Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11
Cholo #2389276 01/06/2008 20:58
Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523
Originally Posted by Gvizdek
czy tylko mi sie wiesza strona MB przy wpłacie w bwin :| ?

Pytalem o to samo kilka postow wyzej. Dzwonilem w tej sprawie nawet do supportu i mi nie potrafili odpowiedziec.
W koncu doszedlem ze moj firewall blokuje mi wplaty, co dziwne dawniej ten sam firewall nie blokowal. I blokuje tylko do bet365 i bwin. Jesli masz jakiegos firewall to wylacz go na czas wplaty

Bonus: Unibet
michal392 #2391190 02/06/2008 07:56
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
odpalilem sobie bestseller na bwin na laptopie. no i nic nie zabaczylem. czarna czcionka + czarne tło = totalny idiotyzm + BRAK PROFESJONALIZMU az bije po oczach (doslownie i w przenosni) Jak juz ktos slusznie zauwazyl zaden szanujacy sie serwis nie moze dzialac z czarnym tłem. A moze to jakis eksperyment z ich strony? Nic nie widac, musisz szybko postawic zaklad zeby nie niszczyc oczu, po czym przegrywasz, bo nawet nie widziales co zagrales.. to tylko Bwin mogl wymyslec... BRAVO!

barciu #2391316 02/06/2008 16:49
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
No mi tez sie to niespecjalnie widzi. Na łaczu stacjonarnym ok, ale odpalic ten wynalazek na mobilnym iplusie -qrwicy mozna dostać

gryzonko #2393002 03/06/2008 05:38
Dołączył: Mar 2006
Posty: 275
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 275
Angielski support chyba też śpi - rano wysłałem maila a jeszcze do tej pory nie odpowiedzieli - w przypadku tego supportu jeszcze mi sie to nie zdażyło - ŻENADA!

Komentator #2394895 04/06/2008 05:05
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
odpsiuja te kmioty? 2 dni czekam na odpowiedz w sprawie mojej odpowiedzi na pytanie osobiste

blacky82 #2395024 04/06/2008 06:31
Dołączył: Oct 2007
Posty: 901
U
u Offline
old hand
u
old hand
U Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 901
Originally Posted by blacky82
odpsiuja te kmioty? 2 dni czekam na odpowiedz w sprawie mojej odpowiedzi na pytanie osobiste

Odpiszą w przeciągu 3-5 dni.

blacky82 #2395103 04/06/2008 08:31
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Originally Posted by blacky82
odpsiuja te kmioty?

Nigdy nie mogłem zrozumieć dlaczego supporty buków sa przez polskich klientów tak "szanowane" blush cool

DJ SOSNA #2395107 04/06/2008 08:39
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Originally Posted by DJ SOSNA
Originally Posted by blacky82
odpsiuja te kmioty?

Nigdy nie mogłem zrozumieć dlaczego supporty buków sa przez polskich klientów tak "szanowane" blush cool


Bo w wielu wypadkach są kiepscy.
Ja z Bwin nie mam dobrych wspomnień. Zwłaszcza gdy ostatnio zablokowali mi konto (niby i tak było puste) bo podobno ktoś próbował się logować pod złych hasłem. No na pewno nie ja.
No i chciałem żeby odblokowali ale kiepskie z nimi kontakt. Olałem w końcu to i niech sobie innych klientów szukają.

Ja już tam nie wracam.

Na polskim rynku support ( nie tylko buki) jest zazwyczaj fatalny. łaskę robią gdy odpiszą ...

rivex #2395196 04/06/2008 15:49
Dołączył: Mar 2006
Posty: 275
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 275
Słuchajcie mam taki problem otóż 2 lata temu zakładałem konto w bwin i wogóle z niego nie korzystałem (bez wpłat, bez niczego) a zapomniałem do niego loginu i hasła. Napisałem do angielskiego supportu i kazali wysłać skan dowodu osobisego w celu weryfikacji i trwa to juz ponad dwa dni. Jak to długo to jeszcze może trwać? Miał juz ktoś kiedyś coś podobnego?

DJ SOSNA #2395405 04/06/2008 18:38
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Originally Posted by DJ SOSNA
Originally Posted by blacky82
odpsiuja te kmioty?

Nigdy nie mogłem zrozumieć dlaczego supporty buków sa przez polskich klientów tak "szanowane" blush cool

jakbys na cos czekal i nie mogl sie doczekac to tez bys byl podirytowany. zreszta kazdy support wali w pawla jak moze. zobacz na przykladzie Centrebet jak sie ludzie skarzyli ze nie moga kasy wyciagnac od nich. support milczal ale z Conradem utrzymywal kontakt a na reszte totalna zlewka

blacky82 #2395410 04/06/2008 18:43
Dołączył: May 2003
Posty: 1,503
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,503
Jak dla mnie najlepszą formą kontaktu jest telefon do support'u. Jeszcze nigdy się na nim nie zawiodłem. I nie trzeba czekać na odpowiedź.

