Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 12 1 2 8 9 10 11 12
stryyker #2323415 08/05/2008 03:52
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,591
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,591
Originally Posted by stryyker
update na życzenie:)


Faktycznie mocna odpowiedź z Twojej strony. Błąd mieliście okropny, jak na tak poważną firmę aż za okropny. Sądzę, że inna firma postąpiłaby w inny sposób, np. freebetem dla użytkownika który to zauważył i do Was napisał:) Tylko bez napinki proszę :-D

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
member
member
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
Już nie podkręcaj. Ja sobie jakoś z Pettersenem załatwię tą sprawę:) Na usprawiedliwienie (skoro już byliście tacy czujni:)) dodam, że bannery robił nam ktoś z zewnątrz i stąd pomyłka. Mogłem sprawdzić je wcześniej to fakt ale tak się nie stało i znów jest w temacie stryyke o czym dyskutować:)

stryyker #2326774 09/05/2008 19:06
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
co wy macie z ta oferta ? mecz wawrinki zaczyna sie dopiero za godzine a juz 2h temu go nie bylo w ofercie, nie wspomne nic o meczy robredo ktory gra dopiero o 17:30 ...boicie sie ze ktos wygra czy co ?

gnacik #2326781 09/05/2008 19:13
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
I tak masz limit co się ciskasz laugh

stryyker #2328947 10/05/2008 06:43
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
dobra zrealizowalem wyplate, wyslalem na stronie zdjecia dowodu.... cos mam jeszcze wysylac ? jakieś pisemne potwierdzenie czy cos ? moze ktoś napisac jak dokladnie ma to wyglądać ?

gnacik #2329148 10/05/2008 17:06
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
member
member
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
Dowód wystarczy. Nie musisz już więcej nic wysyłać.

stryyker #2329322 10/05/2008 19:08
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
ile potrącacie $ za przewalutowanie i wypłatę ?

gnacik #2331991 11/05/2008 17:51
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
member
member
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
Stryyke wypłaca Ci dokładnie tyle ile masz na koncie gracza i nie pobiera za tą transakcję żadnych dodatkowych opłat. Kurs naliczany jest (zgodnie z kursem danego dnia) przez Twój bank.

stryyker #2340647 14/05/2008 23:35
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
member
member
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
Co prawda jeszcze nie w nowej odsłonie ale ze zmianami, które mam nadzieję docenicie:) To pierwszy krok, który ma pokazać, że moje obietnice nie są bez pokrycia. O czym mowa?
Zerknijcie na dostępne dzisiaj w pucharze Uefa opcje zakładów. Podwójna szansa, pierwsza połowa, handicap.

Mam nadzieję, (prace trwają)że na ME program będzie już na stałe zawierał wszystkie te formy zakładów, które są popularne a których stryyke do tej pory w ofercie nie miał.

stryyker #2340945 15/05/2008 01:50
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Miło miło stryyker, pojawiło sie też o/u -nawet 2 linie, pytanie kiedy pozostałe ligi będą dostępne z większa ilością opcji.
Odnośnie u/o zastosowany zapis "More than 2,5 goals will be scored" jest zdecydowanie przekombinowany. Zapis ponizej/powyżej jest powszechnie stosowany, i chyba nie ma potrzeby kombinować jak koń pod górkę.

gryzonko #2341598 15/05/2008 05:42
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
member
member
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
Tak jak powiedziałem to dopiero początek. Uwaga zostanie przekazana dalej. Opcje miały zostać wprowadzone duużo wcześniej ale jak jest/było każdy widział. Nie wyobrażam sobie żeby przyszła runda nie zawierała kompletnej oferty. W weekend będzie dostępna Bundesliga i z tego co zdążyłem się dowiedzieć również ostatnia kolejka ligi hiszpańskiej. Wzbogacona oferta będzie też wstępnie na tenisa. Nie jestem pewien czy już teraz na turniej w Hamburgu i Rzymie czy dopiero na French Open. Jutro postaram się na ten temat napisać coś więcej.

stryyker #2343761 16/05/2008 06:01
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,761
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,761
Nie mogę na stronie wysłać skanów. Mimo że wysyłam jpeg pojawia sie komunikat:Error: Invalid fileextension, there are only *.jpg, *.jpeg, *.pdf and *.png allowed.Zmieniłem na png to samo.Na jaki mail mam wysłać te skany?

