Ben_Killa$ Junior Member Użytkownik # 9479 wysłano 22..."> Ben_Killa$ Junior Member Użytkownik # 9479 wysłano 22...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#237921 22/01/2004 17:52
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
znowu pozwoliłem sobie skopiować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Ben_Killa$
Junior Member
Użytkownik # 9479

wysłano 22-01-2004 13:44
--------------------------------------------------------------------------------
siema lokus brachu tu benito
wróciłem po paro miesiecznej przerwie zaczynam typowac
seattle-golden 1
po ostatnie niespodziewanej porazce mysle ze allen i społka wygraja mecz
dallas-lakers 1
bez grubej szmaty bez biednego malone ktoremusie nalezy tytuł i bez jajoglowego kobiego lakers nie sa w stanie wygrac z phoenix wiec pewna jedynka
pozdro 600

Bonus: Unibet
#237922 22/01/2004 18:45
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
mogles tez poprawic phoenix na dallas...

#237923 22/01/2004 18:54
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
trener Cleveland mowi ze szanse na wystep LeBrona są małe więc chyba Sacramento nie pociągnie dłużej serii ( i OT i ijednoczescie przegrana w ostatnim meczu ) , zastanawiam sie czy nie dac na nich mimo handi
Cleveland tez 3 zwyciestwa chyba nie wywinie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dallas wygrać napewno wygra z Lakers i dam na nich mimo handi mając w pameci wygraną w Staples Center (Lakers grali w pełnym tyle że Payton zszedl po pierwszej kwarcie)
Meczu Seatle nie ruszam no chyba ze under
pozdro!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#237924 22/01/2004 19:05
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Quote
Oryginalnie wysłał Lokus:
[qb]mogles tez poprawic phoenix na dallas...[/qb]
sorry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> za cenzora nie będę robił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
wystarczy rola xero <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#237925 22/01/2004 19:10
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Quote
Oryginalnie wysłał szakatak:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Lokus:
[qb]mogles tez poprawic phoenix na dallas...[/qb]
sorry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> za cenzora nie będę robił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
wystarczy rola xero <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
dodatkowa praktyka nie zaszkodzi... a noz sie uda na tym pozniej zarobic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#237926 22/01/2004 20:24
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,188
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,188
A ja postawiłem na LAL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> kurs 4 zł za 10 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> wiem ze będzie ciężko ale niespodzianki sie zdarzają no a Dallas nie może przecież ciągle wygrywać. Wystarczy im 5 mecze z rzędu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#237927 22/01/2004 21:08
Dołączył: Sep 2002
Posty: 151
A
member
member
A Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 151
Na dziś proponuje dwa undery:Dallas un 196 i Golden un 202. Szczególnie atrakcyjny jest ten pierwszy .Kursy wziełem z Ekspekta. Już nie pierwszy raz widze że są mało rozgarnięci jeśli chodzi o ustalanie kursów na un/ov .

#237928 22/01/2004 21:11
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Quote
Oryginalnie wysłał siwylubin:
[qb] kurs 4 zł za 10 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
zawsze mnie interesowalo jak wygladaja zlotowki do kwadratu... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#237929 22/01/2004 21:40
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
adamz - czemu tak sadzisz? Ich ostatnie mecze to zdobycze ponad 100 punktowe, rezerwowi Lakersow rowniez chca sie pokazac. Jestes pewien tego typu? Bo akurat mam 600 PLN i nie wiem czy obstawiac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#237930 22/01/2004 22:25
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
dziś na +:

Cleveland Cavaliers - Sacramento Kings +8.0 1(1.90)
Dallas Mavericks - Los Angeles Lakers +13.5 2 (1.90)
Seattle SuperSonics - Golden State Warriors +6.5 2 (1.90)

wsio expekt

#237931 22/01/2004 23:29
Dołączył: Sep 2002
Posty: 151
A
member
member
A Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 151
Quote
Oryginalnie wysłał Pido:
[qb]adamz - czemu tak sadzisz? Ich ostatnie mecze to zdobycze ponad 100 punktowe, rezerwowi Lakersow rowniez chca sie pokazac. Jestes pewien tego typu? Bo akurat mam 600 PLN i nie wiem czy obstawiac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
Zostałem Wywołany do odpowiedzi:) więc mówie

Dallas - Lakers under 196

To prawda w ostatnich meczach tych drużyn ,rzeczywiści było dużo punktów ale wtedy Lakers grali normalnym składem. W ostatnich 4 meczach średnia punktów w LA wynosi 83 ptk.A obrona Dallas nie pozwoli im na wiele. Dallas natomiast stawia na minimalizm , tylko raz ,z ostatnich 5 meczy ,wygrała z kimś różnicą większą niż 10 ptk .

