Ben_Killa$ Junior Member Użytkownik # 9479 wysłano 22..."> Ben_Killa$ Junior Member Użytkownik # 9479 wysłano 22...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#237921 22/01/2004 17:52
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
znowu pozwoliłem sobie skopiować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Ben_Killa$
Junior Member
Użytkownik # 9479

wysłano 22-01-2004 13:44
--------------------------------------------------------------------------------
siema lokus brachu tu benito
wróciłem po paro miesiecznej przerwie zaczynam typowac
seattle-golden 1
po ostatnie niespodziewanej porazce mysle ze allen i społka wygraja mecz
dallas-lakers 1
bez grubej szmaty bez biednego malone ktoremusie nalezy tytuł i bez jajoglowego kobiego lakers nie sa w stanie wygrac z phoenix wiec pewna jedynka
pozdro 600

Bonus: Unibet
#237922 22/01/2004 18:45
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
mogles tez poprawic phoenix na dallas...

#237923 22/01/2004 18:54
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
trener Cleveland mowi ze szanse na wystep LeBrona są małe więc chyba Sacramento nie pociągnie dłużej serii ( i OT i ijednoczescie przegrana w ostatnim meczu ) , zastanawiam sie czy nie dac na nich mimo handi
Cleveland tez 3 zwyciestwa chyba nie wywinie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dallas wygrać napewno wygra z Lakers i dam na nich mimo handi mając w pameci wygraną w Staples Center (Lakers grali w pełnym tyle że Payton zszedl po pierwszej kwarcie)
Meczu Seatle nie ruszam no chyba ze under
pozdro!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#237924 22/01/2004 19:05
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Quote
Oryginalnie wysłał Lokus:
[qb]mogles tez poprawic phoenix na dallas...[/qb]
sorry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> za cenzora nie będę robił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
wystarczy rola xero <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#237925 22/01/2004 19:10
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Quote
Oryginalnie wysłał szakatak:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Lokus:
[qb]mogles tez poprawic phoenix na dallas...[/qb]
sorry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> za cenzora nie będę robił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
wystarczy rola xero <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
dodatkowa praktyka nie zaszkodzi... a noz sie uda na tym pozniej zarobic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#237926 22/01/2004 20:24
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,188
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,188
A ja postawiłem na LAL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> kurs 4 zł za 10 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> wiem ze będzie ciężko ale niespodzianki sie zdarzają no a Dallas nie może przecież ciągle wygrywać. Wystarczy im 5 mecze z rzędu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#237927 22/01/2004 21:08
Dołączył: Sep 2002
Posty: 151
A
member
member
A Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 151
Na dziś proponuje dwa undery:Dallas un 196 i Golden un 202. Szczególnie atrakcyjny jest ten pierwszy .Kursy wziełem z Ekspekta. Już nie pierwszy raz widze że są mało rozgarnięci jeśli chodzi o ustalanie kursów na un/ov .

#237928 22/01/2004 21:11
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Quote
Oryginalnie wysłał siwylubin:
[qb] kurs 4 zł za 10 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
zawsze mnie interesowalo jak wygladaja zlotowki do kwadratu... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#237929 22/01/2004 21:40
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
adamz - czemu tak sadzisz? Ich ostatnie mecze to zdobycze ponad 100 punktowe, rezerwowi Lakersow rowniez chca sie pokazac. Jestes pewien tego typu? Bo akurat mam 600 PLN i nie wiem czy obstawiac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#237930 22/01/2004 22:25
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
dziś na +:

Cleveland Cavaliers - Sacramento Kings +8.0 1(1.90)
Dallas Mavericks - Los Angeles Lakers +13.5 2 (1.90)
Seattle SuperSonics - Golden State Warriors +6.5 2 (1.90)

wsio expekt

#237931 22/01/2004 23:29
Dołączył: Sep 2002
Posty: 151
A
member
member
A Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 151
Quote
Oryginalnie wysłał Pido:
[qb]adamz - czemu tak sadzisz? Ich ostatnie mecze to zdobycze ponad 100 punktowe, rezerwowi Lakersow rowniez chca sie pokazac. Jestes pewien tego typu? Bo akurat mam 600 PLN i nie wiem czy obstawiac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
Zostałem Wywołany do odpowiedzi:) więc mówie

Dallas - Lakers under 196

To prawda w ostatnich meczach tych drużyn ,rzeczywiści było dużo punktów ale wtedy Lakers grali normalnym składem. W ostatnich 4 meczach średnia punktów w LA wynosi 83 ptk.A obrona Dallas nie pozwoli im na wiele. Dallas natomiast stawia na minimalizm , tylko raz ,z ostatnich 5 meczy ,wygrała z kimś różnicą większą niż 10 ptk .

