Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#237685 02/02/2004 17:37
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Atlanta - LA Clippers
Denver - Portland
Indiana - LA Lakers
Memphis - Golden State
Miami - Detroit
New Orleans - New Jersey
Phoenix - Houston
Seattle - Chicago
Utah - San Antonio

Bonus: Unibet
#237686 02/02/2004 21:05
Dołączył: Dec 2003
Posty: 116
M
member
member
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 116
103+/SEATTLE /SEA-CHI ,wiecej i kropka! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#237687 02/02/2004 21:14
Dołączył: Feb 2004
Posty: 428
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 428
mi to wyglada dzisiaj tak
INDIANA
detroit
atlanta
new jersey
golden state (0-7)
denver
s.antonio
phoenix
seattle

dziosiaj sam postawiem tylko na detroit,seattle ,denver a reszta jest moim przeczuciem(trudna kolejka INDIANA PACERS KINGS OF NBA) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#237688 02/02/2004 22:30
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
moje propozycje na dzisiaj:
expekt:
Atlanta Hawks - Los Angeles Clippers 1 1.62
Miami Heat - Detroit Pistons ponizej 168 punktow 1.90
Utah Jazz - San Antonio Spurs ponizej 168.5 punktow 1.90
GB:
GS Warriors v MEM Grizzlies under 190

#237689 02/02/2004 22:42
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał SR:
[qb]moje propozycje na dzisiaj:
expekt:
Atlanta Hawks - Los Angeles Clippers 1 1.62
Miami Heat - Detroit Pistons ponizej 168 punktow 1.90
Utah Jazz - San Antonio Spurs ponizej 168.5 punktow 1.90
GB:
GS Warriors v MEM Grizzlies under 190[/qb]
No to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: SR ,bo ja mam diametralnie inne typy na te mecze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
BTW Ty jestes w tym (O/U) lepszy ode mnie,ale..nie zmieniam zdania.
Aby nie mieszac ludziom dodam,ze obstawiam z tych 3 spotkan tylko over na Florydzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#237690 02/02/2004 23:57
Dołączył: Sep 2003
Posty: 31
S
sh Offline
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 31
Phoenix Suns - Houston Rockets (-4) &#0124; 1.90

Wydaje mi sie, że jeden z pewniejszych meczy na dzisiaj. Houston przegrało ostatnie 3 mecze, ale nastroje w teamie sa chyba bojowe.

Co do Suns do wygrali 1 z ostatnich 7 meczy i chyba nie prędko zaczną wygrywać bo nadal kontuzjowani są Stoudemire i McDyess

Dodam że w tym roku w 2 meczach tych druzyn stosunek 1:1. PHX co prawda wygrało 25 punktami u siebie, ale była to całkiem inna druzyna.

Czekam na wasze opinie apropos tego meczu

#237691 03/02/2004 00:42
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
NJ Nets v NO Hornets 1 1.96 GB

Netsi dzis rozegraja 4 spotkanie na swojej trasie wyjazdowej. Po zmianie trenera - Lawrence Frank zastapil na tym stanowisku Byrona Scotta - zespol z New Jersey odniosl 3 zwyciestwa z rzedu pokonujac kolejno: Phila, Orlando i Houston! Jason Kidd zauwazyl po meczu z rakietami ze za kazdym razem gdy graja agresywnie dobre rzeczy sie dzieja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Zeby tak nie wychwalac Netsow warto nadmienic, ze nie wygrali 4 spotkan z rzedu na wyjezdzie od 1997 roku! Dobrze przejdzmy do New Orleans <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Myslalem ze ta druzyna jest juz na dobrej drodze i zaczna odnosic zwyciestwo za zwyciestwem i... sie pomylilem. Byla to o tyle dotkliwa pomylka tymbardziej, ze utopilem na nich sporo kasy w meczu z Phila <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
Ostatnie spotkanie obu druzyn odbylo sie w New Jersey i wygrala druzyna Hornets 88-85.
Warto tez wspomniec o powaznym oslabieniu gospodarzy - nie zagra Baron Davis. NJ w podstawowym skladzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

DET Pistons v MIA Heat over 167.5 1.91 GB

pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#237692 03/02/2004 01:15
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Miami Heat - Detroit Pistons powyżej 168 (1.9)
Indiana Pacers - Los Angeles Lakers +4 2 (1.9)
Utah Jazz - San Antonio Spurs +4,5 1 (1.85)
Utah Jazz - San Antonio Spurs powyżej 168,5 (1.9)
Atlanta Hawks - Los Angeles Clippers powyżej 188,5 (1.9)
Seattle SuperSonics - Chicago Bulls +9,5 2 (1.9)

dużo typów, ale wczoraj pasowałem,
będzie miło jak coś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> wejdzie...

