Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#237939 22/01/2004 00:14
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
pozowliłem sobie skopiować:

"rOdziu.

wysłano 21-01-2004 18:14

Houston(-5.0pkt) - NY Knicks, typ 1, k 1.90"

Bonus: Unibet
#237940 22/01/2004 00:32
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
Quote
Oryginalnie wysłał szakatak:
[qb]pozowliłem sobie skopiować:

"rOdziu.

wysłano 21-01-2004 18:14

Houston(-5.0pkt) - NY Knicks, typ 1, k 1.90"[/qb]
spoko, nie ma sprawy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#237941 22/01/2004 03:55
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
dobra, wybiore na dzisiejszą nocke coś z tych zdarzeń, tylko te biore pod uwagę jak narazie:
*Houston(-5pkt) - NY Knicks, typ 1, k 1.90
myśle że van Gundy będzie chciał znów o****ć nowojorczyków :rolleyes:
*Toronto - Minnesota, under 171.5pkt, k 1.90
*Milwaukee (-6.5pkt) - Orlando, typ 1, k 1.90
*Denver - Phoenix, under 196pkt, k 1.90

#237942 22/01/2004 04:14
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
[QUOTE]Oryginalnie wysłał rOdziu.:
[QB]dobra, wybiore na dzisiejszą nocke coś z tych zdarzeń, tylko te biore pod uwagę jak narazie:
*Houston(-5pkt) - NY Knicks, typ 1, k 1.90
myśle że van Gundy będzie chciał znów o****ć nowojorczyków :rolleyes:

Ja postawilem na NY ,bo mialem ochote puscic troche kasy na niespodzianke.
IMHO van Gundy to cienias <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#237943 22/01/2004 04:17
Dołączył: Sep 2003
Posty: 150
O
OH2 Offline
member
member
O Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 150
Atlanta-Chicago under 181.5 Expekt 1.9
co eksperci na to? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> mi sie wydaje w miare pewne ale poslucham waszych opini!!

#237944 22/01/2004 04:29
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
zostało 30minut do pierwszych meczy i qurwa nie mogę się na nic zdecydować :rolleyes:

#237945 22/01/2004 04:53
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Buki sie wycfanily i coraz "lepsze" linie daja, a zawodnicy coraz nierowniej graja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Ja dalem under Atlanty, ktora jeszcze mnie nie zawiodla!

#237946 22/01/2004 04:57
Dołączył: Jan 2004
Posty: 36
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 36
W Unibecie na wygrany mecz L.A Lakers z Memphis jest 4.55!! to jest chyba warte zagrania

Co o tym sondzicie????????

#237947 22/01/2004 04:59
Dołączył: Jan 2004
Posty: 36
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 36
Początek meczu 1:55

#237948 22/01/2004 05:04
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Quote
Oryginalnie wysłał Diavollo:
[qb]W Unibecie na wygrany mecz L.A Lakers z Memphis jest 4.55!! to jest chyba warte zagrania

Co o tym sondzicie????????[/qb]
jak chcesz to próbuj, ale LA bez swoich głównych gwiazd a Memphis w formie. Ja tego nie ruszam.

#237949 22/01/2004 05:11
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
Wg mnie można grać, ale hcp + 9.5 dla Lakers w unibecie. Kurs niższy, niż na zwycięstwo, ale i tak bardzo dobry [1.90]
Pozdrawiam /MF/

#237950 22/01/2004 05:42
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
Quote
Oryginalnie wysłał amkwish:
[qb]
IMHO van Gundy to cienias <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

[/qb]
Nie taki cienias - doprowadził np. Knicks z 8 miejsca w playoffach do finału ligi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#237951 22/01/2004 09:24
Dołączył: Jan 2004
Posty: 995
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 995
Quote
Oryginalnie wysłał konkurent:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał amkwish:
[qb]
IMHO van Gundy to cienias <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

[/qb]
Nie taki cienias - doprowadził np. Knicks z 8 miejsca w playoffach do finału ligi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
ten Van Gundy to dzis zniszczyl NY
87-69 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
na przykladzie dwoch dzisiejszych meczy(e-liga treviso-efes) widac jak bardzo sa one prestizowe dla bylych zawodnikow(Langdon) i trenerow(Van Gundy)

#237952 22/01/2004 17:34
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
Quote
Oryginalnie wysłał rOdziu.:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał szakatak:
[qb]pozowliłem sobie skopiować:

"rOdziu.

wysłano 21-01-2004 18:14

Houston(-5.0pkt) - NY Knicks, typ 1, k 1.90"[/qb]
spoko, nie ma sprawy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/qb]
no iładnie weszło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#237953 22/01/2004 17:35
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
Quote
Oryginalnie wysłał rOdziu.:
[qb]dobra, wybiore na dzisiejszą nocke coś z tych zdarzeń, tylko te biore pod uwagę jak narazie:
*Houston(-5pkt) - NY Knicks, typ 1, k 1.90
myśle że van Gundy będzie chciał znów o****ć nowojorczyków :rolleyes: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
*Toronto - Minnesota, under 171.5pkt, k 1.90 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
*Milwaukee (-6.5pkt) - Orlando, typ 1, k 1.90 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
*Denver - Phoenix, under 196pkt, k 1.90 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
3 typki z 4 weszły, nie jest źle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rymoholik, $-man, rafal08, Sensei, aker, kamel, Lukasz111), 1,046 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,959
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1