|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,591
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,591 |
Faktycznie mocna odpowiedź z Twojej strony. Błąd mieliście okropny, jak na tak poważną firmę aż za okropny. Sądzę, że inna firma postąpiłaby w inny sposób, np. freebetem dla użytkownika który to zauważył i do Was napisał:) Tylko bez napinki proszę :-D
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167 |
Już nie podkręcaj. Ja sobie jakoś z Pettersenem załatwię tą sprawę:) Na usprawiedliwienie (skoro już byliście tacy czujni:)) dodam, że bannery robił nam ktoś z zewnątrz i stąd pomyłka. Mogłem sprawdzić je wcześniej to fakt ale tak się nie stało i znów jest w temacie stryyke o czym dyskutować:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
co wy macie z ta oferta ? mecz wawrinki zaczyna sie dopiero za godzine a juz 2h temu go nie bylo w ofercie, nie wspomne nic o meczy robredo ktory gra dopiero o 17:30 ...boicie sie ze ktos wygra czy co ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
I tak masz limit co się ciskasz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
dobra zrealizowalem wyplate, wyslalem na stronie zdjecia dowodu.... cos mam jeszcze wysylac ? jakieś pisemne potwierdzenie czy cos ? moze ktoś napisac jak dokladnie ma to wyglądać ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167 |
Dowód wystarczy. Nie musisz już więcej nic wysyłać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
ile potrącacie $ za przewalutowanie i wypłatę ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167 |
Stryyke wypłaca Ci dokładnie tyle ile masz na koncie gracza i nie pobiera za tą transakcję żadnych dodatkowych opłat. Kurs naliczany jest (zgodnie z kursem danego dnia) przez Twój bank.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167 |
Co prawda jeszcze nie w nowej odsłonie ale ze zmianami, które mam nadzieję docenicie:) To pierwszy krok, który ma pokazać, że moje obietnice nie są bez pokrycia. O czym mowa? Zerknijcie na dostępne dzisiaj w pucharze Uefa opcje zakładów. Podwójna szansa, pierwsza połowa, handicap.
Mam nadzieję, (prace trwają)że na ME program będzie już na stałe zawierał wszystkie te formy zakładów, które są popularne a których stryyke do tej pory w ofercie nie miał.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
Miło miło stryyker, pojawiło sie też o/u -nawet 2 linie, pytanie kiedy pozostałe ligi będą dostępne z większa ilością opcji. Odnośnie u/o zastosowany zapis "More than 2,5 goals will be scored" jest zdecydowanie przekombinowany. Zapis ponizej/powyżej jest powszechnie stosowany, i chyba nie ma potrzeby kombinować jak koń pod górkę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167 |
Tak jak powiedziałem to dopiero początek. Uwaga zostanie przekazana dalej. Opcje miały zostać wprowadzone duużo wcześniej ale jak jest/było każdy widział. Nie wyobrażam sobie żeby przyszła runda nie zawierała kompletnej oferty. W weekend będzie dostępna Bundesliga i z tego co zdążyłem się dowiedzieć również ostatnia kolejka ligi hiszpańskiej. Wzbogacona oferta będzie też wstępnie na tenisa. Nie jestem pewien czy już teraz na turniej w Hamburgu i Rzymie czy dopiero na French Open. Jutro postaram się na ten temat napisać coś więcej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,761
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,761 |
Nie mogę na stronie wysłać skanów. Mimo że wysyłam jpeg pojawia sie komunikat:Error: Invalid fileextension, there are only *.jpg, *.jpeg, *.pdf and *.png allowed.Zmieniłem na png to samo.Na jaki mail mam wysłać te skany?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,761
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,761 |
stryyker napisałeś ze nie ma żadnej opłaty za przewalutowanie,więc skąd opłata 11.99 zł potrącona 3 godziny po przelewie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
stryyker napisałeś ze nie ma żadnej opłaty za przewalutowanie,więc skąd opłata 11.99 zł potrącona 3 godziny po przelewie. wyplacales na inteligo? oni zawsze pobieraja 11,99 za przelewy przychodzace z kont zagranicznych
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
Szkoda że wraz z zwiększeniem ilości zdarzeń, zmiejszona została ilość wystawianych lig. Praktycznie znikneły z oferty kursy na środkową, wschodnią Europe. Szkoda
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Przed rejestracją widziałem informację o bonusie 25 euro (50%). Po rejestracji i zalogowaniu widzę promocję 100 euro (10%).
Jestem zainteresowany oboma bonusami lub jednym.
Nie chciałbym jednak, żeby skończyło się to tak, że dostanę 10% od małego depozytu, którego dokonałem na poczet pierwszej promocji.
Jak to jest z tymi bonusami?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167 |
Przed rejestracją widziałem informację o bonusie 25 euro (50%). Po rejestracji i zalogowaniu widzę promocję 100 euro (10%).
Jestem zainteresowany oboma bonusami lub jednym.
Nie chciałbym jednak, żeby skończyło się to tak, że dostanę 10% od małego depozytu, którego dokonałem na poczet pierwszej promocji.
Jak to jest z tymi bonusami? Jeśli zarejestrowałeś się dopiero teraz to masz przez krótki czas prawo również do tego 10%. Jest to coś na wzór bonusu na powrót jednak dla tych, którzy dopiero teraz otwierają konto i korzystają z aktualnej oferty lub dla tych, którzy nigdy nie dokonywali żadnego depozytu na stryyke. Dlatego po logowaniu masz widoczną tą opcję. Podsumowując: Nowi klienci mają do końca miesiąca możliwość skorzystać z akcji 50% i dodatkowo 10% dla już zarejestrowanych. Zapytaj jeszcze dla pewności supportu czy wszystko jest ok. Gryzonko oferta będzie cały czas dopasowywana. Już za tydzień epokowe wydarzenie na stryyke:) a może i ze dwa. Zmiana wyglądu oraz ...:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167 |
Po długim czasie oczekiwań oferta została poszerzona. Wygląda na to, że wszystko działa poprawnie więc mogę ze spokojnym sumieniem napisać, że zapraszam do sprawdzenia naszych kursów również w zakładach over/under, pierwsza połowa, podwójna szansa, a w przyszłości (również już na ME) pierwszą bramkę itp.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Players report waiting 3 weeks and more to receive Moneybookers and bank wire payments from the Malta-based bookmaker. Stryyke downgraded to 2 (2.5) and to the Orange List.
(bookmakersreview.com, 20 maja 2008) Co na to stryyker? Ja już chciałem z tego 10% grubiej skorzystać, ale w tej sytuacji chyba się wstrzymam.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|