#237693 03/02/2004 02:33
Dołączył: Mar 2003
Posty: 133
B
member
member
B Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 133
czy ktoś się orientuje dlaczego Gamebookers i Expekt wycofali mecz PHO-HOU z oferty? bo chetnie bym dziś houston postawił

#237694 03/02/2004 02:34
Dołączył: Sep 2003
Posty: 31
S
sh Offline
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 31
dokładnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Niestety, za długo zwlekałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#237695 03/02/2004 02:38
Dołączył: May 2003
Posty: 203
enthusiast
enthusiast
Dołączył: May 2003
Posty: 203
W Dobets jest na Houston 1.55 ale pewnie niewielu ma tam jeszcze kase <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#237696 03/02/2004 02:49
Dołączył: May 2003
Posty: 203
enthusiast
enthusiast
Dołączył: May 2003
Posty: 203
A w Lay107 jest na Houston 1.8 :eek: więc chyba Rockets nie są aż tak wielkimi faworytami.Handicap wynosi -1.5 .
Czemu myślicie ze Houston to wygra ?

#237697 03/02/2004 02:52
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
Mysle ze warto zagrac Lakers 2.53 jest troszke przesadzony zwazajac ze Indiana zagra bez J. O'Neal wiec kto powstrzyma Shaquilla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

i
New Orleans Hornets - New Jersey Nets
nie zagraja :

B. Davis
D. Wesley
ostatnie 3 spotkania wygrala druzyna Orleans wiec czas na przełamanie zlej passy

#237698 03/02/2004 02:57
Dołączył: Mar 2003
Posty: 133
B
member
member
B Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 133
no i pojawiło się houston w Expekcie 1,75 (****a czemu oni handi nie dają do -2), ciekawi mnie co się stało ze podkoczyl na houston kurs

#237699 03/02/2004 03:01
Dołączył: Mar 2003
Posty: 133
B
member
member
B Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 133
Houston bez Francisa!!!!!!!!!!
Koleś nie stawił się na lot do phoenix :eek:

#237700 03/02/2004 03:05
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Quote
Oryginalnie wysłał bojako5:
Czemu myślicie ze Houston to wygra ?
Też sie zastanawiam , w toto dumałem nad zagraniem Phoenix (dałem over...)

Dziś najbardziej kibicuję New Yersey za 2,3 . Powody podane wyżej przez Lokusa i Simka - brak Davisa .

ciach po nowym wpisie
Quote
Oryginalnie wysłał Blaster:
[qb]Houston bez Francisa!!!!!!!!!!
Koleś nie stawił się na lot do phoenix :eek: [/qb]
Czyli mogę żałować , że nie zagrałem Phoenix <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#237701 03/02/2004 03:06
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
Expekt wycofał L.A. Lakers <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ciekawe dlaczego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> pewnie zajarzyli ze nie zagra w Indianie ich głowny Center i zmieniaja kursy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#237702 03/02/2004 03:22
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,300
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,300
No nie do konca... podobno Shaq ma nie grac w tym spotkaniu.

#237703 03/02/2004 03:22
Dołączył: Mar 2003
Posty: 133
B
member
member
B Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 133
Skąd wiecie że Byron Davies nie zagra? Ja mam info że jego występ jest niepewny (uncertain), fakt że nie podają go w pierwszej piątce, ale nic też nie mówią że zdecydowanie nie zagra (korzystam ze sportsline).

Do tego jest tam takie zdanie: The Hornets' offense will suffer if Davis is unable to go , co oznacza że jeśli nie zagra, to...

Chyba że się na angielskim nie znam... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> . jeżeli nie zagra to pewnie że NJ stawiać, chłopaki podpalone.

#237704 03/02/2004 03:22
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
Memphis Grizzlies - Golden State Warriors
kurs mały 1.36 ale mysle ze wart gry za wieksza kase
kontuzjowani:
M. Dunleavy
N. Van Exel

Memphis 3 porazki z rzedu graja dzisiaj u siebie z oslabionym Golden wiec czas na WIN

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, aker, alfa, betowiec, Akhu, Sensei, Kretol, rymoholik, bukma, Green Arrow, forty, Lukasz111, 11kera11), 805 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,097
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1