Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 17 1 2 5 6 7 8 9 16 17
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
veteran
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
Kurcze, na sobotę jestem już wstępnie ustawiony ;/
Może jakoś na godziny popołudniowe (17-18) się umówimy??

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by Fro_Lech
W piątek majner będzie dopiero koło 21.
A nie mógłbyś przed balowaniem się uczyć, do późnego popołudnia etc i w sobotę parę wolnych chwil na bro ? smile

Hm no postaram się, ale nic nie obiecuję. W pt jestem już ustawiony na ostre imprezowanie, tak więc do godzin popołudniowych w sobotę to ja prawdopodobnie będę spał, a nie się uczył.

smile

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Dobra, poczekamy jeszcze do jutra na ewentualne zgłoszenia kolejnych chętnych i ustalimy konkretną godzinę tak żeby pasowała jak największej liczbie osób. Zapewne niestety nie wszystkim, ale tak to już bywa smile

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Prowizoryczna lista :
1. herkules - bez ograniczeń czasowych
2. gomes - bez ograniczeń czasowych
3. pszek - od 17-18 z ograniczeniami czasowymi
4. Fro - z pewnymi ograniczeniami czasowymi, ale trochę mniejszymi niż pszek wink
5. majner - mu wszystko jedno smile

korver wielka niewiadoma

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Majner w ten dzień (sobota) ma urodziny wink

Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
veteran
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
A powiedzcie mi czy to jutrzejsze nasze spotkanie jest aktualne, czy przenosimy wszystko na sobotę??

Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Originally Posted by pszek
A powiedzcie mi czy to jutrzejsze nasze spotkanie jest aktualne, czy przenosimy wszystko na sobotę??
nadal aktualne wink

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
ja nie obiecuję, że będę, ale postaram się być smile będę w kontakcie z herkulesem

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Originally Posted by pszek
Originally Posted by _Korver_
czwartek 19:00 kolo akumulatora wink

1. Herkules
2. Cigano
3. gomes
4. korver
5. pszek

Panowie. Koncerty zaczynają się jutro o 18.30. Także proponuję trochę przyśpieszyć spotkanie. I może gdzieś na AWFie? żeby nie trzeba było przez całe miasto jeszcze po 19 zasuwać.
@herkules: wyjaśnię Ci jak dojechać grin

Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110
mi to wszystko jedno w sumie, tylko zalezy jak to wyglada z perspektywy reszty - glownie pracujacej

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Originally Posted by gomes
mi to wszystko jedno w sumie, tylko zalezy jak to wyglada z perspektywy reszty - glownie pracujacej

ja wracam do chaty, przebieram się i startuję. ale nie patrzcie na mnie. najwyżej dojadę do Was na miejsce.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
AWF by mi także bardziej pasował wink

W takim razie proponuje się zaopatrzyć wcześniej w browarki i o 18.30 wbijamy na koncerty.

Ja najszybciej dam radę na 18.00 sie umówić, wcześniej niestety nie ma szans.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
veteran
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
Ja jeśli się sprężę, to może mi się uda na tą 18, ale tak średnio mi pasi tongue

Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Originally Posted by pszek
Ja jeśli się sprężę, to może mi się uda na tą 18, ale tak średnio mi pasi tongue
ja od 17 jestem wolny wiec mi to obojetne. Moge nawet spotkac sie z marudami o 19 i reszty poszukac wink

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
To ustalmy jakąś konkretną godzinę. W sumie od 18.30 nie będzie jeszcze szału na koncercie, tak więc proponuję spotkanie: 18.30 na przystanku tramwajowym AWF (w stronę Rataj). Pasuje?

Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
veteran
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
Originally Posted by _Korver_
To ustalmy jakąś konkretną godzinę. W sumie od 18.30 nie będzie jeszcze szału na koncercie, tak więc proponuję spotkanie: 18.30 na przystanku tramwajowym AWF (w stronę Rataj). Pasuje?


A gdzie planujesz piwko obalać laugh

Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Originally Posted by pszek
Originally Posted by _Korver_
To ustalmy jakąś konkretną godzinę. W sumie od 18.30 nie będzie jeszcze szału na koncercie, tak więc proponuję spotkanie: 18.30 na przystanku tramwajowym AWF (w stronę Rataj). Pasuje?


A gdzie planujesz piwko obalać laugh
ok mi pasuje bede w tamtym rejonie 1 raz wiec mam nadzieje ze dotre

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by pszek
Originally Posted by _Korver_
To ustalmy jakąś konkretną godzinę. W sumie od 18.30 nie będzie jeszcze szału na koncercie, tak więc proponuję spotkanie: 18.30 na przystanku tramwajowym AWF (w stronę Rataj). Pasuje?


A gdzie planujesz piwko obalać laugh

No tam już na miejscu grin

A co nie da rady?

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
dobra ja dzis pokelnerowalem do 2:00 potem balety w SQ, wlasnie wrocilem na chate, dzis mam wolne grin takze mi kazda godzina pasuje smile dzis jutro pojutrze i nawet w niedziele pelna dyspozycja wink takze ustalmy jeszcze raz miejsce i godzine i lets go party on tongue

Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110
lets go lets go grin

panowie, mozliwe ze ja dzisiaj juz na necie sie nie zjawie wiec jakby ktos byl uprzejmy podeslac esemesa o ostatecznie ustalonym miejscu i czasie to byloby fajnie smile 608372157
tak jak juz wczesniej stwierdzilem dostosuje sie bo pewnie i tak bede juz wtedy na miejscu grin

Strona 7 z 17 1 2 5 6 7 8 9 16 17

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników ($-man, latajaca_holenderka, alfa, rafal08, rymoholik, forty, Sensei, burbon, Akhu, bukma), 1,284 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,698
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1