Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#237705 03/02/2004 03:25
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
Quote
Oryginalnie wysłał beat LA:
[qb]No nie do konca... podobno Shaq ma nie grac w tym spotkaniu.[/qb]
Shaq gra nie zagra J. O'Neal a kurs 2.53 w expie był zawyazony

i New Orleans Hornets team which may be without leading scorer Baron Davis.

Mysle ze warto gry kontuzja nogi jak sie nie mysle moze mu nie pozwolic nawet jak bedzie grał na dobry wynik w tym meczu no chyba ze to drugi Miller

Bonus: Unibet
#237706 03/02/2004 03:30
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
no jednak Shaq tez nie zagra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

The Lakers, meanwhile, will definitely be without starting center Shaquille O'Neal. The NBA suspended O'Neal one game for using obscene language and publicly criticizing the game officials during a live postgame interview after Sunday's 84-83 victory over the Toronto Raptors

wiec zmiana na Indiana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ale Exp wycofał

#237707 03/02/2004 03:56
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
jednak cos nie tak kurs na phoenix podniosl sie z 2.08 na 2.15 unibet godz.23.57 moze francis jednak zagra

#237708 03/02/2004 03:56
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
mimo ze wszystkie statystyki wskazuja na Atlante, Clippersi nie wygrali tam juz ohoho, bilans spotkan bezposrednich tez niekorzystny, ale z drugiej strony ostatnio niezla passa zespolu z LA- dobra skutecznosc zarowno za 2 jak i 3 punkty.

Tez sie spoznilem na obstawienie Indiany, mysle ze w obecnej formie przejechali by ich niezaleznie od tego czy zagra, czy nie Shaq.

Poziom w 168 pkt w meczu Miami-Ditroit mysle ze rowniez wart grzechu, powyzej ma sie rozumiec.

Ostatnio juz 2-krotnie wtopilem na UNDERACH Bullsow, wiec dzis konsekwentnie gram ponizej 200,5

Troche mniej pewnie, ale do jakiegos systemiku proponuje Denver (-6.0)

Tak wiec ja gram dzisiaj:
Atlanta-Clippers, 2, @2.37

Miami-Detroit, powyżej 168, @1.90

Seatle-Chicago, ponizej 200.5, @1.90

Denver-Portland, 1(-6.0), @1.90

#237709 03/02/2004 03:59
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
Lewis Rashard - Curry Eddy 1 kurs 1.50
Najwiecej punktow Seattle vs Chicago

no chyba komentarz jest zbedny :rolleyes:

#237710 03/02/2004 07:50
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Lewis Rashard - Curry Eddy 2
Najwiecej punktow Seattle vs Chicago 2.35

Lewis rzuca nierówno.

#237711 03/02/2004 10:00
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174
P
member
member
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174
mbzyk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: 4U GRATULACJE BYLAM OUT OF NET
wszystko weszlo :5gw: the best zaluje ze nie gralem

#237712 03/02/2004 10:02
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174
P
member
member
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174
BYLEM sorry

#237713 03/02/2004 13:21
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
Detroit nie moglo wygrac 3 punktami kurna.

#237714 03/02/2004 13:38
Dołączył: Feb 2004
Posty: 428
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 428
Quote
Oryginalnie wysłał [email]Maniek@:<br[/email] />[qb]mi to wyglada dzisiaj tak
INDIANA
detroit
atlanta
new jersey
golden state (0-7)
denver
s.antonio
phoenix
seattle

dziosiaj sam postawiem tylko na detroit,seattle ,denver a reszta jest moim przeczuciem(trudna kolejka INDIANA PACERS KINGS OF NBA) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
haha jestem bogiem wszystko siado <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: odbiore dzisiaj troche kasy bedzie na troche <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#237715 03/02/2004 14:06
Dołączył: Dec 2003
Posty: 116
M
member
member
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 116
marco_lithuania
Member
Użytkownik # 8936

wysłano 02-02-2004 17:05
--------------------------------------------------------------------------------
103+/SEATTLE /SEA-CHI ,wiecej i kropka!
--------------------------------------------------------------------------------
Wiadomości: 43 &#0124; Miejscowość: Lithuania Vilnius &#0124; Zarejestrowany: Gru 2003 &#0124; IP: Zalogowany
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: :zobacz: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#237716 03/02/2004 15:26
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Lewis Rashard - Curry Eddy 2

I jak zwykle sie potwierdzilo, ze Lewis rzuca nierowno, 20-25 dla Curry za kurs
2.35

#237717 03/02/2004 15:35
Dołączył: Feb 2004
Posty: 428
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 428
dzis
sacramento 212 ptk wiecej 1,9
det 177 ptk wiecej 1.9
min 201 ptk mniej 1.9
dal 207 ptk mniej 1.9
mcgrady 1.5
stojakovic 1.5

za 5=52

#237718 03/02/2004 16:51
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Quote
Oryginalnie wysłał Lokus:
[qb]NJ Nets v NO Hornets 1 1.96 GB

Netsi dzis rozegraja 4 spotkanie na swojej trasie wyjazdowej. Po zmianie trenera - Lawrence Frank zastapil na tym stanowisku Byrona Scotta - zespol z New Jersey odniosl 3 zwyciestwa z rzedu pokonujac kolejno: Phila, Orlando i Houston! Jason Kidd zauwazyl po meczu z rakietami ze za kazdym razem gdy graja agresywnie dobre rzeczy sie dzieja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Zeby tak nie wychwalac Netsow warto nadmienic, ze nie wygrali 4 spotkan z rzedu na wyjezdzie od 1997 roku! Dobrze przejdzmy do New Orleans <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Myslalem ze ta druzyna jest juz na dobrej drodze i zaczna odnosic zwyciestwo za zwyciestwem i... sie pomylilem. Byla to o tyle dotkliwa pomylka tymbardziej, ze utopilem na nich sporo kasy w meczu z Phila <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
Ostatnie spotkanie obu druzyn odbylo sie w New Jersey i wygrala druzyna Hornets 88-85.
Warto tez wspomniec o powaznym oslabieniu gospodarzy - nie zagra Baron Davis. NJ w podstawowym skladzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

DET Pistons v MIA Heat over 167.5 1.91 GB

pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
NJ-NO 91:70 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
DET-MIAMI 102:100 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rymoholik, burbon, aker, Sensei, kamel, Akhu, rafal08, betowiec, forty), 797 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,653
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1