Meister #2343800 16/05/2008 06:28
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723

gryzonko #2355170 20/05/2008 22:48
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,761
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,761
stryyker napisałeś ze nie ma żadnej opłaty za przewalutowanie,więc skąd opłata 11.99 zł potrącona 3 godziny po przelewie.

Meister #2355354 20/05/2008 23:42
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by Meister
stryyker napisałeś ze nie ma żadnej opłaty za przewalutowanie,więc skąd opłata 11.99 zł potrącona 3 godziny po przelewie.

wyplacales na inteligo? oni zawsze pobieraja 11,99 za przelewy przychodzace z kont zagranicznych

yaaho #2364738 24/05/2008 20:19
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Szkoda że wraz z zwiększeniem ilości zdarzeń, zmiejszona została ilość wystawianych lig. Praktycznie znikneły z oferty kursy na środkową, wschodnią Europe. Szkoda

gryzonko #2368168 25/05/2008 20:42
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Przed rejestracją widziałem informację o bonusie 25 euro (50%). Po rejestracji i zalogowaniu widzę promocję 100 euro (10%).

Jestem zainteresowany oboma bonusami lub jednym.

Nie chciałbym jednak, żeby skończyło się to tak, że dostanę 10% od małego depozytu, którego dokonałem na poczet pierwszej promocji.

Jak to jest z tymi bonusami?

Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
member
member
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
Originally Posted by z o R r o
Przed rejestracją widziałem informację o bonusie 25 euro (50%). Po rejestracji i zalogowaniu widzę promocję 100 euro (10%).

Jestem zainteresowany oboma bonusami lub jednym.

Nie chciałbym jednak, żeby skończyło się to tak, że dostanę 10% od małego depozytu, którego dokonałem na poczet pierwszej promocji.

Jak to jest z tymi bonusami?

Jeśli zarejestrowałeś się dopiero teraz to masz przez krótki czas prawo również do tego 10%. Jest to coś na wzór bonusu na powrót jednak dla tych, którzy dopiero teraz otwierają konto i korzystają z aktualnej oferty lub dla tych, którzy nigdy nie dokonywali żadnego depozytu na stryyke. Dlatego po logowaniu masz widoczną tą opcję.
Podsumowując: Nowi klienci mają do końca miesiąca możliwość skorzystać z akcji 50% i dodatkowo 10% dla już zarejestrowanych. Zapytaj jeszcze dla pewności supportu czy wszystko jest ok.


Gryzonko oferta będzie cały czas dopasowywana. Już za tydzień epokowe wydarzenie na stryyke:) a może i ze dwa. Zmiana wyglądu oraz ...:)

stryyker #2375025 28/05/2008 00:55
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
member
member
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
Po długim czasie oczekiwań oferta została poszerzona. Wygląda na to, że wszystko działa poprawnie więc mogę ze spokojnym sumieniem napisać, że zapraszam do sprawdzenia naszych kursów również w zakładach over/under, pierwsza połowa, podwójna szansa, a w przyszłości (również już na ME) pierwszą bramkę itp.

stryyker #2379510 29/05/2008 07:48
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Quote
Players report waiting 3 weeks and more to receive Moneybookers and bank wire payments from the Malta-based bookmaker.
Stryyke downgraded to 2 (2.5) and to the Orange List.

(bookmakersreview.com, 20 maja 2008)


Co na to stryyker?

Ja już chciałem z tego 10% grubiej skorzystać, ale w tej sytuacji chyba się wstrzymam.

Strona 10 z 12 1 2 8 9 10 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (alfa, Lukasz111, rafal08, aker, forty, latajaca_holenderka, kamel, burbon, betowiec), 2,781 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,918
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1