Seatle - Golden under 202

W ostatnim meczu tych drużyn rzeczywiście wynik był grubo ponad 200 ale wtedy mecz skończył sie dogrywką . Czołowymi strzelcemi tych drużyn są odpowiednio R.Allen i van Exel . Pierwszy ma kryzys , w ostatnim meczu trafił 9 na 28 rzutów ,a drugi nie zagra . Poza tym Golden gra fatalnie na wyjazdach więc nie należy spodziewać się dużej ilości punktów . Natomiast średnia Seatle w ostatnich 5 meczach to 90 ptk.

Ale decyzja należy do ciebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Statystyka jest po naszej stronie

#237932 23/01/2004 03:09
Dołączył: Jul 2002
Posty: 164
V
member
member
V Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 164
Może i Lakersi grają w osłabieniu ale jeśli Dallas pokryje handicap to ja jestem rudy.

Expekt:
Dallas Mavericks - Los Angeles Lakers 2 (+13.5)

#237933 23/01/2004 03:46
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22
F
stranger
stranger
F Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22
a ja walnałem takie cos

Cleveland Cavaliers - Sacramento Kings
Powyzej/Ponizej NBA ponizej 197 punktow 1.90

1 ze poniżej... chodz to było przez pomyłke bo chciałem dac Lakersów... mam nadzieje że siądzie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#237934 23/01/2004 03:58
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
Ja dziś takie typki biorę pod uwagę:
*Cleveland - Sacramento, powyżej 197pkt, k 1.90
*Boozer Carlos - Bibby Mike, typ 1, k 1.45
Najwiecej punktow Cleveland vs Sacramento
*Dallas - LA Lakers, poniżej 197pkt, k 1.90
*Seattle SuperSonics - Golden State., powyżej 202pkt, k 1.90
coś z tego wybiore na singielka, albo może 2- singielki puszcze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#237935 23/01/2004 11:11
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Quote
Oryginalnie wysłał SR:
[qb]trener Cleveland mowi ze szanse na wystep LeBrona są małe więc chyba Sacramento nie pociągnie dłużej serii ( i OT i ijednoczescie przegrana w ostatnim meczu ) , zastanawiam sie czy nie dac na nich mimo handi
Cleveland tez 3 zwyciestwa chyba nie wywinie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dallas wygrać napewno wygra z Lakers i dam na nich mimo handi mając w pameci wygraną w Staples Center (Lakers grali w pełnym tyle że Payton zszedl po pierwszej kwarcie)
Meczu Seatle nie ruszam no chyba ze under
pozdro!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
noi jedak zdecydowalem sie na Kings ale bz handi , a reszta planowo ,
juz myslalem ze ta kwarta ostatnia w Seatle bedzie tak highscorowa ze under nie siadze , a tak jest gitens <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#237936 23/01/2004 11:25
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
panowie wstepnie na noc z piatku na sobote mimo ze nie wystawiono jeszcze lini pewniaczkiem wydaje sie over w meczu memphis - sacramento!!!
jezeli linia nie bedzie wiekszia niz 210 to daje ten over!
obie druzyny rzucaja bardzo dobrze i Kings ostatnie 2 mecze -> undery , memphis tez ostatnio underowo , wiec buki moze sie zmylą i rzucą jakąś jeszcze mniejszą linie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#237937 23/01/2004 11:36
Dołączył: Nov 2003
Posty: 214
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 214
Quote
Oryginalnie wysłał Valar:
[qb]Może i Lakersi grają w osłabieniu ale jeśli Dallas pokryje handicap to ja jestem rudy.

Expekt:
Dallas Mavericks - Los Angeles Lakers 2 (+13.5)[/qb]
no to jednak jesteś rudy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#237938 23/01/2004 11:49
Dołączył: Jul 2002
Posty: 164
V
member
member
V Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 164
A mogło dać mi do myślenia to, że mam silną słabość do utworu "Marchewkowe Pole" - Lady Pank co mogłoby wskazywać na to, że jestem kryptorudzielcem.


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, 11kera11, $-man, burbon, Lukasz111, latajaca_holenderka, aker, Zaixi, rymoholik, betowiec, alfa, Akhu, ANZELMO), 2,824 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,691
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1