"02/03/2004 Allen Iverson SG ..."> "02/03/2004 Allen Iverson SG ...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#237660 04/02/2004 02:50
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Quote
Oryginalnie wysłał MTR:
[qb]Ludzik doczytuj do końca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
"02/03/2004 Allen Iverson SG Personal Probable [qb]Expected Return Probable for Feb. 3 vs. Toronto[/qb]"
Czyli do końca nie wiadomo czy zagra (prawdopodobnie tak).[/qb]
z tego co wyczytałem Iverson opuścił tylko trening - o opuszczeniu meczu z Toronto ani słowa. Będzie więc jak świeżynka.

Bonus: Unibet
#237661 04/02/2004 03:12
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
Iverson dzisiaj gra bankowo, nawet na stronie Philadlphii reklamują ten mecz jako pojedynek gwiazd, czyli Iverson kontra Carter <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#237662 04/02/2004 03:24
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174
P
member
member
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174
Odpowiedz dla Lokusa ten moj typ niewzial sie bezpodstawnie oto uzasadnienie: The Sacramento Bee reports Chris Webber (knee surgery) did some shooting during Monday's workout. His return has all but been ruled out for the next three games, and it appears he won't return until after the All-Star Break.
No i moze jeszcze to:
According to the Seattle Post-Intelligencer, Brent Barry (finger) has been placed on the injured list.
Mysle ,ze wystarczy.

#237663 04/02/2004 03:36
Dołączył: Sep 2002
Posty: 151
A
member
member
A Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 151
Chris Webber jest kontuzjowany od dłuższego czasu ,jego nieobecnośc nieprzeszkadzała Sacramento osiągać wybitnie overowych wyników

#237664 04/02/2004 03:59
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
Zgadzam sie z SR-em (sorry za odmiane:)) ze Dallas zagra dla kibiców by zrewanżować sie za porażkę z enver(swoją drogą pare groszy na tym zarobiłem). GS osłabione- Dallas żądne spektakularnego sukcesu- wygrają różnicą min kilkunastu punktów. Jednocześnie myślę że gości skuteczni zbyt nie będą i dzięki temu pułam 206 pkt może nie zostać przekroczony.

Detroit-Cleveland- chyba najlepszym typem w tym meczu jest ponad 179, Pulap ustawiony nawet o 3 pkt ponizej srednich tych zespolow z sezonu, a nie nalezy zapominac iz podczas ostatnich meczow oba zespoly rzucaly zawsze ponad 90 pkt. Poza tym pelni zapalu goscie, podbudowani ostatnimi sukcesami i uzupelnieni "mloda krwia" moga powalczyc nawet o zwyciestwo.

Philadelphia-Toronto- tutaj stawialbym, co prawda nie caly majatek, ale na gosci. Mimo TRAGICZNEJ skutecznosci, ambitnie gonili Lakersow i o maly wlos... Jezeli Carter poprawi skutecznosc, przy co najmniej takiej grze calego zespolu jak w niedziele, moze byc ciekawie. Co do PHI, ze wzgledu na zmienne sklady w ostatnich meczach- maja troche braki w komunikacji. Iverson i Robinson prawdopodobnie zagraja, ale przydaloby sie zeby jeszcze inni zaczeli wiecej rzucac.

Wiec:

Dallas-GS, 1(+10), @1.90

Detroit-Cleveland, powyzej 179, @1.90

i mniej pewne typy:

Detroit-Cleveland 2, @3.40

Philadelphia-Toronto, 2, @2.60

#237665 04/02/2004 04:12
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
Dallas-GS 1(-10) oczywiscie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#237666 04/02/2004 04:16
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
Dallas-GS 1(-10) oczywiscie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#237667 04/02/2004 10:41
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
Quote
Oryginalnie wysłał mbzyk:
Wiec:

Dallas-GS, 1(-10), @1.90 107-93 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Detroit-Cleveland, powyzej 179, @1.90 82-85 :eek:

i mniej pewne typy:

Detroit-Cleveland 2, @3.40 82-85 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Philadelphia-Toronto, 2, @2.60 80-93 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/QB]
Toche kaski wpadło, <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ale i ryzyko było wysokawe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#237668 04/02/2004 14:10
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
DAllas <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, rafal08, burbon, alfa, betowiec, $-man, ElNinho[mmdea], poozon, Sensei, bukma, rymoholik, 11kera11, aker, Zaixi), 2,793 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,696
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1