Seatle - Golden under 202

W ostatnim meczu tych drużyn rzeczywiście wynik był grubo ponad 200 ale wtedy mecz skończył sie dogrywką . Czołowymi strzelcemi tych drużyn są odpowiednio R.Allen i van Exel . Pierwszy ma kryzys , w ostatnim meczu trafił 9 na 28 rzutów ,a drugi nie zagra . Poza tym Golden gra fatalnie na wyjazdach więc nie należy spodziewać się dużej ilości punktów . Natomiast średnia Seatle w ostatnich 5 meczach to 90 ptk.

Ale decyzja należy do ciebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Statystyka jest po naszej stronie

#237932 23/01/2004 03:09
Dołączył: Jul 2002
Posty: 164
V
member
member
V Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 164
Może i Lakersi grają w osłabieniu ale jeśli Dallas pokryje handicap to ja jestem rudy.

Expekt:
Dallas Mavericks - Los Angeles Lakers 2 (+13.5)

#237933 23/01/2004 03:46
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22
F
stranger
stranger
F Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22
a ja walnałem takie cos

Cleveland Cavaliers - Sacramento Kings
Powyzej/Ponizej NBA ponizej 197 punktow 1.90

1 ze poniżej... chodz to było przez pomyłke bo chciałem dac Lakersów... mam nadzieje że siądzie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#237934 23/01/2004 03:58
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
Ja dziś takie typki biorę pod uwagę:
*Cleveland - Sacramento, powyżej 197pkt, k 1.90
*Boozer Carlos - Bibby Mike, typ 1, k 1.45
Najwiecej punktow Cleveland vs Sacramento
*Dallas - LA Lakers, poniżej 197pkt, k 1.90
*Seattle SuperSonics - Golden State., powyżej 202pkt, k 1.90
coś z tego wybiore na singielka, albo może 2- singielki puszcze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#237935 23/01/2004 11:11
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Quote
Oryginalnie wysłał SR:
[qb]trener Cleveland mowi ze szanse na wystep LeBrona są małe więc chyba Sacramento nie pociągnie dłużej serii ( i OT i ijednoczescie przegrana w ostatnim meczu ) , zastanawiam sie czy nie dac na nich mimo handi
Cleveland tez 3 zwyciestwa chyba nie wywinie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dallas wygrać napewno wygra z Lakers i dam na nich mimo handi mając w pameci wygraną w Staples Center (Lakers grali w pełnym tyle że Payton zszedl po pierwszej kwarcie)
Meczu Seatle nie ruszam no chyba ze under
pozdro!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
noi jedak zdecydowalem sie na Kings ale bz handi , a reszta planowo ,
juz myslalem ze ta kwarta ostatnia w Seatle bedzie tak highscorowa ze under nie siadze , a tak jest gitens <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#237936 23/01/2004 11:25
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
panowie wstepnie na noc z piatku na sobote mimo ze nie wystawiono jeszcze lini pewniaczkiem wydaje sie over w meczu memphis - sacramento!!!
jezeli linia nie bedzie wiekszia niz 210 to daje ten over!
obie druzyny rzucaja bardzo dobrze i Kings ostatnie 2 mecze -> undery , memphis tez ostatnio underowo , wiec buki moze sie zmylą i rzucą jakąś jeszcze mniejszą linie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#237937 23/01/2004 11:36
Dołączył: Nov 2003
Posty: 214
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 214
Quote
Oryginalnie wysłał Valar:
[qb]Może i Lakersi grają w osłabieniu ale jeśli Dallas pokryje handicap to ja jestem rudy.

Expekt:
Dallas Mavericks - Los Angeles Lakers 2 (+13.5)[/qb]
no to jednak jesteś rudy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#237938 23/01/2004 11:49
Dołączył: Jul 2002
Posty: 164
V
member
member
V Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 164
A mogło dać mi do myślenia to, że mam silną słabość do utworu "Marchewkowe Pole" - Lady Pank co mogłoby wskazywać na to, że jestem kryptorudzielcem.


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, rymoholik, forty, aker, rafal08, burbon, Sensei, latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, $-man, betowiec, kamel, bukma, 11kera11), 2,780 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,646
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1