Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11
#239482 02/07/2003 13:21
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,931
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,931
Witam po udanej nocy, a na dzis proponuje:
Indiana-Phoenix 1 1.4 (mysle ze to dzis najpewniejszy mecz Phoenix ma bilans 3-11, ostatni mecz wygralo wiec powinno przegrac)
Sacramen.-Washing. 1 1.35 (tego sie boje W. to najslabsza druzyna i ma w ostatnich meczach 6 porażek, a S. też ne zachwyca bilans w domu 3-3)
Connect.-Cleveland 1 1.71 (Connecticut moze sie podniesie po dzisiejszej porazce z NY prawie 30 ptk. pocieszający bilans Clevland na wyjezdzie 1-4 )
Czyzby znów 3 jedynki ??? chyba niemożliwe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#239483 03/07/2003 03:11
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
Dziś jeden mecz:

Connecticut- Cleveland 2

za 2,30 w Centerbecie, Connecticut gra ostatnio bardzo słabo; w ostatnich pięciu meczach cztery porażki (w tym dwie u siebie z Indianą i Detroit po dogrywkach) i jedna wygrana na wyjeździe z Waszyngtonem osłabionym brakiem Holdsclaw. Cleveland przewyższa drużynę gospodarzy pod względem zdecydowanej większości statystyk, szczególnie grze w obronie, jak i w zbiórkach, które w dużym stopniu decudują o ostatnich rezultatach Connecticut. Do tego należy dodać, iż Connecticut grało wczoraj mecz z Nowym Jorkiem, wysoko przegrany, a Cleveland na świeżości. Cleveland to przede wszystkim drużyna własnego boiska, ale jeżeli Indiana była w stanie nie tak dawno pokonać Connecticut na wyjeżdzie, nie widzę powodu dlaczego nie miałoby się to udać również i drużynie z Cleveland.

Oprócz tego skłaniam się do postawienia na Washington +8 w meczu z Sacramento.

#239484 03/07/2003 13:25
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Znowu same jedyneczki weszły:
Sacramento - Washington 1 83:62
Indiana - Phoenix 1 79:68
Connecticut - Cleveland 1 64:57
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#239485 03/07/2003 13:44
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,931
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,931
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: A jednak 3 X 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Po dwoch udanych dniach wypadaloby zrobic sobie maly odpoczynek . Ja nastepne dwa dni odpuszczam.

#239486 03/07/2003 17:16
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Seattle - Washington Typ:1 1.31 (2 mecz pod rząd i to jeszcze na wyjeżdzie powinni przegrać )
Detroit - Charlotte Typ:1 1.43

Znowu 1 powinny wejść <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#239487 03/07/2003 19:52
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,931
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,931
Jednak nie moglem sie powstrzymac i postawilem dwie jedynki z podporkami !!! mam nadzieje ze wejda, pozdrowienia i dowidzenia. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#239488 04/07/2003 01:53
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
BHB
WNBA Detroit Shock Total Points : -5½ -110 / normalna stawka czyli u tego buka 110g zeby wygrac 100g

Dzis zaczynaja dlugi wekend w USA mam nadzieje ze bez jakis jaj sie obejdzie.

5-2-0 / +205

#239489 04/07/2003 12:56
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,931
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,931
A miałem sobie odpuscic k***a <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> , nigdy wiecej wbrew wczesniejszym postanowieniom.
Pozdro.

#239490 04/07/2003 13:05
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Quote
Oryginalnie wysłał A.S.Romek:
[qb]Seattle - Washington Typ:1 1.31 (2 mecz pod rząd i to jeszcze na wyjeżdzie powinni przegrać )
Detroit - Charlotte Typ:1 1.43

Znowu 1 powinny wejść <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Detroit - Charlotte 2 79:92 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Seattle - Wasington 1 76:72 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Tym razem już nie było samych 1.

#239491 04/07/2003 17:00
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,931
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,931
Dzis nie ma co grac ale w sobote sa ciekawe meczyki jak cos wyczaje dam znac ...
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#239492 05/07/2003 03:02
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
Tak na pierwszy rzut oka kilka bardzo wysokich kursów, wg mnie zdecydowanie zawyżonych. Myślę o Phoenix za 3,20 i Seattle za 3,70 w Totomixie. Podoba mi się również pojedynek Swoopes-Holdsclaw na 2 za 1,90, a i kurs na Washington 5,85 niczego sobie, po ostatnim meczu ze Seattle. Houston nie przekonuje za bardzo w tym sezonie, a gdy się połączy Holdsclaw z Waszyngtonem to mamy 1,90*5,85= AKO 11,15 i to już całkiem niezły kursik na to, że Holdclaw poniesie w końcu swój zespół do zwycięstwa po wielu perturbacjach związanych z kontuzją.