A nowy design faktycznie nie jest za ciekawy. Chociaż to pewnie kwestia przyzwyczajenia.
Przydałaby się jakaś wersja light dla słabszych łącz.

Thiago #2395444 04/06/2008 19:03
Dołączył: Mar 2006
Posty: 275
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 275
Takie pytanie - czy jak brat mieszkający tam gdzie ja założy sobie konto w bwin to czy mogą mu je zablokować?

Komentator #2395446 04/06/2008 19:05
Dołączył: Jun 2005
Posty: 428
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 428
Witam,

Nadal mam do rozdania bony do Bwin

2 zł za rejestrację plus podwojenie max 80 zł

Promo ważne do końca miesiąca.

Zapraszam na PW

Komentator #2395449 04/06/2008 19:07
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Jeśli Ty korzystałeś z bonusu i skorzysta Twój brat to jest prawdopodobne, że jeśli "dojdą" do tego to mogą Ci zablokować. Z bonusów można korzystać tylko na jedno domostwo, IP itd.
Jak nie będzie brał bonusu to powinno być ok. Ale z nimi to nigdy nic nie wiadomo...

rivex #2395461 04/06/2008 19:13
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Originally Posted by rivex
Originally Posted by DJ SOSNA
Originally Posted by blacky82
odpsiuja te kmioty?

Nigdy nie mogłem zrozumieć dlaczego supporty buków sa przez polskich klientów tak "szanowane" blush cool


Bo w wielu wypadkach są kiepscy.

No okej ale mimo wszystko trochę szacunku do drugiego człowieka trzeba mieć a nie od razu chrzcić go "kmiotem" blush peace

DJ SOSNA #2395470 04/06/2008 19:16
Dołączył: Mar 2006
Posty: 275
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 275
zgadzam sie z DJ Sosną - badźmy ludźmi

Vader #2395480 04/06/2008 19:26
Dołączył: Mar 2006
Posty: 275
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 275
Originally Posted by Vader
Jeśli Ty korzystałeś z bonusu i skorzysta Twój brat to jest prawdopodobne, że jeśli "dojdą" do tego to mogą Ci zablokować. Z bonusów można korzystać tylko na jedno domostwo, IP itd.
Jak nie będzie brał bonusu to powinno być ok. Ale z nimi to nigdy nic nie wiadomo...

No bonus to rozumiem, ale chyba nie jest zabronione że mimo mieszkania w tym samym "gospodarstwie domowym" brat tez chciałby sobie pograc...W ten sposob bwin sam sobie odcina nowych użytkowników czyż nie tak?

Komentator #2395483 04/06/2008 19:31
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Obostrzenia są w przypadku bonusu. Więc nie powinno być problemu jeśli brat nie będzie korzystał z bonusu.
Ale to jest bwin... blokowali konta osobom za różne "dziwne" rzeczy.
Jako ciekawostka. Z tego co mi się kojarzy to unibet pozwala mieć kilka kont na JEDNĄ osobę.

Komentator #2395490 04/06/2008 19:38
Dołączył: Apr 2007
Posty: 172
C
member
member
C Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 172
Miałem nic nie pisać, ale co poniektórzy głupotą swą przebijają wszystkich i wszystko.

Mam problem, pozakładałem 40 kont w bwin, na każdym wykorzystałem po 10 bonów, brat po blokował mi te, na których uzbierałem fuksem kilka złotych. Do reszty pogubiłem hasła. A teraz support robi mi problemy i nie odpisuje. Jakim prawem mogą mi nie odpisywać i jeszcze robią problemy bo skanów chcą shocked

No ludzie obudźcie sie, mi już sie nawet śmiać nie chce. Swoją drogą widać że wakacje się zaczęły grin

cienias #2396649 05/06/2008 02:11
Dołączył: Mar 2006
Posty: 275
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 275
Originally Posted by cienias
Miałem nic nie pisać, ale co poniektórzy głupotą swą przebijają wszystkich i wszystko.

Mam problem, pozakładałem 40 kont w bwin, na każdym wykorzystałem po 10 bonów, brat po blokował mi te, na których uzbierałem fuksem kilka złotych. Do reszty pogubiłem hasła. A teraz support robi mi problemy i nie odpisuje. Jakim prawem mogą mi nie odpisywać i jeszcze robią problemy bo skanów chcą shocked

Kolego, takie "uwagi" i "dowcipy" zachowaj dla siebie ok?

No ludzie obudźcie sie, mi już sie nawet śmiać nie chce. Swoją drogą widać że wakacje się zaczęły grin

Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, Lukasz111, betowiec, latajaca_holenderka, poozon, kamel), 2,976 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,392
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1