|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 523 |
czy tylko mi sie wiesza strona MB przy wpłacie w bwin :| ? Pytalem o to samo kilka postow wyzej. Dzwonilem w tej sprawie nawet do supportu i mi nie potrafili odpowiedziec. W koncu doszedlem ze moj firewall blokuje mi wplaty, co dziwne dawniej ten sam firewall nie blokowal. I blokuje tylko do bet365 i bwin. Jesli masz jakiegos firewall to wylacz go na czas wplaty
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807 |
odpalilem sobie bestseller na bwin na laptopie. no i nic nie zabaczylem. czarna czcionka + czarne tło = totalny idiotyzm + BRAK PROFESJONALIZMU az bije po oczach (doslownie i w przenosni) Jak juz ktos slusznie zauwazyl zaden szanujacy sie serwis nie moze dzialac z czarnym tłem. A moze to jakis eksperyment z ich strony? Nic nie widac, musisz szybko postawic zaklad zeby nie niszczyc oczu, po czym przegrywasz, bo nawet nie widziales co zagrales.. to tylko Bwin mogl wymyslec... BRAVO!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
No mi tez sie to niespecjalnie widzi. Na łaczu stacjonarnym ok, ale odpalic ten wynalazek na mobilnym iplusie -qrwicy mozna dostać
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 275
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 275 |
Angielski support chyba też śpi - rano wysłałem maila a jeszcze do tej pory nie odpowiedzieli - w przypadku tego supportu jeszcze mi sie to nie zdażyło - ŻENADA!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
odpsiuja te kmioty? 2 dni czekam na odpowiedz w sprawie mojej odpowiedzi na pytanie osobiste
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 901
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2007
Posty: 901 |
odpsiuja te kmioty? 2 dni czekam na odpowiedz w sprawie mojej odpowiedzi na pytanie osobiste Odpiszą w przeciągu 3-5 dni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Nigdy nie mogłem zrozumieć dlaczego supporty buków sa przez polskich klientów tak "szanowane" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232 |
Nigdy nie mogłem zrozumieć dlaczego supporty buków sa przez polskich klientów tak "szanowane"  Bo w wielu wypadkach są kiepscy. Ja z Bwin nie mam dobrych wspomnień. Zwłaszcza gdy ostatnio zablokowali mi konto (niby i tak było puste) bo podobno ktoś próbował się logować pod złych hasłem. No na pewno nie ja. No i chciałem żeby odblokowali ale kiepskie z nimi kontakt. Olałem w końcu to i niech sobie innych klientów szukają. Ja już tam nie wracam. Na polskim rynku support ( nie tylko buki) jest zazwyczaj fatalny. łaskę robią gdy odpiszą ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 275
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 275 |
Słuchajcie mam taki problem otóż 2 lata temu zakładałem konto w bwin i wogóle z niego nie korzystałem (bez wpłat, bez niczego) a zapomniałem do niego loginu i hasła. Napisałem do angielskiego supportu i kazali wysłać skan dowodu osobisego w celu weryfikacji i trwa to juz ponad dwa dni. Jak to długo to jeszcze może trwać? Miał juz ktoś kiedyś coś podobnego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
Nigdy nie mogłem zrozumieć dlaczego supporty buków sa przez polskich klientów tak "szanowane"  jakbys na cos czekal i nie mogl sie doczekac to tez bys byl podirytowany. zreszta kazdy support wali w pawla jak moze. zobacz na przykladzie Centrebet jak sie ludzie skarzyli ze nie moga kasy wyciagnac od nich. support milczal ale z Conradem utrzymywal kontakt a na reszte totalna zlewka
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,503
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,503 |
Jak dla mnie najlepszą formą kontaktu jest telefon do support'u. Jeszcze nigdy się na nim nie zawiodłem. I nie trzeba czekać na odpowiedź.
A nowy design faktycznie nie jest za ciekawy. Chociaż to pewnie kwestia przyzwyczajenia. Przydałaby się jakaś wersja light dla słabszych łącz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 275
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 275 |
Takie pytanie - czy jak brat mieszkający tam gdzie ja założy sobie konto w bwin to czy mogą mu je zablokować?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 428
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2005
Posty: 428 |
Witam,
Nadal mam do rozdania bony do Bwin
2 zł za rejestrację plus podwojenie max 80 zł
Promo ważne do końca miesiąca.
Zapraszam na PW
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584 |
Jeśli Ty korzystałeś z bonusu i skorzysta Twój brat to jest prawdopodobne, że jeśli "dojdą" do tego to mogą Ci zablokować. Z bonusów można korzystać tylko na jedno domostwo, IP itd. Jak nie będzie brał bonusu to powinno być ok. Ale z nimi to nigdy nic nie wiadomo...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Nigdy nie mogłem zrozumieć dlaczego supporty buków sa przez polskich klientów tak "szanowane"  Bo w wielu wypadkach są kiepscy. No okej ale mimo wszystko trochę szacunku do drugiego człowieka trzeba mieć a nie od razu chrzcić go "kmiotem" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 275
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 275 |
zgadzam sie z DJ Sosną - badźmy ludźmi
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 275
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 275 |
Jeśli Ty korzystałeś z bonusu i skorzysta Twój brat to jest prawdopodobne, że jeśli "dojdą" do tego to mogą Ci zablokować. Z bonusów można korzystać tylko na jedno domostwo, IP itd. Jak nie będzie brał bonusu to powinno być ok. Ale z nimi to nigdy nic nie wiadomo... No bonus to rozumiem, ale chyba nie jest zabronione że mimo mieszkania w tym samym "gospodarstwie domowym" brat tez chciałby sobie pograc...W ten sposob bwin sam sobie odcina nowych użytkowników czyż nie tak?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584 |
Obostrzenia są w przypadku bonusu. Więc nie powinno być problemu jeśli brat nie będzie korzystał z bonusu. Ale to jest bwin... blokowali konta osobom za różne "dziwne" rzeczy. Jako ciekawostka. Z tego co mi się kojarzy to unibet pozwala mieć kilka kont na JEDNĄ osobę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 172
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2007
Posty: 172 |
Miałem nic nie pisać, ale co poniektórzy głupotą swą przebijają wszystkich i wszystko. Mam problem, pozakładałem 40 kont w bwin, na każdym wykorzystałem po 10 bonów, brat po blokował mi te, na których uzbierałem fuksem kilka złotych. Do reszty pogubiłem hasła. A teraz support robi mi problemy i nie odpisuje. Jakim prawem mogą mi nie odpisywać i jeszcze robią problemy bo skanów chcą  No ludzie obudźcie sie, mi już sie nawet śmiać nie chce. Swoją drogą widać że wakacje się zaczęły 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 275
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 275 |
Miałem nic nie pisać, ale co poniektórzy głupotą swą przebijają wszystkich i wszystko. Mam problem, pozakładałem 40 kont w bwin, na każdym wykorzystałem po 10 bonów, brat po blokował mi te, na których uzbierałem fuksem kilka złotych. Do reszty pogubiłem hasła. A teraz support robi mi problemy i nie odpisuje. Jakim prawem mogą mi nie odpisywać i jeszcze robią problemy bo skanów chcą  Kolego, takie "uwagi" i "dowcipy" zachowaj dla siebie ok? No ludzie obudźcie sie, mi już sie nawet śmiać nie chce. Swoją drogą widać że wakacje się zaczęły 
|
|
|
Link skopiowany do schowka