#239493 05/07/2003 05:27
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
ja jednak dalem dzisiaj na Sacramento kursik 2 sa lepsze od gospodarzy czy gopspodyn <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> narazie po 10 min 16:16 [Linked Image]

pozdro

jak pieknie juz 30:16 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#239494 05/07/2003 06:50
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#239495 05/07/2003 08:53
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
kursy z sts
Minnesota - Cleveland [email][email protected][/email]

Kasia "Kowalski" i kolezanki w domu padly z Hou, NY i LA
Na wyjazdach w plecy z LA 1 pkt. z Charlottkami 4 oczka i wygraly m.in. w Seattle. Ostatnio w Hou 2 pkt. w tyl (ostatnia akcja).
O Cleveland jakies pare dobrych slow by sie znalazlo.
Ze wygraly raz na wyjezdzie w stolicy i to gdy Holdsclaw w Was. nie wystapila.

To narazie najlepiej mi wyglada i tu "nie widze przeszkod" jak juz jakis koń powiedzial pytany czy wystapi w Wielkiej Pardubickiej

Ja wiecej niz 1.28 na "Home Win" bym kursu na tablicy nie napisal.

I jeszcze :
San Antonio - Phoenix 1.45
Charlotte - Sacramento 1.70

Walne kawke i zaraz pomecze klawiature o tych meczach.

#239496 05/07/2003 09:23
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Soczi

Seattle za 3,70 w Totomixie

Tu sie zgadzam. To chyba jakas promocja.
I to grzech nie sprobowac.

#239497 05/07/2003 10:33
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Nio to na szybko bo juz pomalu spac czas.

San Antonio - Phoenix 1 @ 1.45

SA ostatni dzwonek na walke o play-off i tego meczu na wyjezdzie Phoenix nie kupi ( chyba ze buki jutro wystawia jakis super kurs na "Gwiazdki" i ludzie to wezma)

Charlotte - Sacramento 1 @ 1.70

I wreszcie Charlotki z ktorymi sie mijam caly czas, ( gdyby nie one bilans bylby troche lepszy - jak maja wygrac to padna, jak przegrac to jaks pani gra mecz zycia - Shalonda Enis )

Kiedys sie spotkamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> nie z tą pania ale z typem i wynikiem.

To tak na szybko bo do meczy jesze duzo czasu i np. dziewczyny z Sacramento jeszcze pewnie pod prysznicem po dzisiejszym meczu. A gdzie piwo, podroz itd. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#239498 05/07/2003 11:17
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Juz lezalem ale odpalilem kompa zpowrotem.

Bo ta Minnesota za 1.6 nie daje mi zyc moze jest cos czego nie wiem i tu ma byc jakies jajo. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Bylbym wdzieczny jak by ktos na ten mecz rzucil okiem i cos "schreibnął".

P.S W profie widze na CHA i SA kursy jeszcze lepsze. Nie Wiem jak w Toto-mixie bo ... juz pisalem.

#239499 05/07/2003 16:59
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Nio to teraz biegiem bo na piwo czas.
Pewnie przez profa. dzis bo tam najlepsze kursy.( z braku czasu jutro dopisze tutaj)

Minnesota / 200g
San Antonio / 100g
Charlotte / 100g
Seattle / 50g

#239500 05/07/2003 20:10
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
Też jak po raz pierwszy patrzyłem na te mecze to Minnesota za 1,60 bardzo mi się spodobała, ale moim zdaniem to bardzo nieprzewidywalna drużyna, raz gra dobrze, raz źle a i statystyki wskazują na..., nic nie wskazują. Jedyny plus to słabiutkie występy Cleveland na wyjazdach jak do tej pory.

#239501 05/07/2003 20:47
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
Quote
Oryginalnie wysłał Bron:
[qb]

Charlotte - Sacramento 1 @ 1.70

To tak na szybko bo do meczy jesze duzo czasu i np. dziewczyny z Sacramento jeszcze pewnie pod prysznicem po dzisiejszym meczu. A gdzie piwo, podroz itd. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
piwo ciekawe za co w koncowce graly jak [Linked Image]
tak z****c to juz dawno nie widzialem stop

Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, Lukasz111, betowiec, latajaca_holenderka, rafal08, Akhu, rymoholik, aker, forty, alfa, Sensei, bukma), 2,648 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,023
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1