|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
Atlanta - LA Clippers Denver - Portland Indiana - LA Lakers Memphis - Golden State Miami - Detroit New Orleans - New Jersey Phoenix - Houston Seattle - Chicago Utah - San Antonio
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 116
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2003
Posty: 116 |
103+/SEATTLE /SEA-CHI ,wiecej i kropka! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 428
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 428 |
mi to wyglada dzisiaj tak INDIANA detroit atlanta new jersey golden state (0-7) denver s.antonio phoenix seattle
dziosiaj sam postawiem tylko na detroit,seattle ,denver a reszta jest moim przeczuciem(trudna kolejka INDIANA PACERS KINGS OF NBA) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
moje propozycje na dzisiaj: expekt: Atlanta Hawks - Los Angeles Clippers 1 1.62 Miami Heat - Detroit Pistons ponizej 168 punktow 1.90 Utah Jazz - San Antonio Spurs ponizej 168.5 punktow 1.90 GB: GS Warriors v MEM Grizzlies under 190
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Oryginalnie wysłał SR: [qb]moje propozycje na dzisiaj: expekt: Atlanta Hawks - Los Angeles Clippers 1 1.62 Miami Heat - Detroit Pistons ponizej 168 punktow 1.90 Utah Jazz - San Antonio Spurs ponizej 168.5 punktow 1.90 GB: GS Warriors v MEM Grizzlies under 190[/qb] No to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: SR ,bo ja mam diametralnie inne typy na te mecze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> BTW Ty jestes w tym (O/U) lepszy ode mnie,ale..nie zmieniam zdania. Aby nie mieszac ludziom dodam,ze obstawiam z tych 3 spotkan tylko over na Florydzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 31
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2003
Posty: 31 |
Phoenix Suns - Houston Rockets (-4) | 1.90
Wydaje mi sie, że jeden z pewniejszych meczy na dzisiaj. Houston przegrało ostatnie 3 mecze, ale nastroje w teamie sa chyba bojowe.
Co do Suns do wygrali 1 z ostatnich 7 meczy i chyba nie prędko zaczną wygrywać bo nadal kontuzjowani są Stoudemire i McDyess
Dodam że w tym roku w 2 meczach tych druzyn stosunek 1:1. PHX co prawda wygrało 25 punktami u siebie, ale była to całkiem inna druzyna.
Czekam na wasze opinie apropos tego meczu
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
NJ Nets v NO Hornets 1 1.96 GB
Netsi dzis rozegraja 4 spotkanie na swojej trasie wyjazdowej. Po zmianie trenera - Lawrence Frank zastapil na tym stanowisku Byrona Scotta - zespol z New Jersey odniosl 3 zwyciestwa z rzedu pokonujac kolejno: Phila, Orlando i Houston! Jason Kidd zauwazyl po meczu z rakietami ze za kazdym razem gdy graja agresywnie dobre rzeczy sie dzieja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Zeby tak nie wychwalac Netsow warto nadmienic, ze nie wygrali 4 spotkan z rzedu na wyjezdzie od 1997 roku! Dobrze przejdzmy do New Orleans <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Myslalem ze ta druzyna jest juz na dobrej drodze i zaczna odnosic zwyciestwo za zwyciestwem i... sie pomylilem. Byla to o tyle dotkliwa pomylka tymbardziej, ze utopilem na nich sporo kasy w meczu z Phila <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Ostatnie spotkanie obu druzyn odbylo sie w New Jersey i wygrala druzyna Hornets 88-85. Warto tez wspomniec o powaznym oslabieniu gospodarzy - nie zagra Baron Davis. NJ w podstawowym skladzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
DET Pistons v MIA Heat over 167.5 1.91 GB
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
Miami Heat - Detroit Pistons powyżej 168 (1.9) Indiana Pacers - Los Angeles Lakers +4 2 (1.9) Utah Jazz - San Antonio Spurs +4,5 1 (1.85) Utah Jazz - San Antonio Spurs powyżej 168,5 (1.9) Atlanta Hawks - Los Angeles Clippers powyżej 188,5 (1.9) Seattle SuperSonics - Chicago Bulls +9,5 2 (1.9)
dużo typów, ale wczoraj pasowałem, będzie miło jak coś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> wejdzie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 133
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 133 |
czy ktoś się orientuje dlaczego Gamebookers i Expekt wycofali mecz PHO-HOU z oferty? bo chetnie bym dziś houston postawił
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 31
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2003
Posty: 31 |
dokładnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Niestety, za długo zwlekałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 203
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2003
Posty: 203 |
W Dobets jest na Houston 1.55 ale pewnie niewielu ma tam jeszcze kase <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 203
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2003
Posty: 203 |
A w Lay107 jest na Houston 1.8 :eek: więc chyba Rockets nie są aż tak wielkimi faworytami.Handicap wynosi -1.5 . Czemu myślicie ze Houston to wygra ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970 |
Mysle ze warto zagrac Lakers 2.53 jest troszke przesadzony zwazajac ze Indiana zagra bez J. O'Neal wiec kto powstrzyma Shaquilla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
i New Orleans Hornets - New Jersey Nets nie zagraja :
B. Davis D. Wesley ostatnie 3 spotkania wygrala druzyna Orleans wiec czas na przełamanie zlej passy
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 133
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 133 |
no i pojawiło się houston w Expekcie 1,75 (****a czemu oni handi nie dają do -2), ciekawi mnie co się stało ze podkoczyl na houston kurs
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 133
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 133 |
Houston bez Francisa!!!!!!!!!! Koleś nie stawił się na lot do phoenix :eek:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727 |
Oryginalnie wysłał bojako5: Czemu myślicie ze Houston to wygra ? Też sie zastanawiam , w toto dumałem nad zagraniem Phoenix (dałem over...) Dziś najbardziej kibicuję New Yersey za 2,3 . Powody podane wyżej przez Lokusa i Simka - brak Davisa . ciach po nowym wpisie Oryginalnie wysłał Blaster: [qb]Houston bez Francisa!!!!!!!!!! Koleś nie stawił się na lot do phoenix :eek: [/qb] Czyli mogę żałować , że nie zagrałem Phoenix <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970 |
Expekt wycofał L.A. Lakers <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ciekawe dlaczego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> pewnie zajarzyli ze nie zagra w Indianie ich głowny Center i zmieniaja kursy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,300
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,300 |
No nie do konca... podobno Shaq ma nie grac w tym spotkaniu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 133
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 133 |
Skąd wiecie że Byron Davies nie zagra? Ja mam info że jego występ jest niepewny (uncertain), fakt że nie podają go w pierwszej piątce, ale nic też nie mówią że zdecydowanie nie zagra (korzystam ze sportsline).
Do tego jest tam takie zdanie: The Hornets' offense will suffer if Davis is unable to go , co oznacza że jeśli nie zagra, to...
Chyba że się na angielskim nie znam... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> . jeżeli nie zagra to pewnie że NJ stawiać, chłopaki podpalone.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970 |
Memphis Grizzlies - Golden State Warriors kurs mały 1.36 ale mysle ze wart gry za wieksza kase kontuzjowani: M. Dunleavy N. Van Exel
Memphis 3 porazki z rzedu graja dzisiaj u siebie z oslabionym Golden wiec czas na WIN
|
|
|
Link skopiowany do schowka