|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364 |
Kurcze, na sobotę jestem już wstępnie ustawiony ;/ Może jakoś na godziny popołudniowe (17-18) się umówimy??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
W piątek majner będzie dopiero koło 21. A nie mógłbyś przed balowaniem się uczyć, do późnego popołudnia etc i w sobotę parę wolnych chwil na bro ?  Hm no postaram się, ale nic nie obiecuję. W pt jestem już ustawiony na ostre imprezowanie, tak więc do godzin popołudniowych w sobotę to ja prawdopodobnie będę spał, a nie się uczył. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Dobra, poczekamy jeszcze do jutra na ewentualne zgłoszenia kolejnych chętnych i ustalimy konkretną godzinę tak żeby pasowała jak największej liczbie osób. Zapewne niestety nie wszystkim, ale tak to już bywa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Prowizoryczna lista : 1. herkules - bez ograniczeń czasowych 2. gomes - bez ograniczeń czasowych 3. pszek - od 17-18 z ograniczeniami czasowymi 4. Fro - z pewnymi ograniczeniami czasowymi, ale trochę mniejszymi niż pszek 5. majner - mu wszystko jedno  korver wielka niewiadoma
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Majner w ten dzień (sobota) ma urodziny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364 |
A powiedzcie mi czy to jutrzejsze nasze spotkanie jest aktualne, czy przenosimy wszystko na sobotę??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399 |
A powiedzcie mi czy to jutrzejsze nasze spotkanie jest aktualne, czy przenosimy wszystko na sobotę?? nadal aktualne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
ja nie obiecuję, że będę, ale postaram się być  będę w kontakcie z herkulesem
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
czwartek 19:00 kolo akumulatora 1. Herkules 2. Cigano 3. gomes 4. korver 5. pszek Panowie. Koncerty zaczynają się jutro o 18.30. Także proponuję trochę przyśpieszyć spotkanie. I może gdzieś na AWFie? żeby nie trzeba było przez całe miasto jeszcze po 19 zasuwać. @herkules: wyjaśnię Ci jak dojechać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110 |
mi to wszystko jedno w sumie, tylko zalezy jak to wyglada z perspektywy reszty - glownie pracujacej
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
mi to wszystko jedno w sumie, tylko zalezy jak to wyglada z perspektywy reszty - glownie pracujacej ja wracam do chaty, przebieram się i startuję. ale nie patrzcie na mnie. najwyżej dojadę do Was na miejsce.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
AWF by mi także bardziej pasował  W takim razie proponuje się zaopatrzyć wcześniej w browarki i o 18.30 wbijamy na koncerty. Ja najszybciej dam radę na 18.00 sie umówić, wcześniej niestety nie ma szans.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364 |
Ja jeśli się sprężę, to może mi się uda na tą 18, ale tak średnio mi pasi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399 |
Ja jeśli się sprężę, to może mi się uda na tą 18, ale tak średnio mi pasi  ja od 17 jestem wolny wiec mi to obojetne. Moge nawet spotkac sie z marudami o 19 i reszty poszukac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
To ustalmy jakąś konkretną godzinę. W sumie od 18.30 nie będzie jeszcze szału na koncercie, tak więc proponuję spotkanie: 18.30 na przystanku tramwajowym AWF (w stronę Rataj). Pasuje?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364 |
To ustalmy jakąś konkretną godzinę. W sumie od 18.30 nie będzie jeszcze szału na koncercie, tak więc proponuję spotkanie: 18.30 na przystanku tramwajowym AWF (w stronę Rataj). Pasuje? A gdzie planujesz piwko obalać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399 |
To ustalmy jakąś konkretną godzinę. W sumie od 18.30 nie będzie jeszcze szału na koncercie, tak więc proponuję spotkanie: 18.30 na przystanku tramwajowym AWF (w stronę Rataj). Pasuje? A gdzie planujesz piwko obalać  ok mi pasuje bede w tamtym rejonie 1 raz wiec mam nadzieje ze dotre
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
To ustalmy jakąś konkretną godzinę. W sumie od 18.30 nie będzie jeszcze szału na koncercie, tak więc proponuję spotkanie: 18.30 na przystanku tramwajowym AWF (w stronę Rataj). Pasuje? A gdzie planujesz piwko obalać  No tam już na miejscu  A co nie da rady?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852 |
dobra ja dzis pokelnerowalem do 2:00 potem balety w SQ, wlasnie wrocilem na chate, dzis mam wolne  takze mi kazda godzina pasuje  dzis jutro pojutrze i nawet w niedziele pelna dyspozycja  takze ustalmy jeszcze raz miejsce i godzine i lets go party on 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110 |
lets go lets go  panowie, mozliwe ze ja dzisiaj juz na necie sie nie zjawie wiec jakby ktos byl uprzejmy podeslac esemesa o ostatecznie ustalonym miejscu i czasie to byloby fajnie  608372157 tak jak juz wczesniej stwierdzilem dostosuje sie bo pewnie i tak bede juz wtedy na miejscu 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|