|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
pozowliłem sobie skopiować:
"rOdziu.
wysłano 21-01-2004 18:14 Houston(-5.0pkt) - NY Knicks, typ 1, k 1.90"
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682 |
Oryginalnie wysłał szakatak: [qb]pozowliłem sobie skopiować:
"rOdziu.
wysłano 21-01-2004 18:14 Houston(-5.0pkt) - NY Knicks, typ 1, k 1.90"[/qb] spoko, nie ma sprawy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682 |
dobra, wybiore na dzisiejszą nocke coś z tych zdarzeń, tylko te biore pod uwagę jak narazie: *Houston(-5pkt) - NY Knicks, typ 1, k 1.90 myśle że van Gundy będzie chciał znów o****ć nowojorczyków :rolleyes: *Toronto - Minnesota, under 171.5pkt, k 1.90 *Milwaukee (-6.5pkt) - Orlando, typ 1, k 1.90 *Denver - Phoenix, under 196pkt, k 1.90
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
[QUOTE]Oryginalnie wysłał rOdziu.: [QB]dobra, wybiore na dzisiejszą nocke coś z tych zdarzeń, tylko te biore pod uwagę jak narazie: *Houston(-5pkt) - NY Knicks, typ 1, k 1.90 myśle że van Gundy będzie chciał znów o****ć nowojorczyków :rolleyes:
Ja postawilem na NY ,bo mialem ochote puscic troche kasy na niespodzianke. IMHO van Gundy to cienias <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Pozdrawiam
amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 150
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2003
Posty: 150 |
Atlanta-Chicago under 181.5 Expekt 1.9 co eksperci na to? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> mi sie wydaje w miare pewne ale poslucham waszych opini!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682 |
zostało 30minut do pierwszych meczy i qurwa nie mogę się na nic zdecydować :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
Buki sie wycfanily i coraz "lepsze" linie daja, a zawodnicy coraz nierowniej graja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Ja dalem under Atlanty, ktora jeszcze mnie nie zawiodla!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 36
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2004
Posty: 36 |
W Unibecie na wygrany mecz L.A Lakers z Memphis jest 4.55!! to jest chyba warte zagrania
Co o tym sondzicie????????
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 36
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2004
Posty: 36 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
Oryginalnie wysłał Diavollo: [qb]W Unibecie na wygrany mecz L.A Lakers z Memphis jest 4.55!! to jest chyba warte zagrania
Co o tym sondzicie????????[/qb] jak chcesz to próbuj, ale LA bez swoich głównych gwiazd a Memphis w formie. Ja tego nie ruszam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624 |
Wg mnie można grać, ale hcp + 9.5 dla Lakers w unibecie. Kurs niższy, niż na zwycięstwo, ale i tak bardzo dobry [1.90] Pozdrawiam /MF/
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977 |
Oryginalnie wysłał amkwish: [qb] IMHO van Gundy to cienias <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
[/qb] Nie taki cienias - doprowadził np. Knicks z 8 miejsca w playoffach do finału ligi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 995
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2004
Posty: 995 |
Oryginalnie wysłał konkurent: [qb] Oryginalnie wysłał amkwish: [qb] IMHO van Gundy to cienias <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
[/qb] Nie taki cienias - doprowadził np. Knicks z 8 miejsca w playoffach do finału ligi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] ten Van Gundy to dzis zniszczyl NY 87-69 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> na przykladzie dwoch dzisiejszych meczy(e-liga treviso-efes) widac jak bardzo sa one prestizowe dla bylych zawodnikow(Langdon) i trenerow(Van Gundy)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682 |
Oryginalnie wysłał rOdziu.: [qb] Oryginalnie wysłał szakatak: [qb]pozowliłem sobie skopiować:
"rOdziu.
wysłano 21-01-2004 18:14 Houston(-5.0pkt) - NY Knicks, typ 1, k 1.90"[/qb] spoko, nie ma sprawy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/qb] no iładnie weszło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682 |
Oryginalnie wysłał rOdziu.: [qb]dobra, wybiore na dzisiejszą nocke coś z tych zdarzeń, tylko te biore pod uwagę jak narazie: *Houston(-5pkt) - NY Knicks, typ 1, k 1.90 myśle że van Gundy będzie chciał znów o****ć nowojorczyków :rolleyes: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: *Toronto - Minnesota, under 171.5pkt, k 1.90 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> *Milwaukee (-6.5pkt) - Orlando, typ 1, k 1.90 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: *Denver - Phoenix, under 196pkt, k 1.90 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] 3 typki z 4 weszły, nie jest źle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka