- chyba najlepszym typem w tym meczu jest ponad 179, Pulap ustawiony nawet o 3 pkt ponizej srednich tych zespolow z sezonu, a nie nalezy zapominac iz podczas ostatnich meczow oba zespoly rzucaly zawsze ponad 90 pkt. Poza tym pelni zapalu goscie, podbudowani ostatnimi sukcesami i uzupelnieni "mloda krwia" moga powalczyc nawet o zwyciestwo.
Philadelphia-Toronto- tutaj stawialbym, co prawda nie caly majatek, ale na gosci. Mimo TRAGICZNEJ skutecznosci, ambitnie gonili Lakersow i o maly wlos... Jezeli Carter poprawi skutecznosc, przy co najmniej takiej grze calego zespolu jak w niedziele, moze byc ciekawie. Co do PHI, ze wzgledu na zmienne sklady w ostatnich meczach- maja troche braki w komunikacji. Iverson i Robinson prawdopodobnie zagraja, ale przydaloby sie zeby jeszcze inni zaczeli wiecej rzucac.
Wiec:
Dallas-GS, 1(+10), @1.90
Detroit-Cleveland, powyzej 179, @1.90
i mniej pewne typy:
Detroit-Cleveland 2, @3.40
Philadelphia-Toronto, 2, @2.60
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371 |
Dallas-GS 1(-10) oczywiscie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371 |
Dallas-GS 1(-10) oczywiscie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371 |
Oryginalnie wysłał mbzyk: Wiec:
Dallas-GS, 1(-10), @1.90 107-93 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
Detroit-Cleveland, powyzej 179, @1.90 82-85 :eek:
i mniej pewne typy:
Detroit-Cleveland 2, @3.40 82-85 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
Philadelphia-Toronto, 2, @2.60 80-93 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/QB] Toche kaski wpadło, <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ale i ryzyko było wysokawe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
DAllas <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
Link skopiowany do schowka