|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970 |
Oryginalnie wysłał beat LA: [qb]No nie do konca... podobno Shaq ma nie grac w tym spotkaniu.[/qb] Shaq gra nie zagra J. O'Neal a kurs 2.53 w expie był zawyazony i New Orleans Hornets team which may be without leading scorer Baron Davis. Mysle ze warto gry kontuzja nogi jak sie nie mysle moze mu nie pozwolic nawet jak bedzie grał na dobry wynik w tym meczu no chyba ze to drugi Miller
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970 |
no jednak Shaq tez nie zagra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
The Lakers, meanwhile, will definitely be without starting center Shaquille O'Neal. The NBA suspended O'Neal one game for using obscene language and publicly criticizing the game officials during a live postgame interview after Sunday's 84-83 victory over the Toronto Raptors
wiec zmiana na Indiana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ale Exp wycofał
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
jednak cos nie tak kurs na phoenix podniosl sie z 2.08 na 2.15 unibet godz.23.57 moze francis jednak zagra
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371 |
mimo ze wszystkie statystyki wskazuja na Atlante, Clippersi nie wygrali tam juz ohoho, bilans spotkan bezposrednich tez niekorzystny, ale z drugiej strony ostatnio niezla passa zespolu z LA- dobra skutecznosc zarowno za 2 jak i 3 punkty.
Tez sie spoznilem na obstawienie Indiany, mysle ze w obecnej formie przejechali by ich niezaleznie od tego czy zagra, czy nie Shaq.
Poziom w 168 pkt w meczu Miami-Ditroit mysle ze rowniez wart grzechu, powyzej ma sie rozumiec.
Ostatnio juz 2-krotnie wtopilem na UNDERACH Bullsow, wiec dzis konsekwentnie gram ponizej 200,5
Troche mniej pewnie, ale do jakiegos systemiku proponuje Denver (-6.0)
Tak wiec ja gram dzisiaj: Atlanta-Clippers, 2, @2.37
Miami-Detroit, powyżej 168, @1.90
Seatle-Chicago, ponizej 200.5, @1.90
Denver-Portland, 1(-6.0), @1.90
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970 |
Lewis Rashard - Curry Eddy 1 kurs 1.50 Najwiecej punktow Seattle vs Chicago
no chyba komentarz jest zbedny :rolleyes:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Lewis Rashard - Curry Eddy 2 Najwiecej punktow Seattle vs Chicago 2.35
Lewis rzuca nierówno.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174 |
mbzyk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: 4U GRATULACJE BYLAM OUT OF NET wszystko weszlo :5gw: the best zaluje ze nie gralem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2004
Posty: 174 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483 |
Detroit nie moglo wygrac 3 punktami kurna.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 428
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 428 |
Oryginalnie wysłał [email]Maniek@:<br[/email] />[qb]mi to wyglada dzisiaj tak INDIANA detroit atlanta new jersey golden state (0-7) denver s.antonio phoenix seattle
dziosiaj sam postawiem tylko na detroit,seattle ,denver a reszta jest moim przeczuciem(trudna kolejka INDIANA PACERS KINGS OF NBA) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] haha jestem bogiem wszystko siado <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: odbiore dzisiaj troche kasy bedzie na troche <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 116
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2003
Posty: 116 |
marco_lithuania Member Użytkownik # 8936
wysłano 02-02-2004 17:05 -------------------------------------------------------------------------------- 103+/SEATTLE /SEA-CHI ,wiecej i kropka! -------------------------------------------------------------------------------- Wiadomości: 43 | Miejscowość: Lithuania Vilnius | Zarejestrowany: Gru 2003 | IP: Zalogowany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: :zobacz: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Lewis Rashard - Curry Eddy 2
I jak zwykle sie potwierdzilo, ze Lewis rzuca nierowno, 20-25 dla Curry za kurs 2.35
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 428
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 428 |
dzis sacramento 212 ptk wiecej 1,9 det 177 ptk wiecej 1.9 min 201 ptk mniej 1.9 dal 207 ptk mniej 1.9 mcgrady 1.5 stojakovic 1.5
za 5=52
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
Oryginalnie wysłał Lokus: [qb]NJ Nets v NO Hornets 1 1.96 GB
Netsi dzis rozegraja 4 spotkanie na swojej trasie wyjazdowej. Po zmianie trenera - Lawrence Frank zastapil na tym stanowisku Byrona Scotta - zespol z New Jersey odniosl 3 zwyciestwa z rzedu pokonujac kolejno: Phila, Orlando i Houston! Jason Kidd zauwazyl po meczu z rakietami ze za kazdym razem gdy graja agresywnie dobre rzeczy sie dzieja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Zeby tak nie wychwalac Netsow warto nadmienic, ze nie wygrali 4 spotkan z rzedu na wyjezdzie od 1997 roku! Dobrze przejdzmy do New Orleans <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Myslalem ze ta druzyna jest juz na dobrej drodze i zaczna odnosic zwyciestwo za zwyciestwem i... sie pomylilem. Byla to o tyle dotkliwa pomylka tymbardziej, ze utopilem na nich sporo kasy w meczu z Phila <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Ostatnie spotkanie obu druzyn odbylo sie w New Jersey i wygrala druzyna Hornets 88-85. Warto tez wspomniec o powaznym oslabieniu gospodarzy - nie zagra Baron Davis. NJ w podstawowym skladzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
DET Pistons v MIA Heat over 167.5 1.91 GB
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] NJ-NO 91:70 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: DET-MIAMI 102:100 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
Link skopiowany do schowka